Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
2. apr 2008

to bol pradedko a ja som bola hned za nimy dole a vas som nevidela ☹ dnes som stretla aj mony as emkou 🙂 inak umyvacka my dnes umyvanie nejak odsrala

junovka
2. apr 2008

aj mne, ale len preto, ze som dala hrnce na 50 anie na 70 stupnov.Teraz uz viem, preco. 😉

janka08
autor
2. apr 2008

prvykrat umyla suoper a teraz takto 😠 marko my nechal 50ml mliecka ☹ vlasti papate este v noci

junovka
2. apr 2008

v noci nie, ale sem-tam sa stane, ze okolo 5h 😒

No, dlho som sa tu neohriala, Nelka sa zobudila 😠 😠 ....to mam za to, ze ju chvalim, ako pekne spinka.Takze, oddnes nechvalim 😠 Vzdy je opak.To iste mi robila aja Timka, ked bola mala.Akonahle som ju v niecom a pred niekym pochvalila, otocilo sa to 😒

monikaaerik
2. apr 2008

caute baby,
ja tu a vy nikde, no nevadi. ako sa dari? vlasti ako zubenky? my mame stale iba ten jeden.
Baby kupujete niektore tie keksiky od Nestle takych macikov? Co myslite moze to uz Emka chrustkat?

junovka
2. apr 2008

ahoj Monika 🙂

Zubky v pohode, uz ich malicko pekne vidiet 😵 😉
My tych macikov od Nestle Bbaby susienky kupujeme pravidelne.Su vyborne 😎 Ja by som Emke este nedavala, az od tych 8 mesiacoch.Aj my sme tak zacali s piskotikmi. 😉

monikaaerik
2. apr 2008

dakujem Vlasti si zlata, nechcem sa zbytocne splasit, musim popozerat,co to obsahuje,dobru nocku

bejula
3. apr 2008

dobré slnečné ránko 😎

janka08
autor
3. apr 2008

aj vam 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

bejula
3. apr 2008

co porábate ?

janka08
autor
3. apr 2008

marko spinka a vy???

bejula
3. apr 2008

my mame za sebou rannú hygienu a momentálne papame a pozeráme rozprávky 😉

bejula
3. apr 2008

no nam ten letný čas urobil svoje, vstáva po 8:00 😉

petka.m
3. apr 2008

ahojte babulky 🙂 . ako sa máte? my celkom fajn. beji aj ja som spokojná s tým letným časom, dianka vstáva okolo 8,30 a dnes o 9,00. takže super. lenže cez deň mi potom vôbec nechce hajkať, včera zaspinkala o 14,30 a vstala o 16,00.

junovka
3. apr 2008

ahojte 🙂 ...,,

junovka
3. apr 2008

citali ste o tych pneumokokoch?Vraj ockovanie je uz zadara.
20.4 ideme na poradnu+ockovanie, tak sa na to opytam, popripade dam zaockovat nELKU. 😉

janka08
autor
3. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 .....

junovka
3. apr 2008

to kedy Jani si chcela to stretko?Dnes sa neda? 😕 😕 😕 😕

janka08
autor
3. apr 2008

vlasti dnes ma ide marko vonku s ocko hadam prvy krat lebo ma volno ale ja sa stebou stretnem lebo mam tem kupon pre teba co ty na to????

junovka
3. apr 2008

mozME jANI, LEN ESTE PRESNE NEVIEM O KTOREJ.Ked bude prsat, tak neviem, to asi nie, aj ked ja musim vyjst vonku, lebo idem pre Timku, a ked nebude prsat, tak sa mozme stretnut o 15h pred Timkinou skolou?

janka08
autor
3. apr 2008

o.k. tak o 15,00 🙂 nely spinka?

junovka
3. apr 2008

uz by bolo najvyssi cas, aby som aj dala tu na Mk daco do inzercie.Mam na mysli Nelkine male veci....uz neviem kde ich mam odkladat 😠 😝 😀

janka08
autor
3. apr 2008

vlasti myslis ze sa ti uz nezidu 😀

junovka
3. apr 2008

nie Jani 😉

monikaaerik
3. apr 2008

🙂
ahojte baby,
emke ide druhy zubok,uplne ma opuchnute dasienko,tak sa nosime na rukach,prave sme dopapali mrkva,petrzlen,zemiak,urobila som jej to trochu redsie,a papala to ako diva,asi predtym som robila hustejsie,tak to do nej neslo. som rada ze jej chutilo. mna tak boli hlava, neviem co to,ale kavu si uz nechcem davat,lebo mam take tusenie, ze ked si davam poobede kavu,tak emka castejsie vstava na papanie v noci a ked som si tak 2 x za sebou nedala,tak sa zobudila iba 2x.mozno to bola nahodou,ze ked som nepila,tak nevstavala,ale musim to este otestovat,ale co s tou hlavou 😖
Vlasti ked das nejake veci do bazaru daj vediet, ja by som mozno brala nejake pyzamko,ale dvojdielne alebo aj nejake tensie teplacky na doma.
nam zmena casu nic neurobila, akurat chodime spat ked je este vonku vidno ( medzi 7-8) a vstavame tak isto medzi 6-7-8,dnes napriklad od 6.15,ale to preto lebo vcera uz spala od pol 7.

martinabarak
3. apr 2008

Ahojte 😀
Monika vyskusaj meltu, ja som ju zacala pit miesto kavy a celkom mi ju nahradi 😉

janka08
autor
3. apr 2008

a melta obsahuje kofein???

bejula
3. apr 2008

😉 je tu niekto ?????

junovka
3. apr 2008

😉 ....,,,

martinabarak
3. apr 2008

Nie Jani, neobsahuje kofein, no ma to na mna placebo efekt, ze ked ju vypijem tak mam pocit,ze to bola normalna kava... 😅