Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

bejula
7. apr 2008

normalne mäsko porpažim na cibulke pridám na drobno pokrájaný kel a podlejem vodou dochutim, pridam zemiaky, všetko sa varí a malej to velmi chuti nehovoriac o ockovi 🙂 ja to nerobim ako prívarok, lebo nemusim prívarky

janka08
autor
7. apr 2008

takze to nezahustis???

bejula
7. apr 2008

presne tak 🙂 a už je u teba ta pani ????

martinabarak
7. apr 2008

Ahojte 🙂 ...

janka08
autor
7. apr 2008

pani chuva pride az o 12,00 ahoj mati

bejula
7. apr 2008

ahoj 😉
ale už si zvykol na ňu, nie ???ale ináč som prekvaperná, že ona vlastne bude v Tvojom byte...

martinabarak
7. apr 2008

Bejula a aky druh masa davas na to maso v kely ?

Jani a ty budes robit na smeny ?

janka08
autor
7. apr 2008

beji my sme nechceli marka nikde nosit do cudzieho lebo doma mu bude lepsie uz ked bude s tou pani.ano budem robit na smeny

evicka1
7. apr 2008

ahoj kosicanky... hoc niesom z terasy ale z Polova (to je taka mini dedinka smer saca) tak snad sa k vam mozem pridat 😅 som sa chcela opytat ci nemate skusenosti s porodnicou v saci? teda ja zijem mimo slovensko ale za chvilocku sa vraciam domov... tak zistujem 😀

martinabarak
7. apr 2008

Saca je o.k. aj ja aj Janka sme tam rodili... 😉

bejula
7. apr 2008

bravčové mäso 🙂
ok janka
vitaj evicka1 🙂

janka08
autor
7. apr 2008

ahoj Evicka jasne ze sa mozes pridat 🙂 saca je dobra 😉 a kde teraz zijes???mati zasa ta ista otazka stvornozkujete

janka08
autor
7. apr 2008

beji a jete to s chlebom alebo s cim

bejula
7. apr 2008

manžel s chlebom ale mne a malej stači to, že su tam zemiaky... 😉

martinabarak
7. apr 2008

My nestvornoskujeme, vobec nechce na bruchu lozit. A Marko ? Sebastian sa teraz zacal len tak prevalovat do vsetkych stran a ked rano lezime, tak sa ma snazi preliezt.....

janka08
autor
7. apr 2008

musim uz ja take nieco spravit asi zajtra lebo ma uz nebavi stale nieco vymyslat a bianka co robi???

martinabarak
7. apr 2008

Beji a to maso je pomlete, alebo na kocky, ze sa tak rychlo urobi ?

bejula
7. apr 2008

na kocky, bravčove je skor ako hovädzie, ktoré tiež môžeš dať 😉
janka, Bianka sedi pred telkou, lebo ja sa jej momentálne nevenujem a papala kremik 😉

janka08
autor
7. apr 2008

mati marko sa zlosti na brusku ale na styry sa dvihne ale nevie co dalej nevie sa pohnut.takze zadok dvihne a to je vsetko

martinabarak
7. apr 2008

A na chodaku este beha ?

janka08
autor
7. apr 2008

z casu na cas on chce len chodit ked ho chitime za rucky tak by cely den len chodil.beji tak to mas dobre ne???mati a kojis este??

evicka1
7. apr 2008

dakujem za privitanie 😉 no zijem v prahe ... za mesiac chystame svadbicku v kosiciach potom sa este na chvilocku vratim do prahy a potom hura domov do kosic ... len skoda, ze bez "manzela"...lebo je cech a u nas je malo prace a tu svoju nenecha ☹

janka08
autor
7. apr 2008

evi a preco ides do kosic v prahe ostat nemozes???

junovka
7. apr 2008

ahojte 🙂 😉 ...

martinabarak
7. apr 2008

Hej kojim. 😉

Ahoj Junovka 🙂

junovka
7. apr 2008

baby, ta moja Nelinka robi teda riadne pokroky 😀 😀 😀 vcera sa mi uz vytrepala na kreslo 😝 ...a ked vykladam, alebo naplnam umyvacku riadu, tak sa mi stale chce vytrepat hore na dvierka 😀 😀

bejula
7. apr 2008

ahojvlasti 🙂 dobrá je 😀 😀 😀

junovka
7. apr 2008

😀 😀 😀 😀 ja sa z toho stale smejem, ale aj zaroven bojim, aby si dajako neublizila.Najnovsie sa zabava tym, ze sa postavi, roztrie ruky, smeje sa a stoji sama.Minule som ju sla podrzat, tak stale mi odstrkovala ruky 😒 🙂

evicka1
7. apr 2008

janka08: ani nie preto ale tu som sama... s priatelovou mamkou velmi nevychadzam lebo je jehovistka a urcite verim, ze budem potrebovat pomoct... a hlavne som vzdy snivala o tom ,ze ked budem mat babetko tak budem pri svojej Mamicke doma... 😀 nie preto aby mi pomahala ale ja mam super mamku a tak nech si svoje vnuca uzije naplno...
a je to aj koly tomu, ze ja mam slovenske poistenie, kedze mam vrodenu srdcovu vadu tak ma "cesi" nechceli poistit, lebo som pre nich rizikovy pacient... a asi by som ich stala vela penazi...
a niesom ochotna platit neskutocne peniaze za porod... 😝

junovka
7. apr 2008

Jani, ty budes robit poobede stale?