Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

bejula
4. apr 2008

viem, že my sme začínali bielymi jogurtami Activiou a potom jahoda, vanilka ,.... 😉

junovka
4. apr 2008

tie ovocne chcem dat az na 1 rok 🙄

janka08
autor
4. apr 2008

tak neviem ci to budem stihat lebo o druhej mam ist na postu a potom by som isla von ale ty sa aj tak budes prechadzat tam niekde vsak???

nera
4. apr 2008

my papáme už všetky jogurty(samozrejme okrem čokoládového a orieškového, no asi najviac dobrá mama, aktivia a ďalšie....
A čo sa týka uspávania, moju maličkú uspávam stále ja, ešte keď bola menšia tak ju uspala moja mamka(určite by to aj teraz zvládla) ,no okrem toho nikdy nikto....ona totiž zaspáva pri papaní môjho mliečka a to ťažko niekto nahradí 😵

janka08
autor
4. apr 2008

evi a este kojis???do teraz som tiezl len ja uspavala maleho a ked ide ku babke tak aj babka.evi a preco nie cokoladovy??

martinabarak
4. apr 2008

Dobra mama a aktivia su danone, vsak? Moj kolega - auditor nam vravel, ze to vyrabaju zo samych praskov, tak ja som odvtedy danone uz nemala....
Jedavam Sabi a niekedy Zott.... 😉

bejula
4. apr 2008

my sme začali s čokoládou asi na rok a pol a to dostala kinderčoko a odvtedy raz denne musi byť, Brumika, tiež raz musi byť inokedy nechce ... tiež asi vie kedy čoho je veľa .... 😉

junovka
4. apr 2008

Vies co Jani, tak dnes to odlozime stretko, lebo ked neprides, tak pojdem pre Timku skor, nakolko potom ma prist kamoska na navstevu, dobre?

Jani, ja tiez teoreticky planujem davat Nelke cokol.a oris. jogurty az na 2 roky, vcetne sladkosti a kakaa 😒 ...dufam, ze sa nam to podari 😅 😅 😕

janka08
autor
4. apr 2008

mati a papte uz vsetko?kolko krat pijete mlieco?marko papa pribinacik vanilkovy a asi mu aj chuti ale uz mam pruipravenu vyzivu tak ju opet skusime.velke nadeje tomu nedavam

bejula
4. apr 2008

no večer na krupicu jej dávam Granko, ale krupicu jedáva, po kúpani inokedy čo pride.... samozrejme my sme väčšie 🙂

nera
4. apr 2008

janka - áno, ja ešte kojím...a čokoládový veľmi nechcem, nechcem, aby si nejak extra zvykala na sladké a skôr to bolo aj preto, že keď bola maličká ťažko sa jej kakalo, no potom z dňa na deň sa to pekne uprvailo a teraz už ani neviem aké to je, že by mala problémy so stolicou(klop-klop)....jasné, že ochutnať jej dávam už skoro všetko, ale niektoré veci nemusí....

junovka
4. apr 2008

V Danone jogurty su vraj vela alergenov, vravela alergicka. 😖 Activia je tiez od Danone, ci nie,Nastastie to mala asi 3 krat 😅 😔 .Odporucala, hlavne pre Timku alergicka od Sabi jogurty.Pisem jak Madar 😀 😀 😀

janka08
autor
4. apr 2008

a sabi su dobre?

nera
4. apr 2008

martinka - a kde nie sú prášky?Všetko je už umelé(žiaľ) preto sa snažím to striedať... 😉

nera
4. apr 2008

u nás nikto nie je alergik(iba ja som sa jediný raz v živote vyhádzala keď som bola tehu ....to som vyzerala, bruško predomnou a celá červená a opuchnutá), takže nemáme problém papať všetko zaradom

bejula
4. apr 2008

my teraz kupujeme Laskimáček,Pribináček tie vanilkové kremiky a jogurty od Raja al. zvolenské

junovka
4. apr 2008

Jani, Sabi su super.Je to nas vyrobca.Nikdy si ich nemala?Maju vselijake prichute aj biele ja light 😵 😵 😉 Na Terase maju ich najlacnejsie v Agre Milk potraviny.

janka08
autor
4. apr 2008

vsetko je dnes umele 😠 my sme jedli vsetko a sme tu 😀 😀 😀 to nie ze by som chcela male teraz krmit cokoladou 😅

junovka
4. apr 2008

Ked Nelka papa biely jogurt, tak taka je zlata, lebo prinom si aj pohmkava, co jej strasne chuti, nakolko jej dam cely kelimok bieleho jogurtu do misky, pridam roztl.banan cely a asi 4 Baby susienky od Nestle.Zmiesam a papa.Nestiham jej davat 😀 😀

bejula
4. apr 2008

vlasti, presne aj moja do bielch som jej pridaval ovocie banan, jablka,... aby trochu bola chuť
,ale ja ked si pamätam mala som take recepty a tabulku podľa ktorej som sa riadila do roka ako mamička, ktorá nevie ....

nera
4. apr 2008

moja biely jogurt nechcela, ani keď som jej tam niečo primiešala.... a teraz jej uuž rovno dám jahôdkový a pod.

martinabarak
4. apr 2008

No ja si myslim, ze mliekarne, co vyrabaju aj jogurty ako napr. Sabi, pouzivaju minimum praskov....

martinabarak
4. apr 2008

No hej Jani, vsetko sme papali a teraz je skoro kazdy na nieco alergik...aspon v mojom okoli...

janka08
autor
4. apr 2008

tak tak mati.to vsetky deti spinkaju????

junovka
4. apr 2008

moja zatial haja...uz hodinu a pol 😕 😕

bejula
4. apr 2008

moja sedí na nočniku , pozerá minimax a asi potom pojde spinkat, ja som popri Vás varila, pratala a žehliť budem teraz a potom baliť SUPER 🙂

janka08
autor
4. apr 2008

aj marko spinka ale teraz tu pred branov zastal ten trubak s trubkou ze vykupujem stare stolicky.........beji a len na vikend idete

martinabarak
4. apr 2008

....to aj dievcence si chytaju pisulku pri prebalovani ?.....teraz sa tak pokakal ....a ked som otvorola plienku, ruka hned sup na pipikovi od kakusiek....... 😒

bejula
4. apr 2008

jani, len na vikend, mne je najlepsie tu doma, alebo na vikend niekde na chatu s deťmi, raz sme boli pri Detve so známymi, lebo v byte je tesno, bolo super 😉
no ja už neprebalujem ale aj moja sem tam sa chyti, ale hned reagujem, že to nesmie... bude boliet a tak ...

janka08
autor
4. apr 2008

marko ked sa ide kupkat tak si stale pipika chyta vo vodicke 😀