Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
7. apr 2008

ahoj 🙂
Moni, tazko odpovedat na tvoju otazku, nakolko kazde dieta je ine 😒 Dnes sme v podstate ani vonku neboli, ked neratam , ze sme boli v Hornbachu a v Kauiflande.A vy?Boli ste?

monikaaerik
7. apr 2008

My sme boli, lebo sme boli u lekarky, mala ma nadchu, a nevedela som ci zo zuba ci s choroby tak sme radsej sli,aby jej to nepreslo dalej,nedaj boze na usko.Berie fenistil kvapky, nosne kvapky,sinupret,a tahat sopliky. Ale aj tak bola taka mrzuta, dufam ,ze bude lepsie, hoci viem,ze z toho fenistilu bude grogy

junovka
7. apr 2008

Timea ma tiez dajaky upch.nos, ale to bude zrejme alergia.Davam jej tiez Sinupret, Nasonex do nosa a Aerius na alergiu. 😖

junovka
7. apr 2008

a ako ste pokrocili s prikrmami?Dostala si moj link do IP?

monikaaerik
7. apr 2008

ano Vlasti dostala, dakujem.ale zatial sme vyskusali iba mrkva, mrkva-zemiak, mrkva -zemiak-petrzlen a teraz mame zemiak-spenat, ani ovocie a ani kase som nedavala,21.4 mame poradnu tak uvidime co povie doki to uz zacneme 7 mesiac tak zacneme maskom a ovocim. potom som to uz pochopila ako to mysleli a studujem aj mama a ja special.Mozno na to idem spomalene,ale dufam,ze Emka o nic neprichadza,myslim vyzivou

junovka
7. apr 2008

Moni, ak zacnes ovocim, tak potom asi po 3 tyzdnoch zacni s maskom 😉 Neboj, o nic nepride 😉

monikaaerik
7. apr 2008

praveze neviem cim zacat a ked zacnem maskom,tak az o 3 tyzden sladkym vsak? vsak sladkeho ma cez moje mliecko dost,teraz som spraskala velkonocne cokoladove vajicka co sa nerozdali,ale boli fajne tak mi praskali v puse.
Tvoje baby co porabaju?

junovka
7. apr 2008

najprv ovocie a potom maso 😉 Neli spinka a Timka mi ukazuje , v com bude v stvrtok vystupovat 😉

bejula
8. apr 2008

😎 😎 😎 😎 😎 krásný deň Vám želáááme

😎 😎 😎 ide niekto vonku ??????????????? 😎

junovka
8. apr 2008

ahojte 🙂

Beji, my dnes pojdeme vonku, ale az okolo 14h, spojime to aj z nakupom a potom pre Timku do druziny 😉

bejula
8. apr 2008

🙂 aha
a teraz čo robkáte ????

junovka
8. apr 2008

Nely spinka, aspon zatial, Timka v skole a mangel v praci.Obvaram jej jablko na deisatu.A vy?

junovka
8. apr 2008

...inak, noc bola otrasna!! 😠 dlho dom taku nemala. 😝

bejula
8. apr 2008

sranda, zase musim napisať, že papame kremik a asi pojdem von, len ešte je mokro tak rozmyslam, že čo a ako, budem zufala ak bude chcieť isť na nejake šmýkalky 😒 špina a tak

nemáš nahodou zasklenný balkon, už hore som sa pytala na názor a okrem janky nik nedal vedieť ☹

junovka
8. apr 2008

nemam, beji.Ale svokor ma a ma na balkone koli tomu plesen.On ma cele sklenene tabule.

bejula
8. apr 2008

aha, ja by som chcela tie rolety, al ešte neviem, 😒
Vlasti 😉 my mame iný režim ako vy , škoda 😒

bejula
8. apr 2008

no nič tak ja idem papa, pekný deň 😉

nera
8. apr 2008

Ahojte, kooonečne maličká po dlhšom čase zaspala aj doobeda 😵
Ako sa máte?My sme chceli ísť vonku, ale je nejaká kosa či sa mi len zdá? Tak keď vstane tak asi pôjdeme vonku.... 😉

petka.m
8. apr 2008

ahojte dievčence, malá mi spinká, tak som trošku nakukla. akurát som jej dovarila obed. ale pozerám, že nikde nikoho 😨 .

tak som sa tešila, ked som zbadala, že ráno svieti slniečko, ale inak je riadna kosa 😠 . taký hnusný vietor fúka. už nech je teplúčko.

junovka
8. apr 2008

ja dnes chodim jak propecena 😀 😀 😀 furt, len rozmyslam, ci upiect a ak daco, tak nieco rychle, nakolko pri Nelke sa neda.Nenormalnu chut mam na sladke 😝 😝 😝

petka.m
8. apr 2008

aj ja by som si dačo dala, len keby dakto za mňa napiekol... 😀

petka.m
8. apr 2008

a už vieš vlasti čo budeš piecť?

junovka
8. apr 2008

asi nakoniec zrobim Expresne pecivo, a ten citr.kolac si necham na vyplatu 😀 😀

junovka
8. apr 2008

inak co mate nove?

petka.m
8. apr 2008

no super vlasti 😉 . jooj som sa začítala do jednej témy... 😉 . ako vždy baby sa tam hádali... 😀 .

vlasti nové...dianka je trošku mrzutá, včera sme boli u dr., na krv a odniesť moč, tak má všetko v poriadku 😵 .
len zúbky jej idú, tak preto je taká...
a vy čo nové?

nera
8. apr 2008

Ahojte, ako sa máte? Kooonečne som sama doma, manžel zobral Dianku vonku, tak trošku oddychujem a papám a už mám aj kávičku prichystanú 😉

junovka
8. apr 2008

ahojte 🙂
Tak, my uz doma aj z vonku, aj nakupoch a j druziny a aj kolac napeceny 😵 😵 teraz kavickujem, chutnam kolac a dve certice sa salia 😀 😀

martinabarak
8. apr 2008

Ahojky. 🙂
Aky kolac si piekla ? ten citronový ?

junovka
8. apr 2008

ahoj Mati 🙂 Nie, ten citr.si necham az po vyplate 😀 😀 ale upiekla som, vola sa Expresne pecivo.Celkom dobre, rychle, ku kave, a hlavne ked cakas navstevu, tak je to rychlovka. 😉

martinabarak
8. apr 2008

Hmmm, ti je fajne, ze mas dobru ruru. My mame staru plynovu a zospodu mi stale pripeka, tak nepeciem. A novu elektricku nemozeme kupit bo mame stare el. vedenie, takze az ked sa prestahujeme..... 😒