• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
Ja si tiez myslim ze by mu nemalo nic byt on sa nevie vykakat-No inokedy nemame problem.A s cim si zacinala?
2. dec 2007 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak nemysli pesimisticky.Teraz som to uplne nepochopila, ked ho boli brusko-to znamena, ze sa nevie vykakat, alebo ti neprdi?A kedy su tie bolesti vacsinou?
2. dec 2007 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha dosť ste toho popísali, my sme boli tiež vonku bolo príjemne, síce také trošku choré počasie, ale neboli sme dlho
2. dec 2007 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa nevie vykakat, tak mu zrob harmancekovy caj,obycajny v potravinach co predavaju.Urob slabucky vyluh a skusaj mu davat pit aspon jeden cely den.Toto som robila pri Nelke, ked ju zapekalo pri Sunare
2. dec 2007 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ked zacne plakat od bolesti tak mu dame tu hadicku on si poprdka a vykaka sa ta ja viem ci nevie kakat alebo prdiet?? :slight_smile: Predtym ked sme este nepapali prikrmy tak to tiez niekedy mal ked som ja nieco zjedla.To nas fakt trapi najviac
2. dec 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ma pocas dna prdy ci nema Jani??? :slight_smile:
2. dec 2007 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloo :confused:
2. dec 2007 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka keď moja mala problémy so stolicou dávala som jej, resp.ja som pila rascový vývar, polievku, jedla som vločky, resp. malej som dávala vývar z vločiek, ak má tvrdú stolicu glycerinový čípok, ale nie často, aby si na to nezvykol....prípadne kvapky espumisan...
2. dec 2007 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
On si cez den niekedy prdka
2. dec 2007 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, pytala si sa s cim som zacala ja co sa tyka prikrmov:zemiakom,mrkva,potom spolu som to jej dala, dalej tekvica,spenat,karfiol,toto vsetko som postupne davala po 3 dnovych odstupoch.Ked som davala karfiol a brokolicu, tak som stopky odrezavala a davala len hlavicky, lebo prave tie stopky nafukuju
2. dec 2007 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka08: na cuketu pozoooor, sa cudujes z coho ho boli brusko???
2. dec 2007 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka: dakujem za radu, som nevedela ze stopky z karfiolu nafukuju :wink: uz budem davat iba hlavicky.
2. dec 2007 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cuketa ,pokial ja viem tak nenafukuje,Nelka ju ma strasne rada a je ju dost casto :wink:
2. dec 2007 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj,leni, ake mliecko papa tvoja?nevie, uz som sa ta to pytala? :confused:
2. dec 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa tiez prejedla rascovej polievocky ked som kojila :grinning: a mala prdkala jak lokomotíva :grinning: odkedy nekojim mame strasny problem s kakanim, ale strasny...
2. dec 2007 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nie nenafukuje, ale ked marko je kojeny a teraz len zacal s prikrmamy, tak by mal papat zo zaciatku len take daco ako mrkvicka, zemiak, jablko a tak... a nie hned cuketu. My sme papali sunar, no to bola hroza, zapekalo ju nenormalne, presli sme na Bebu, kaki boli lepsie a teraz ma opäť tvrdu stolicu. Ani odvar z vlociek nam nepomohol
2. dec 2007 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zalezi, leni aku stravu asi jej aj davas,nie?Od toho sa potom odvija aj kvalita stolice, nie?
2. dec 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkedy malej davam prikrmy tak kak aj 2-3 do dna :confused:
2. dec 2007 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papme vsetko, no take co zapeka nic z toho nepapa. Aj vela pije, aj stavicky... a stale takato stolica...
2. dec 2007 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty jej davas vazne vsetko uz?aj chlebik, jogurty, sosovicu....?
2. dec 2007 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sosovicu nie :grinning:
chlebik ano, aj maslo, polievocky zeleninove, cestoviny, bio jogurty a tak...
2. dec 2007 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a maslo ake jej davas?Lebo ja by som chcela zacat davat hadam az po mesiaci, ale ako tak pozeram, tak napr.tie Rama, Veto...obsahuju aj soli atd :unamused:
2. dec 2007 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
davam jej take ake mam doma, bud OBYCAJNE maslo alebo Floru.
Akurat vtedy sa pekne vykaka, ked spapa polievocku zeleninovu na masle. Nastruham jej zeleninku a podusim na masle, zalejem vodou, to jej tak chuti, pripadne tam dam este aj kur. mäsko
2. dec 2007 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre, babenky, ja budem koncit na dnes.Majte sa pekne a dobru noc.Zajtra :wink:
2. dec 2007 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, a dobru :pensive:
2. dec 2007 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tak mi sme uz hore. Jak vam fajne ked este spite.Dufam ze aj mna caka za nedlho dlhsie spanie
3. dec 2007 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo,je tu niekto?ci vsetci spite vtom hnusnom pocasi? :angry: Nelka mi teraz zaspala.Dufam, ze pospi aspon hodinku,lebo tu neaky b...ec vrta...akurat teraz :angry: :angry: Ma prist asi za hodinu ku mne svokra :confused: .Potom o tej 15h budem musiet ist ci chcem alebo nie aj s Nelkou do DM na kasu aj na nakup do Kauflandu a potom rovno pre Timku do druziny :confounded: brrr!
3. dec 2007 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Vlasti maly spi uz od 8hod a ked som si teraz sadla ku pc uz vstal a Vlasti dnes rano kakal sam :slight_smile: Idem mu dat papakat a stavim sa
3. dec 2007 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super :wink: robila si nieco specialne preto-myslim caje alebo strava, alebo samo od seba?
3. dec 2007 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme desiatovat...
3. dec 2007 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok