Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
10. apr 2008

a do kedy spinka????aky je vlastne presne stary???

felisy
10. apr 2008

Má 10 a pol mesiaca a spinka presne do 6:00h 🙂 . Tvoj má kolko presne?

janka08
autor
10. apr 2008

moj ma 8mes a 3tyz presne 😀 😀 😀 😀 a vstavate este v noci????

felisy
10. apr 2008

Už dávno nie, možno keby som kojila tak by to bolo iné, sem - tam sa sice zobudi ked mu zacne chybať cumel 🙂 . Tay vstavas ku malemu v noci, kojiš??

janka08
autor
10. apr 2008

v noci ho este kojim no presnejsie ked sa zacne nad ranom vrtiet tak mu dam pocickat a spime dalej.

janka08
autor
10. apr 2008

felis tak ja idem 😔 😔 😔 😔 😔 lebo som dnes rano skoro vstavala do roboty ta som kaput 😝 😝 😝

felisy
10. apr 2008

Závidim Ti, že môžeš kojiť ☹ . Ja som kojila len mesiac ☹ . Bývame sami, som mamičkou prvý krát a maly bol strašne zly prve tri mesiace, vyžadoval moju pritomnost každu sekundu, tak som nemala času ani navariť, namala som, nejedla som poriadne teple jedlo, tak mi mliečko odišlo ☹ ...

felisy
10. apr 2008

Ok, pa-pa.

bejula
10. apr 2008

halo 🙂

felisy
10. apr 2008

Ahooooj 🙂

junovka
10. apr 2008

Stazi 😀 😀 😀 😀

junovka
10. apr 2008

uz som ta nestihla?? ☹

felisy
10. apr 2008

Vlast, tu som , len som pozerala Panelák 🙂

bejula
11. apr 2008

dobré ráno 😠

junovka
11. apr 2008

ahojte 🙂 🙂 ...

junovka
11. apr 2008

dnes je totalne otrasne pocasie, ale co uz, aj tak musim vyjst s Nely vonku pre Timku a aj do kniznice 😖

Stazi, keby vedela, ze zajdes na net vcera vecer, tak by som nesla do postele, nakolko i tak som nedokazala zaspat dobru hodinku. 😖 😉

bejula
11. apr 2008

cau, no včera mne nesiel MK bolo to na nervy a večer ma mrzi, že aj ja som tu mohla byt kecat, ale vas tu nebolo...

junovka
11. apr 2008

Nely konecne zaspala.Najnovsie uz musi zaspavat somnou, co som velmi takto docielit nechcela 😖 😒
Beji, Ja som pozerala vcera Ordinaciu a potom som prisla, a vas nikde 😖 😀 Mne vcera isiel kon 😕
Boli ste dnes vonku?Asi nie, ze,Dufam, ze uz nebude prsat.

bejula
11. apr 2008

neboli sme vonku, včera sme boli na návšteve do 21:00 a ja som ešte teraz unavená 😝 prave som dopiekla kapustnik a neviem, či neľahnem spať s malou, keď pojde, počasie je hrozné, zase ak pojdem poobede von, tak ju musim odlakávať od piesku 😒 však pršalo

junovka
11. apr 2008

Stazi, dobre fotky 😉 🙂

nera
11. apr 2008

Ahojte...dnes je fakt blbé počasie...dúfam, že sa vyjasní a bude pekne...doobeda bol môj drahý s Diankou vonku a teraz spinká, možno ešte poobede s ňou zbehnem vonku keĎže je tak teplejšie 😵

junovka
11. apr 2008

no moja uz zarezava spankom hodinu a pol 😕 😕 ...ale urcite sa zobudi, lebo som to spomenula 😀 😀 😀

nera
11. apr 2008

moja posledne len hodinu denne spinká a potom zaspinká až večer....za to na Hámre spinkala 2x aj tri hodiny...čo som sa až čudovala, ale na Hámre stále lepšie spinkala....

junovka
11. apr 2008

...to vies, iny vzduch....cerstvejsi 😉 No, my ideme papat, a ideme logovat. 😀 😉

junovka
11. apr 2008

ahojte 🙂
Trocha som zmenila foto, lebo nerada by som mala titul.fotku bez deti 😔 😅 .Nakolko Timka sa z nami nechce fotit, tak som si dala foto s Nelinkou 😅 😉

petka.m
11. apr 2008

No ahojte baby, opäť sa tu dostávam až teraz. Dnes bolo čisto aprílové počasie...
Felisy ahoj, vítam ťa medzi nami a dúfam, že čoskoro sa stretneme aj naživo 😀 .
Vlasti super fotka 😉 .

junovka
11. apr 2008

ahoj Peti 😉
Konecne ste sa nasli, ze s Felisy 🙂

No, baby dnes Nelinka robi pokroky, dnes sa jej podarilo urobit 6 krokov po sebe 😀 😀 😵 😵 😵 Zacina sa pustat...ale, samozrejme, este s takou neistotou 😉 🙂

junovka
11. apr 2008

😒 😕 ..............

felisy
11. apr 2008

Ahojte, tu soooooom 🙂

junovka
11. apr 2008

idem pozerat Panelak, a potom....neviem ci dakoho tu najdem 😒