• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
marko drichme ale za chvilu je hore :slight_smile: a vy co porabate
4. apr 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raňajkujeme, moja vstala o 9:00 :slight_smile: takže všetko posuvame práce a tak, budem asi pratať a žehliť, lebo ideme opäť ku babke na vikend a keď pridem chcem mať pekne, mužíček vymeni gumy na aute a tak, možno skočime zajtra do Polska, ešte neviem...
4. apr 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a idete na nieco konkretne do polska????mate to po ceste?
4. apr 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, len už som chcela asi po 2 rokoch pozrieť čo maju, :wink: skor taky vylet... a Teba čo čaka na vikend ???
4. apr 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nic zaujimave manzelik ide na vikend mimo ke na fusku takze budeme s markom samy a pojdeme asi ku babke.inak my sa chystame na ukrajinu ak to vyjde tak o mesiac.boli ste tam na nakupy???
4. apr 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, moj tam nedostanem, ja mam čo nosia ... no ale vieš nie vždy to čo sa mi hodi :unamused:
vidiš napr. pozriem na von odrážadlo malej, al. aj konika na hombanie .... mozno
4. apr 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
4. apr 2008 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani a uz ste boli predtym na Ukrajine na nakupoch ?
4. apr 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jee tak to máte dobré...obe sa chystáte nakupovať :wink:
aj ja by som šla aj do Poľska aj na Ukrajinu...len keby bolo času, peňazí :wink: a keby bolo kam dať maličkú....na Ukrajinu s ňou nechcem a bez nej .....ťažko tak dlhšie vydrží, aj keď to mám blízko, ale dá sa tam parádne nakúpiť, leb na blšáku v KE bola raz taká cena ako na blšáku v MI a to nehovorím koľko to stojí na Ukrajine
4. apr 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj ja ešte neviem, či niečo kupime a či pojdeme :unamused: ja tiež malu neviem, či nezoberiem zo sebou, ale lepšie by bolo aby ostala u babky :slight_smile:
4. apr 2008 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ...,,
4. apr 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mati neboli sme este ale kazdy hovori ze sa tam da dobre nakupit
4. apr 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kseftarky :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2008 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
však je to hrozné, aké ceny si nasadzuju, už len obchod v Gallerke, take damske veci vedľa bielej techniky aj o 1000,- drahšie ako v maďarsku :frowning2: neskutočnééééé mne je lepšie ak ide niekto von a ja si to kľudne pozriem čo ma a vyberiem si ...

vlasti :wink: , vidíš teraz ma napadlo, ty máš prečo taký rozdiel medzi deťmi, do m§§a už hučia nech rýchlo dokrútim druhé ...
4. apr 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
preboha čo píšem odkrútim prepáčte ...
4. apr 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lebo my sme Timke chceli surodenca, ale zial nedarilo sa, lebo mi nasli so stit.zlazou daco :unamused: :frowning2: :wink: taze, preto :slight_smile:
4. apr 2008 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dnes si ideme to novy kociarik uz po treti :grinning: :grinning: :grinning: ja by som tiez chcela este dievcatko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej aj ja sa teším , keď budem opäť kupovať kočiar ::::::::::::: :grinning:
Vlasti, mojho muža sesternicu teraz operovali na štitnu žľazu, tiež by chceli druhé bábo, maju chlapca tušíém 9 ročného ...
a ja Janka asi chlapčeka, ale toľko veci mam pre dievčatko,..... :confounded:
4. apr 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, zienky pracujte na druhom potomkovi, cim skor. :wink: :slight_smile:
4. apr 2008 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vlasti ja viem, určite nechcem jedináčika :wink:
ja ešte počkám na niektorú z Vás aby som sama nekočíkovala :grinning: :grinning: :grinning:
4. apr 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otázka je kto kšeftári, lebo keď tak porovnám rozdiel medzi tým čo je v obchode a čo je v Maďarsku, či Poľsku, či Ukrajine.....tak neviem neviem......tak ako hovorí bejula...tí naši "podnikatelia" chcú už na jednom výrobku zarobiť na celý deň
4. apr 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani a to preco uz treti ? to co s nimi Marko robi..... :grinning:

No druhe dieta...hmmmm......mozno, ked ma prestane boliet chrbat od nosenia na rukach a este trochu viac spankuuuuuu.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. apr 2008 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - ani ja som sa ešte poriadne nevyspala, tak to si ešte počkáš :dizzy_face: ...ja si len hovorím, že snáď vôbec niekedy sa poriadne vyspím....ale čo už keď moja ma tak pekne v noci zobudí, že chce papať - ona príde ku mne a mi dá pusu, napapá sa a hneď už aj spinká...je taká zlatučká :dizzy_face:
4. apr 2008 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je pravda tá, že teraz hocikedy, keď sedime s mužíčkom včer a bambula sa hraje, tak si pomyslime, že by bolo dobre keby bolo druhe, pekne by sa hrali obaja :wink: krásna predstava, ale určite ak su blizko vekom deti tak maju viac spoločneho :slight_smile:
mati :slight_smile: aj ja som vravela v takom veku, kedy sa vyspííííííííííííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a potom to prejde
4. apr 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som sa nevyspala uz 7 rokov a tu som :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
4. apr 2008 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti stále sa budíš v noci aj 3x?
4. apr 2008 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neri to mas zlaty pokladiiik :sweat_smile:, ked ta tak pekne budi....

Aky vekovy rozdiel medzi detmi by ste chceli ?
4. apr 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka - aký bude, taký bude....to je jedno...všetko závisí od toho ako ich vychovám....aj malý vekový rozdiel je dobrý aj väčší....my sme to mali aj tak aj tak a všetci sme spolu vynikajúco vychádzali a vychádzame
4. apr 2008 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie Evi, ale ja mozem povedat, ze som vyspata, ked lahnem okolo 21h do postele a spim vkuse aspon do 10h.Vtedy mozem povedat, ze som sa vyspala :grinning: :grinning: Naposledy to bolo , ked som bola s Timkou tehu :wink:
4. apr 2008 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja by som sa chcela vyspat dne s marko vstal o 03,20 a zaspal az o04,20 takze hodku som ho uspavala :angry: :angry: :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
4. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok