Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
4. apr 2008

martinka - ja neviem, ale z nás niklto nebol na nič alergický, nebyť brata lekára ani nevieme čo to je 😉 ....takže podľa mňa je to individuálne

janka08
autor
4. apr 2008

ani u nas ale mama ma uz asi rok astmu 😕 a do teraz jej nic nebolo

martinabarak
4. apr 2008

Ani manzel nebol na nic alergicky, a po 5tich rokoch chodenia spolu sa vyhadzal v lese a zacali ho aj svrbiet usta po liesk. orieskach a niektoreho ovocia..... No a na vine som ja, ze to ma odo mna 😒 😅

janka08
autor
4. apr 2008

marko vstal takze ideme papat

bejula
4. apr 2008

🙂 🙂 🙂 ok babenky lučime sa s Vami pekný vikend 🙂 🙂 🙂

martinabarak
4. apr 2008

Pekne si to uzite Beji.... 😉 🙂

junovka
4. apr 2008

ahojte 🙂 ..,,

petka.m
4. apr 2008

ahojte 😉

junovka
4. apr 2008

ahoj Peti.Dlho si sa tu neukazala 🙂

petka.m
4. apr 2008

ja viem Vlasti, normálne zanedbávam MK, ale zato sa venujem Dianke 😀 . Vieš ona mi už spinká len raz za deň a za ten čas sa potom snažím porobiť čo môžem. No proste dáva mi zabrať 😀 .

petka.m
4. apr 2008

a ty ako? a čo tvoje bambulky, ako sa majú?

junovka
4. apr 2008

mne Nelka tiez uz v poslednej dobe spinka raz, stane sa , ze aj 2x, ale to je minimalne.Ak spinka raz, tak dakedy aj 1 a pol hodiny vkuse.Teraz sa ju snazim dajako zabavit spolu s Nelkou, aby vydrzala do 19.30h pokial sa na kasuje.Inak, vdaka za kuponik 😉 Vcera mi zjedla z kase len jednu lyzicku.Som zvedava ako bude dnes.Robim jej len 120 ml a dakedy mam pocit, ze aj to je vela. 😝 😖

junovka
4. apr 2008

chcela som napisat, ze spolu s Timkou 😅 😔 😀 dakedy si ich po mene mylim 😀 😀 😅 😔

monikaaerik
4. apr 2008

Ahojte baby,
tak dalsi ,,hrozny" vecer za nami. vcera nakoniec zaspala,spala 4 hodiny v kuse a potom noc ako vzdy,cez den o.k.ale k veceru zase zurivy plac.ale uz spinka. A to sa jej este neprerezali ☹
Dnes som zazila mierny sok, boli sme na Rastislavke na plastickej chirurgii,lebo moja Emka ma na pravom usku od narodenia taky vyrastocek, a maju nam ho odstranit, a ja naivka som si myslela,ze vsak nejak snurkou to zviazu a odpadne to same,alebo dusikom to odstrania a to normalne jej daju celkovu anestezu,vyrezu,zasiju a pobudneme jeden den v nemocnici, normalne mam z toho cely den zaludocnu nervozitu,viem ze to musi ist prec,ale take male dieta a uz v nemocnici, bude to az koncom maja alebo v juny,lebo uz maju obsadene terminy.
My sme dnes mali mrkvu,petrzlen a zemiak, ale dnes jej to neslo nejako,iba 1-2 lyzicky.

junovka
4. apr 2008

😝 😝 😝 no Monika, drzime palceky Emke.Je to fakt neprijemne, ze uz tak 😖 ☹ 😉

junovka
4. apr 2008

idme kasovat.Som zvedava ako to dnes dopadne. 😝 😝 ked stihnem do 20h, tak sa zastavim tu, lebo chcem pozerat Miss 😉

petka.m
4. apr 2008

Tak vidím baby, že všetkým detičkám idú asi zúbky. Dnes to bol horor, celý deň po rukách, v kuse plač...a ešte aj zvýšená teplota.
Monika inak aj naša Dianka mala na ušku výrastok ked sa narodila. Ale nám to urobil plastický chirurg na počkanie, tak nechápem prečo vy musíte ostávať v nemocke.

petka.m
4. apr 2008

Myslím, že mala 3 mesiace ked sme jej to dali odstrániť. Ak chceš môžem ti zohnať ten kontakt na toho chirurga. Je síce súkromný, ak by ti to nevadilo...
No ako chceš 😉

junovka
4. apr 2008

...este sa voda chladi na kasu 😀 😅 ...Timka zabava Nelku, tak, ze Nelka sedi v golfaci pre babiky a Timka ju vozi po byte 😀 😀 😀 😀

Ked mi niekto pripomenie Rastislavku, tak mi je az na ..... 😝 😝 😖

junovka
4. apr 2008

...pred asi hodinou som musela nadopovat aj Timku Chamumillou, nakolko sa jej tlaci zadna stolicka 6 a uz si aj pofnukala, ze ju to boli 😖 ☹ ....mam ja....s tymi zubkami 😝 😝 😝 ...jak u jednej, tak u druhej 😖 😀 😀 😀

petka.m
4. apr 2008

jeej Vlasti si ich mohla odfotiť..., úplne si viem predstaviť aké sú zlaté 😵

petka.m
4. apr 2008

noo veru aj my máme riadne veselo, som zvedavá aká bude noc. inak prvé zúbky u Dianky super, ani som nevedela poriadne, že jej idú. Ale teraz...tak strašne sa trápi, moja zlatá.

monikaaerik
4. apr 2008

Petka, poprosim ta o ten kontakt, a kde sidli? nas poslala nasa pediatricka tam na rastislavku a Dianka bola v celkovej anesteze? boze az sa mi tazko pise 😢

monikaaerik
4. apr 2008

Baby este otazocka, mozno blba,ale predsa 😝
Emka ma aj sopliky,kycha a ma take soplikove priesvitne bublinky, da sa to nejako rozoznat, ci su to sople od zubkov ,alebo ci ma nadchu,lebo obaja s manzelom sme chori,alebo uz len dozvuky,ale je mozne ze sa nakazila, asi sa to neda rozoznat,co?

petka.m
4. apr 2008

nie monika, práveže on jej len pichol do uška niečo proti bolesti a potom ako keby to odštikol a vypálil, to bolo všetko. trošku sme si spolu poplačkali a bolo to.
inak monika, ked bola u nás dr. prvý krát, ked sa dianka narodila a zbadala ten výrastok, hned povedala, že takéto detičky zvyknú mať problémy s obličkami. že to nieje pravidlo, ale zväčša je to tak. a my sme aj mali... 😢 😢 😢 . ale už je to za nami.
vám nič také nepovedala?
ten dr. sídli na dominikánskom námestí, kontakt musím nájsť...a pošlem ti IP. ideme sa kúpkať a potom ho pohľadám, ok?

monikaaerik
4. apr 2008

Petka, nie nemame problemy s oblickami aspon dufam,ked sme boli v saci na kontrole v rizokovej poradni,tak jej primarka robila ultrazvuk a vsetko bolo o.k. a teraz neviem, naposledy sme boli na poradni 25.2. a dr.nic nevravela,a ja som sa na vysledky mocu zabudla spytat.a kedy to dianke odstranovali? kolko mala mesiacikov?

janka08
autor
4. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 cafte peti o tom na dominikanskom som pocula.peti aky bol ten nutrilon?????kocik super len marko v nom rical jak najaty 😠 😠 😠 😠 😠

petka.m
4. apr 2008

monika nám to povedala dr. ked to zbadala, mali sme všetko v poriadku, až v 5 mesiaci sme mali problémy a skončili sme v nemocnici 😢 😢 😢 . teraz chodíme na pravidelné kontroly moču a krvy a aj na prehliadky. lebo bohužiaľ sa to môže kedykoľvek vrátiť... ☹ . ale zatiaľ (klop, klop) sme odvtedy v poriadku.

odstránili jej to ked mala 3 mesiačiky.

janka, nutrilon bol dobrý, už je spapkaný 😀 .

a aký kočiarik ste kúpili nakoniec? a ten starý sa ti už podarilo predať?

petka.m
4. apr 2008

monika idem pohľadať vizitku toho plastického chirurga, je to inak môjho švagra kamarát 😉 . a on nám ho vlastne aj vybavil.

janka08
autor
4. apr 2008

este som ho nepredala kupili sme baby desing Sprint takze bolo mliecko dobre?budu aj dalsie receptiky asi tento tyzden