Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

felisy
11. apr 2008

Už som po Paneláku, tu si Vlasti?

junovka
11. apr 2008

tu som 🙂

felisy
11. apr 2008

...No čo ako sa mate?

junovka
11. apr 2008

vseliako 😉 Nely mi dajak strajkuje v jedle v poslednej dobe.... 😒
A vy, co nove?Inak, ta nedela asi tak na 80 %, ze sa mozme stretnut.Este zajtra upresnim, dobre?

felisy
11. apr 2008

Budem rada, ak sa stretneme 🙂 . U nas nič také, Oli našťastie papa dobre, zje aj moju hlavu 🙂

junovka
11. apr 2008

Na ktore temy tu vacsinou chodis?Citala si na sekcii Babatka, tema 2 videa a Jankova choroba?Normalne som si poplakala, ked som videla tie videa 😢 😢 😢

felisy
11. apr 2008

Zatial sa len vo fore motám, ale určite si to pozriem ☹ . Citala som, že Timka mala nejake vystupenie?

junovka
11. apr 2008

Mala.Chodi na tanecnu, mali vyrocie skoly, tak mali hodinovy program na SOU-Dopravnom, kde vystupovala 😉 🙂

junovka
11. apr 2008

Citas cele Kosice-Terasa?, alebo len ten koniec? 🙂

felisy
11. apr 2008

Chcela by som ju vidieť tancovať 😉 . Tu nechodí ta mamička z Terasy s ktorou tiež zvykneš sa stretávať?

junovka
11. apr 2008

Myslis tu Katku, co som ti spominala, ze by sme sa tri mohli stretnut?

felisy
11. apr 2008

áno, myslím ju 🙂 . Malá Ti už spinká?

junovka
11. apr 2008

Ona nema internet 😒
Spinka, konecne 😖 Manzel neprotestuje, ze si na internete? 😀 😉

felisy
11. apr 2008

Ale nie, skor on ma na to nahovoril 😉 + dnes on bol ten, kto sa pohral s fotkami 🙂

junovka
11. apr 2008

😀 😀 to mas dobre 😉
Teraz som boal na teme Vidia deti duchov??Je tam video 😖 😖 ...............radsej si ho pozriem cez den, lebo sa bojim 😅 😕
Kupila som Nelinke topanocky z Bati na ten kupon, co sme mali v Bon.knizke z DM. 😉

felisy
11. apr 2008

Poradila Ti Tvoja sesternica? Tebe dobre že už Nelinka chodí, ale kde Oli má ešte od chodenia 😒

junovka
11. apr 2008

Sesterka uz tam nerobi.V Optime u Bati som kupila.Uz ich aj vyskusala po vonku 😀 😀 Su sice este trocha velke 😀 😀 😅 , ale chodi sa jej dobre.Noha dorastie 😉 😀

junovka
11. apr 2008

Stazi, nerobis si aj ty metrik pre Oliverka v albume?Ja len podla neho viem, kolko ma Nely 😀

felisy
11. apr 2008

Aj ja by som chcela využiť ten kupón, ked si dobre pamatam o 50% lacnejšie sa dá kupiť?

junovka
11. apr 2008

presne tak 😉 ak nie topanocky kupis, tak aspon dajake botasky, alebo sandalky, ci papucky.Uz ma Oli papucky?

felisy
11. apr 2008

Vieš čo, papučky dostal od mojej mamky, ale furt ich da dole, ale je pravda, že nie sú také celé ako majú byť, len také polovičné ☹ . Ale minule v Tescu som videla ale nevedela som koľko cm meraju jeho chodidla, tak som ich nakoniec nekupila ☹ .

junovka
11. apr 2008

Obuv musis stale skusat.Len tak kupis dobre, presne na mieru, nakolko niektore deticky maju vysoky nart...a vsetko zalezi aj podla strihu. 😉

felisy
11. apr 2008

Ja viem, sandalky a topánky určite budeme skúšať 🙂 . Len ja nerada chodím s malym po hypermarketoch, radšej som na čerstvom vzduchu 🙂 . A koľko Nelinka vydrží v kočiari? Už asi nie dlho ked už pomaly chodí samostatne...

junovka
11. apr 2008

Ona vydrzi, len horsie je potom, ked ju vyberiem z kocika, dat naspat.Dakedy ideme placom z ihriska jak Cigani 😀 😀 😀
Inak, Stazi, si pisala, ze Nutrilon HA 3 neni.Uz je.Aj Petka tu spominala, ze ho piju 😉 Pozri si link na nutrilon. 😉

felisy
11. apr 2008

Tak to ma teší 🙂 . Ty do kedy sa chystáš davať malej Nutrilon 3? Kedy jej začneš davať kravske?

junovka
11. apr 2008

Neviem, rozmyslala som , ze najmenej do 1,5 roka 😒 ....zalezi, dokedy aj Nely bude chciet ho pit 😉 A ty?

Stazi, pocas dna nezvyknes tu nakuknut?,Ja mam PC zapnuty, a ked prejdem okolo neho, tak nakuknem a zas daco idem robit, ked dakto sa ozve, tak napisem, ked mam co 😉

Idem ja lahnut, nakolko Nely sa zacina prehadzovat, tak neviem neviem 😖 Tak, zajtra.Dobru nocku 😉
PS"Vdaka za fotky 😉 🙂

felisy
11. apr 2008

Aj ja idem spinkať pomaly, len dokončím fórum na Paneláku 😉 . Tak dobrú nocku.

junovka
12. apr 2008

ahojte 😉 ....,,,

nera
12. apr 2008

😵 😵 😵

nera
12. apr 2008

dobré ránko
😵