Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
2. dec 2007

Ja si tiez myslim ze by mu nemalo nic byt on sa nevie vykakat-No inokedy nemame problem.A s cim si zacinala?

junovka
2. dec 2007

tak nemysli pesimisticky.Teraz som to uplne nepochopila, ked ho boli brusko-to znamena, ze sa nevie vykakat, alebo ti neprdi?A kedy su tie bolesti vacsinou?

nera
2. dec 2007

fuha dosť ste toho popísali, my sme boli tiež vonku bolo príjemne, síce také trošku choré počasie, ale neboli sme dlho

junovka
2. dec 2007

ak sa nevie vykakat, tak mu zrob harmancekovy caj,obycajny v potravinach co predavaju.Urob slabucky vyluh a skusaj mu davat pit aspon jeden cely den.Toto som robila pri Nelke, ked ju zapekalo pri Sunare

janka08
autor
2. dec 2007

Tak ked zacne plakat od bolesti tak mu dame tu hadicku on si poprdka a vykaka sa ta ja viem ci nevie kakat alebo prdiet?? 🙂 Predtym ked sme este nepapali prikrmy tak to tiez niekedy mal ked som ja nieco zjedla.To nas fakt trapi najviac

junovka
2. dec 2007

tak ma pocas dna prdy ci nema Jani??? 🙂

junovka
2. dec 2007

haloo 😕

nera
2. dec 2007

janka keď moja mala problémy so stolicou dávala som jej, resp.ja som pila rascový vývar, polievku, jedla som vločky, resp. malej som dávala vývar z vločiek, ak má tvrdú stolicu glycerinový čípok, ale nie často, aby si na to nezvykol....prípadne kvapky espumisan...

janka08
autor
2. dec 2007

On si cez den niekedy prdka

junovka
2. dec 2007

Jani, pytala si sa s cim som zacala ja co sa tyka prikrmov:zemiakom,mrkva,potom spolu som to jej dala, dalej tekvica,spenat,karfiol,toto vsetko som postupne davala po 3 dnovych odstupoch.Ked som davala karfiol a brokolicu, tak som stopky odrezavala a davala len hlavicky, lebo prave tie stopky nafukuju

lenkalienka4
2. dec 2007

janka08: na cuketu pozoooor, sa cudujes z coho ho boli brusko???

lenkalienka4
2. dec 2007

junovka: dakujem za radu, som nevedela ze stopky z karfiolu nafukuju 😉 uz budem davat iba hlavicky.

junovka
2. dec 2007

cuketa ,pokial ja viem tak nenafukuje,Nelka ju ma strasne rada a je ju dost casto 😉

junovka
2. dec 2007

ozaj,leni, ake mliecko papa tvoja?nevie, uz som sa ta to pytala? 😕

lenkalienka4
2. dec 2007

ja som sa tiez prejedla rascovej polievocky ked som kojila 😀 a mala prdkala jak lokomotíva 😀 odkedy nekojim mame strasny problem s kakanim, ale strasny...

lenkalienka4
2. dec 2007

no nie nenafukuje, ale ked marko je kojeny a teraz len zacal s prikrmamy, tak by mal papat zo zaciatku len take daco ako mrkvicka, zemiak, jablko a tak... a nie hned cuketu. My sme papali sunar, no to bola hroza, zapekalo ju nenormalne, presli sme na Bebu, kaki boli lepsie a teraz ma opäť tvrdu stolicu. Ani odvar z vlociek nam nepomohol

junovka
2. dec 2007

zalezi, leni aku stravu asi jej aj davas,nie?Od toho sa potom odvija aj kvalita stolice, nie?

junovka
2. dec 2007

odkedy malej davam prikrmy tak kak aj 2-3 do dna 😕

lenkalienka4
2. dec 2007

papme vsetko, no take co zapeka nic z toho nepapa. Aj vela pije, aj stavicky... a stale takato stolica...

junovka
2. dec 2007

ty jej davas vazne vsetko uz?aj chlebik, jogurty, sosovicu....?

lenkalienka4
2. dec 2007

Sosovicu nie 😀
chlebik ano, aj maslo, polievocky zeleninove, cestoviny, bio jogurty a tak...

junovka
2. dec 2007

a maslo ake jej davas?Lebo ja by som chcela zacat davat hadam az po mesiaci, ale ako tak pozeram, tak napr.tie Rama, Veto...obsahuju aj soli atd 😒

lenkalienka4
2. dec 2007

davam jej take ake mam doma, bud OBYCAJNE maslo alebo Floru.
Akurat vtedy sa pekne vykaka, ked spapa polievocku zeleninovu na masle. Nastruham jej zeleninku a podusim na masle, zalejem vodou, to jej tak chuti, pripadne tam dam este aj kur. mäsko

junovka
2. dec 2007

dobre, babenky, ja budem koncit na dnes.Majte sa pekne a dobru noc.Zajtra 😉

lenkalienka4
2. dec 2007

ahoj, a dobru 😔

janka08
autor
3. dec 2007

Ahojte tak mi sme uz hore. Jak vam fajne ked este spite.Dufam ze aj mna caka za nedlho dlhsie spanie

junovka
3. dec 2007

halooo,je tu niekto?ci vsetci spite vtom hnusnom pocasi? 😠 Nelka mi teraz zaspala.Dufam, ze pospi aspon hodinku,lebo tu neaky b...ec vrta...akurat teraz 😠 😠 Ma prist asi za hodinu ku mne svokra 😕 .Potom o tej 15h budem musiet ist ci chcem alebo nie aj s Nelkou do DM na kasu aj na nakup do Kauflandu a potom rovno pre Timku do druziny 😖 brrr!

janka08
autor
3. dec 2007

Ahoj Vlasti maly spi uz od 8hod a ked som si teraz sadla ku pc uz vstal a Vlasti dnes rano kakal sam 🙂 Idem mu dat papakat a stavim sa

junovka
3. dec 2007

no super 😉 robila si nieco specialne preto-myslim caje alebo strava, alebo samo od seba?

junovka
3. dec 2007

ideme desiatovat...