Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
4. apr 2008

marko drichme ale za chvilu je hore 🙂 a vy co porabate

bejula
4. apr 2008

raňajkujeme, moja vstala o 9:00 🙂 takže všetko posuvame práce a tak, budem asi pratať a žehliť, lebo ideme opäť ku babke na vikend a keď pridem chcem mať pekne, mužíček vymeni gumy na aute a tak, možno skočime zajtra do Polska, ešte neviem...

janka08
autor
4. apr 2008

a idete na nieco konkretne do polska????mate to po ceste?

bejula
4. apr 2008

nie, len už som chcela asi po 2 rokoch pozrieť čo maju, 😉 skor taky vylet... a Teba čo čaka na vikend ???

janka08
autor
4. apr 2008

nic zaujimave manzelik ide na vikend mimo ke na fusku takze budeme s markom samy a pojdeme asi ku babke.inak my sa chystame na ukrajinu ak to vyjde tak o mesiac.boli ste tam na nakupy???

bejula
4. apr 2008

nie, moj tam nedostanem, ja mam čo nosia ... no ale vieš nie vždy to čo sa mi hodi 😒
vidiš napr. pozriem na von odrážadlo malej, al. aj konika na hombanie .... mozno

martinabarak
4. apr 2008

Ahojky 🙂

martinabarak
4. apr 2008

Jani a uz ste boli predtym na Ukrajine na nakupoch ?

nera
4. apr 2008

Jee tak to máte dobré...obe sa chystáte nakupovať 😉
aj ja by som šla aj do Poľska aj na Ukrajinu...len keby bolo času, peňazí 😉 a keby bolo kam dať maličkú....na Ukrajinu s ňou nechcem a bez nej .....ťažko tak dlhšie vydrží, aj keď to mám blízko, ale dá sa tam parádne nakúpiť, leb na blšáku v KE bola raz taká cena ako na blšáku v MI a to nehovorím koľko to stojí na Ukrajine

bejula
4. apr 2008

joj ja ešte neviem, či niečo kupime a či pojdeme 😒 ja tiež malu neviem, či nezoberiem zo sebou, ale lepšie by bolo aby ostala u babky 🙂

junovka
4. apr 2008

ahojte 😉 ...,,

janka08
autor
4. apr 2008

mati neboli sme este ale kazdy hovori ze sa tam da dobre nakupit

junovka
4. apr 2008

kseftarky 😀 😀 😀

bejula
4. apr 2008

však je to hrozné, aké ceny si nasadzuju, už len obchod v Gallerke, take damske veci vedľa bielej techniky aj o 1000,- drahšie ako v maďarsku ☹ neskutočnééééé mne je lepšie ak ide niekto von a ja si to kľudne pozriem čo ma a vyberiem si ...

vlasti 😉 , vidíš teraz ma napadlo, ty máš prečo taký rozdiel medzi deťmi, do m§§a už hučia nech rýchlo dokrútim druhé ...

bejula
4. apr 2008

preboha čo píšem odkrútim prepáčte ...

junovka
4. apr 2008

Lebo my sme Timke chceli surodenca, ale zial nedarilo sa, lebo mi nasli so stit.zlazou daco 😒 ☹ 😉 taze, preto 🙂

janka08
autor
4. apr 2008

dnes si ideme to novy kociarik uz po treti 😀 😀 😀 ja by som tiez chcela este dievcatko 😵 😵 😵

bejula
4. apr 2008

jej aj ja sa teším , keď budem opäť kupovať kočiar ::::::::::::: 😀
Vlasti, mojho muža sesternicu teraz operovali na štitnu žľazu, tiež by chceli druhé bábo, maju chlapca tušíém 9 ročného ...
a ja Janka asi chlapčeka, ale toľko veci mam pre dievčatko,..... 😖

junovka
4. apr 2008

Tak, zienky pracujte na druhom potomkovi, cim skor. 😉 🙂

bejula
4. apr 2008

vlasti ja viem, určite nechcem jedináčika 😉
ja ešte počkám na niektorú z Vás aby som sama nekočíkovala 😀 😀 😀

nera
4. apr 2008

otázka je kto kšeftári, lebo keď tak porovnám rozdiel medzi tým čo je v obchode a čo je v Maďarsku, či Poľsku, či Ukrajine.....tak neviem neviem......tak ako hovorí bejula...tí naši "podnikatelia" chcú už na jednom výrobku zarobiť na celý deň

martinabarak
4. apr 2008

Jani a to preco uz treti ? to co s nimi Marko robi..... 😀

No druhe dieta...hmmmm......mozno, ked ma prestane boliet chrbat od nosenia na rukach a este trochu viac spankuuuuuu.... 😵 😵 😵

nera
4. apr 2008

martinka - ani ja som sa ešte poriadne nevyspala, tak to si ešte počkáš 😵 ...ja si len hovorím, že snáď vôbec niekedy sa poriadne vyspím....ale čo už keď moja ma tak pekne v noci zobudí, že chce papať - ona príde ku mne a mi dá pusu, napapá sa a hneď už aj spinká...je taká zlatučká 😵

bejula
4. apr 2008

je pravda tá, že teraz hocikedy, keď sedime s mužíčkom včer a bambula sa hraje, tak si pomyslime, že by bolo dobre keby bolo druhe, pekne by sa hrali obaja 😉 krásna predstava, ale určite ak su blizko vekom deti tak maju viac spoločneho 🙂
mati 🙂 aj ja som vravela v takom veku, kedy sa vyspííííííííííííím 😝 a potom to prejde

junovka
4. apr 2008

baby, ja som sa nevyspala uz 7 rokov a tu som 😀 😀 😀 😉

nera
4. apr 2008

Vlasti stále sa budíš v noci aj 3x?

martinabarak
4. apr 2008

Neri to mas zlaty pokladiiik 😅, ked ta tak pekne budi....

Aky vekovy rozdiel medzi detmi by ste chceli ?

nera
4. apr 2008

martinka - aký bude, taký bude....to je jedno...všetko závisí od toho ako ich vychovám....aj malý vekový rozdiel je dobrý aj väčší....my sme to mali aj tak aj tak a všetci sme spolu vynikajúco vychádzali a vychádzame

junovka
4. apr 2008

nie Evi, ale ja mozem povedat, ze som vyspata, ked lahnem okolo 21h do postele a spim vkuse aspon do 10h.Vtedy mozem povedat, ze som sa vyspala 😀 😀 Naposledy to bolo , ked som bola s Timkou tehu 😉

janka08
autor
4. apr 2008

aj ja by som sa chcela vyspat dne s marko vstal o 03,20 a zaspal az o04,20 takze hodku som ho uspavala 😠 😠 😠 ☹ ☹ ☹ ☹