• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
Už som po Paneláku, tu si Vlasti?
11. apr 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som :slight_smile:
11. apr 2008 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...No čo ako sa mate?
11. apr 2008 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vseliako :wink: Nely mi dajak strajkuje v jedle v poslednej dobe.... :unamused:
A vy, co nove?Inak, ta nedela asi tak na 80 %, ze sa mozme stretnut.Este zajtra upresnim, dobre?
11. apr 2008 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Budem rada, ak sa stretneme :slight_smile: . U nas nič také, Oli našťastie papa dobre, zje aj moju hlavu :slight_smile:
11. apr 2008 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Na ktore temy tu vacsinou chodis?Citala si na sekcii Babatka, tema 2 videa a Jankova choroba?Normalne som si poplakala, ked som videla tie videa :cry: :cry: :cry:
11. apr 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zatial sa len vo fore motám, ale určite si to pozriem :frowning2: . Citala som, že Timka mala nejake vystupenie?
11. apr 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mala.Chodi na tanecnu, mali vyrocie skoly, tak mali hodinovy program na SOU-Dopravnom, kde vystupovala :wink: :slight_smile:
11. apr 2008 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Citas cele Kosice-Terasa?, alebo len ten koniec? :slight_smile:
11. apr 2008 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chcela by som ju vidieť tancovať :wink: . Tu nechodí ta mamička z Terasy s ktorou tiež zvykneš sa stretávať?
11. apr 2008 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslis tu Katku, co som ti spominala, ze by sme sa tri mohli stretnut?
11. apr 2008 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, myslím ju :slight_smile: . Malá Ti už spinká?
11. apr 2008 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona nema internet :unamused:
Spinka, konecne :confounded: Manzel neprotestuje, ze si na internete? :grinning: :wink:
11. apr 2008 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale nie, skor on ma na to nahovoril :wink: + dnes on bol ten, kto sa pohral s fotkami :slight_smile:
11. apr 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: to mas dobre :wink:
Teraz som boal na teme Vidia deti duchov??Je tam video :confounded: :confounded: ...............radsej si ho pozriem cez den, lebo sa bojim :sweat_smile: :confused:
Kupila som Nelinke topanocky z Bati na ten kupon, co sme mali v Bon.knizke z DM. :wink:
11. apr 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Poradila Ti Tvoja sesternica? Tebe dobre že už Nelinka chodí, ale kde Oli má ešte od chodenia :unamused:
11. apr 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sesterka uz tam nerobi.V Optime u Bati som kupila.Uz ich aj vyskusala po vonku :grinning: :grinning: Su sice este trocha velke :grinning: :grinning: :sweat_smile: , ale chodi sa jej dobre.Noha dorastie :wink: :grinning:
11. apr 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stazi, nerobis si aj ty metrik pre Oliverka v albume?Ja len podla neho viem, kolko ma Nely :grinning:
11. apr 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som chcela využiť ten kupón, ked si dobre pamatam o 50% lacnejšie sa dá kupiť?
11. apr 2008 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak :wink: ak nie topanocky kupis, tak aspon dajake botasky, alebo sandalky, ci papucky.Uz ma Oli papucky?
11. apr 2008 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo, papučky dostal od mojej mamky, ale furt ich da dole, ale je pravda, že nie sú také celé ako majú byť, len také polovičné :frowning2: . Ale minule v Tescu som videla ale nevedela som koľko cm meraju jeho chodidla, tak som ich nakoniec nekupila :frowning2: .
11. apr 2008 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Obuv musis stale skusat.Len tak kupis dobre, presne na mieru, nakolko niektore deticky maju vysoky nart...a vsetko zalezi aj podla strihu. :wink:
11. apr 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja viem, sandalky a topánky určite budeme skúšať :slight_smile: . Len ja nerada chodím s malym po hypermarketoch, radšej som na čerstvom vzduchu :slight_smile: . A koľko Nelinka vydrží v kočiari? Už asi nie dlho ked už pomaly chodí samostatne...
11. apr 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ona vydrzi, len horsie je potom, ked ju vyberiem z kocika, dat naspat.Dakedy ideme placom z ihriska jak Cigani :grinning: :grinning: :grinning:
Inak, Stazi, si pisala, ze Nutrilon HA 3 neni.Uz je.Aj Petka tu spominala, ze ho piju :wink: Pozri si link na nutrilon. :wink:
11. apr 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ma teší :slight_smile: . Ty do kedy sa chystáš davať malej Nutrilon 3? Kedy jej začneš davať kravske?
11. apr 2008 o 22:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem, rozmyslala som , ze najmenej do 1,5 roka :unamused: ....zalezi, dokedy aj Nely bude chciet ho pit :wink: A ty?

Stazi, pocas dna nezvyknes tu nakuknut?,Ja mam PC zapnuty, a ked prejdem okolo neho, tak nakuknem a zas daco idem robit, ked dakto sa ozve, tak napisem, ked mam co :wink:

Idem ja lahnut, nakolko Nely sa zacina prehadzovat, tak neviem neviem :confounded: Tak, zajtra.Dobru nocku :wink:
PS"Vdaka za fotky :wink: :slight_smile:
11. apr 2008 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja idem spinkať pomaly, len dokončím fórum na Paneláku :wink: . Tak dobrú nocku.
11. apr 2008 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ....,,,
12. apr 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12. apr 2008 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko
:dizzy_face:
12. apr 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok