• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
ja viem aku, ja som mala sieťovu z umelej hmoty pre Bianku dosť veľká bola, tak som ju predala a som kupila cestovnu postielku, zabrala menej miesta a to už som využívala keď som išla na WC tak som tam šupla malu al. na príležitostné spanie na návštevách :wink:
ináč my odkedy je na svete obývačka bola stale ako herňa :slight_smile: teraz už chape, že hranie je v deckej, ale akonahle pride návšteva tak nosi hračky do obývačky, ked sme same dve doma tak sme v obývačke aj telka a tak ...
15. apr 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mame aj cestovnu ale v tej marko nechce byt :confounded: takze ju nepouzivame.dnes poobede do roboty tak sa my nechce a este k tomu marko aj tie teploty tak dufam ze to nie je nic vazne.nekasle nesopli takze uvidime
15. apr 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SEbastian sa zasa stvera na kolenach na postielke. Uz mu ju musime dat nizsie, aby sa aj on postavil... :slight_smile:
15. apr 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a marko zacal konecne chodit po styroch je to iba v zaciatkoch ale uz prejde par metrov :slight_smile: mati spite este 3krat denne?
15. apr 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do roboty Jani ??????? no dnes by som to nezvládla v práci,...asi bude pršať, lebo ráno v teleráne vraveli, že v BA prší, tak už nech sa spusti lebo mi praskne hlava :angry:
mati :wink: treba dať nižšie
15. apr 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
beji a ked robim rano a v noci marko zle spi tak mam v praci co robit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, ja ti verim, preto Ťa obdivujem, že si nastupila..... :wink:
15. apr 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja sa lucim, bo Sebastianko ma zly den. Bude sa hrat len ked sedim pri nom, tak ze sa dotykame... moj maznacik.... :sweat_smile: :slight_smile: :wink:
Caute....
15. apr 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani kedy ideš do práce?
15. apr 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
na pol jednu :confounded: do 20,15
15. apr 2008 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oooooooooo boze :frowning2: nech deň rýchlo zbehne
15. apr 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
diky ono to ide fakt rychlo a vy co budete porabat
15. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela som isť poobede von, ale ked bude pršať asi pojdeme ku synvcovi na návštevu :slight_smile:
15. apr 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: urcite ste vsetci vonku, ze,Nely spinka a potom pojdeme aj my :wink:
15. apr 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile:
Tak boli sme u Dr. a za dva mesiace pribral len pol kila :confused: , no co uz. A kasel ideme liecit zatial stoptusinom baby, tak uvidime, ci sa to zhorsi, abo nie......
15. apr 2008 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a Hedelix si skusala??A zubky mate?Pytam sa preto, lebo aj Nely ked kaslala a davali sme Hedelix, pretoze sme si mysleli, ze je dajaka chora, tak vtedy jej vysli 2 zubky a kasel utal.Presne, tak ako pisala minule Petka. :wink:
15. apr 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitajte v uprsanom rane :unamused: :confounded:
16. apr 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky
citam ze uz 9 mesacne babo pekne sa drzi postielky a my nic :frowning2:
blahozelame
16. apr 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2008 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nevadi, ak tu nik nie je :frowning2:
už sme prihlásené do škôlky na 3 roky :wink: a sme prijateeeee
16. apr 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beji, a do ktorej skolky si ju prihlasila??
16. apr 2008 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

Junovka este nemame zubky ziadne, tak dufam, ze to bude z toho. A ako dlho to trvalo, nepamatas sa ?, kym vysli zubky a prestal kasel ?
16. apr 2008 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte kocky.ja som musela odist skor vcera vecer z roboty lebo marko mal 40horucky tak sme mu davali zabali a ked mu klesla na 38 tak sme utekali na pohotovost.hotne dasienka ma strasne navrete a cele cervene a ne a ne sa prerezat :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
16. apr 2008 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:

Mati, Nelinka zacala kaslat asi tyzden predtym , kym jej vysli zubky.V podstate sme davali asi 7 dni Hedelix.

Jani, a dokina ti povedala, ze teploty ma od zubkoch?? :confused:
16. apr 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooo :confused: :confused:
16. apr 2008 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: ahojte, no dostala som sa až teraz ku PC, zase ma tak bolela hlava :angry: ale aj tak je to tu poslabšie, veď nemusime čakať jedna na druhu a vtedy len pisať, stači ak hoc raz denne sa niektorá ozve napíš svoje veci čo a ako. Potom si to prečitame a napiseme svoje aj sa vyjadríme k tomu čo bolo napisane pred nami :sweat_smile: nie ??? to bola moja taka .... :unamused: Dnes sa ma pýtal manžel, či to tu len píšeme alebo sa aj stretávame vonku, no .... :frowning2: asi by sme to mali napraviť, čo ????? :sunglasses:

jani :wink: držíme prsty, nech to rýchlo sa prereže, veľa sil ti prajem :slight_smile:

vlasti :slight_smile: no do škôlky na Šafarikovej ul. hore pri OD Terasa :wink:
16. apr 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
Vcera Nely mala pansku navstevu :dizzy_face: :wink: a my so Stazkou/Felisy/sme si pokecali :wink:

Beji, ja uplne s tebou suhlasim...ved ja som to tak aj myslela, ked som cakala, ze napises, kde do skolky.A preco na Safarikovu?? :confused:
17. apr 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj vlasti, :slight_smile: , vieš prečo lebo bola mi doporučená a nam je to vlastne jedno manžel chodi s autom, takže ....
no ako to vizerá s počasim, polievku dováram a chcela by som sa isť von prejsť ale... neviem či nas dážď nechyti :unamused:
17. apr 2008 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj a som zabudla Ti odpovedať na tu pansku návštevu, to je super, ajk mne dobre padne , ak pride bud kamoška alebo švagrina so synovcom aspoň pokecáme a mali sa pohraju, je to taký náš relax :wink:

vlasti :wink: ináč ty si ako to riešila vonku začiatky piškania, ešte pamätáš ????? :sweat_smile:
17. apr 2008 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok