Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
9. apr 2008

Vlasti ja mám elektríckú rúru a som s ňou nadmieru spokojná. Ale ked je kvalitná plynová, tak to tiež nieje zlé 😉 .

martinabarak
9. apr 2008

Beji, chodievate vonku aj doobeda aj poobede ? Ja len poobede, lebo inak by som nestihala robit obedik... 😒

bejula
9. apr 2008

teraz chcem ist, lebo mam na varene a je pekne a poobede su niekedy zaplnené detské ihriská, ale sa mi nechce chodiť sama, dufam, že sa už stretneme ktoré tu labdame 🙂 , ale väčšinou poobede to je len na návštev s manželom, z bloku prejdeme ku autu 😒

junovka
9. apr 2008

Mati, ja mam znacku Mora.
Beji, my tiez chodime vonku az poobede, lebo varim doobeda.

bejula
9. apr 2008

no kocky lucim sa na teraz papa 🙂

martinabarak
9. apr 2008

Ja mam staru mora 218 😒 Peti, ty mas aku znacku, aby som vedela, ked budeme raz kupovat ?

junovka
9. apr 2008

tu uvediem link aky sporak mam, dufam, ze link je dobry"http://www.elektro-eshop.com/index.php?show=det...

junovka
9. apr 2008

ano, je toto 😉 🙂

martinabarak
9. apr 2008

Hmm, pekna. A daju sa tam nastavit stupne ? Na mojej su len 4 odrazky.

petka.m
9. apr 2008

http://www.hej.sk/display-photo/16888.jpg, maťka my máme túto. dúfam, že ten link pôjde.

petka.m
9. apr 2008

ide, som skúšala 😉 . ale to je vstavaná a neviem, či ty budeš chcieť vstavanú...

junovka
9. apr 2008

mATI, KED SA RURA NAHRIEVA TAK RUCICKA STUPE HORE AJA UZ VIEM, ZE KED JE NAPR. NA 4, tak je to 220 Stupnov a hned stlmim plamen.
Inak, Peti, ta varna doska co mas ty, tak je na plyn?Lebo zaciname rekonstruovat kuchynu a chceme bielu varnu dosku na plyn.

junovka
9. apr 2008

....aha, uz som si precitala, ze je na plyn 😅 😔

junovka
9. apr 2008

chcela som sa vas opytat, v kuchyni mate plavajucu podlahu, alebo dlazbu?

petka.m
9. apr 2008

my ani jedno, ani druhé 😀 . v kuchyni a na chodbe máme len to linoleum, čo vyzerá ako podlaha 😉 .

petka.m
9. apr 2008

a aj novú linku si dávate vlasti? a ak ano, už máš nejakú vybratú? lebo teraz je ffakt z čoho vyberať.

junovka
9. apr 2008

aaale, ved na tom som sa mangelom predvcerom pohadali a dodnes ticha domacnost.Ona v podstate stava kuch.linku.Scasti uz ma spravenu, ale mne sa nepaci, tak sa urazil a vravi, ze uz nikdy nic nebude robit.Kupili sme klucky na skrinky, mne sa to nepacia tie klucky, lebo ked je to namontovane, tak to inak ukaze....ked som to povedala, ze sa mi to cele teraz nepaci, tak.... 😖 ☹

junovka
9. apr 2008

mnam aj smutnu prihodu z porodnice, ked som este lezala s Timkou ☹ ☹ ...ohladom teraz uz mojej kamosky 😢 😢 Ked budem mat viac casu, tak napisem 😒

petka.m
9. apr 2008

úplne ťa chápem vlasti 😉 . chlapom nemôžeš nič ale vôbec nič povedať, lebo urazíš ešte náhodou ich ego 😠 .
to poznám, tiež mám občas pocit, že radšej budem ticho ako povedať zas niečo, čím by som ho chudáčika neurazila 😀 . noo ale čo už, také je manželstvo 😉 . noo ale zas nechcem tu ohovárať svojho drahého, len proste viem, že všetci chlapi sú od prírody takýto... 😅 .

petka.m
9. apr 2008

ok vlasti napíš. ty máš v poslednej dobe samé smutné správy... ☹ .

martinabarak
9. apr 2008

My mame otrasnu dlazbu, eset od predchadzajucich majitelov. A do novej by som chcela daco take, aby tam nebolo vidiet spinu : http://www.houseandhome.ie/Databases/HouseAndHo...

junovka
9. apr 2008

Mati,takuto dlazbu mate teraz?

petka.m
9. apr 2008

vlasti a ty chceš dlažbu alebo podlahu do kuchyne, alebo sa ešte len rozhoduješ?

junovka
9. apr 2008

mne je to jedno.Muz tvrdi, ze ked nahodou dakedy dakde pretecie voda, tak lepsie je ked je dlazba.

junovka
9. apr 2008

inak, zvyknem hladat inspiracie na Modrejstreche 😉

martinabarak
9. apr 2008

Nie, taku by som chcela 😵 , teraz mame taku bielu s hnedoruzovym vzorom, kde vidno kazdu kvapku a spinu 😒

petka.m
9. apr 2008

ja sa tam tiež teraz inšpirujem, ohľadom detských izieb.

martinabarak
9. apr 2008

Ja som si teraz opisala internetove adresy z irskeho casaku, tak si to postupne obkukavam a sniiiiiivaaaaaaam 😀

Mne sa pacia take country - vidiecke domceky tak hlavne tie......http://www.houseandhome.ie/home_visit.asp

junovka
9. apr 2008

no nieco spolocne Mati mame 😉 🙂 inak, ja strasne rada pozeram filmy od Pilcherovej, nakolko ma strasne fascinuje ta priroda, more a ich domceky v Skotsku 😎 😵 😵

junovka
9. apr 2008

kocky viet dobre po anglicky?Ja neviem vobec 😅 Ucila som sa rustinu+nemcinu 😖