• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
18. apr 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: .......................
18. apr 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj maťka, sebkovi prajeme všetko naj k 9-tim mesiačikom :wink: .
18. apr 2008 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj vlasti :wink:
Petka, drzime palce, aby vyter dopadol dobre.My zase posledna dva dni trpime zapchou.Tak, dnes som jej obvarila hrusku, zjedla a vypila 50 ml har.caju a hned sa vykakala.Ale, bolo to ...musela tlacit. :wink:
My od nedela dajak mame sople, ale len rano trocha musim poodsavat jej.Dnes uz neboli :confused: mam pocit, ci nebude alergicka na pele, lebo minule som jej dala ovonat vonku pupavu, ja som ovonala tiez a obe sme zacali kychat a soplit, pokial sme neprisli domov.Potom to prestalo.Inak, tie sople si aj vysvetlujem , ci nahodou jej nepojdu zubky. :confounded:

Matka, a vy ako, este kasle Sebi?Inak, vsetko najlepsie k 9 mesiacom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja zlatá...to je tiež nepríjemné :frowning2: . Dianka ked mala zápchu, tak som jej kúpila kašu proti zápche, slivkovú...a to jej hned pomohlo :grinning: . Tak skús, ak to bude dalej pretrvávať.
A včera som jej kúpila kašičku proti hnačke, ryžovo-mrkvovú, tak ráno už mala dobrú stolicu. Ale o 10-tej si len pukla a zase..., ale len tak trošku, jooj tak ma to trápi a tá riťka vyštipaná... :frowning2:
18. apr 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Petka, a skusila si jej dat Pigi cajik??
18. apr 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujeme :grinning:
Petka, Vlasta mi spominala, ze aj tvoja mala kaslala predtym ako jej vysli zubky, no mne to tu dako uslo. Ako to u vas dlho trvalo?, lebo Sebastian sa mi zda ze kasle stale viac, hlavne v noci... :frowning2:
18. apr 2008 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme kaslali len pocas dna, v noci spala..........a nechripi ti??
18. apr 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Trochu, akoby mal plny nostek, no mu ho vycistim a zda sa ok... Cez den kasle malo, no v noci ho az napina, tak ho dusi. Ked sa to nezmeni do pondelka, tak zasa ideme k Dr.
18. apr 2008 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mam na mysli, ked place, alebo krici, ci ma hlas zachripnuty?...a ked kasle, nekasle tak stekavo,vies ako mylsim?
18. apr 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Maťka mne Dianka len cez deň kašlala, ale to len preto, že ked idú zúbky, tak majú veľa sliniek a vždy jej zabiehali, tak ja si myslím že preto toľko kašlala. A aj kýchala...no proste to vyzeralo akoby mala nádchu...a to som aj niekde čítala, že niekedy majú detičky nádchu ked idú zúbky.
Vidíš teraz mi zase hnačkuje a už mala aj 37,1 tak snáď sa to nevyšplhá vyššie, bo... :frowning2:
Vlasti pigi čajík som jej neskúšala dať. A to pomáha na hnačku? Lebo aj svokra mi včera spomínala, aby som jej dala čierny čaj...
18. apr 2008 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie tak nechripi, a neviem ako stekavo.... :grinning: :dizzy_face: :wink: Ma taky suchy kasel, hrozny ako tuberak.... :frowning2:
18. apr 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A nemá riedke soplíky? Lebo ak áno, tak mu môžu stekať do hrdielka a aj preto ho môže tak dusiť...až napínať ako píšeš.
18. apr 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, nam cierny cajik Pigi pomohol :wink:

...mam na mysli Meti, ze ked kasle, tak aj popritom chripi-pri kasli....neviem to opisat :grinning:
18. apr 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak skúsim Vlasti, vyskúšam všetko čo treba, len aby to pomohlo :unamused: .
Ja viem ako to myslíš, že chrípi... :wink: , ale tiež neviem ako to mám vysvetliť. Ako keby sa mu zle dýchalo pritom...
18. apr 2008 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Skor hustejsie mu 2x za den vyberiem, inac ani nie...
18. apr 2008 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A možno ked dýcha tak to vtiahne do seba, tie husté soplíky...a aj to môže dusiť.
Vidíš a ked Dianke išli prvé zúbky, tak bola aj strašne zahlienená..., dr. nám nato dala taký sirup myslím, že Fenorin P. A to nám pomohlo...
18. apr 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam, ze neni zelenej farby soplik, Mati?
18. apr 2008 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hmmm, no uvidime co sa z toho vykluje. Berieme stoptusin, ten je na suchy drazdivy kasel, tak ak nezaberie pozrieme daco ine.....
Ideme cvarit, tak zatial paaaa
18. apr 2008 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, chcela som sa ta opytat, ci davas dajake pomazanky na chlebik Dianke, a ak ano tak ake,Ja som vcera jej zamiesala do masla pazitku, ktoru som si vypestovala doma.A papala, chutilo jej.Rada by som jej davala pomazanky, ale ked este toto a hento nemoze, tak to je tazke, nie? :confounded: :unamused: :wink:
18. apr 2008 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vieš čo zatiaľ nie, iba syr jej dávam ten od Apetito-kidiboo, dr. povedala, že ten môže a je fajný a chutí jej veľmi.
A je bez farbív a konzervačných látok, vlastne to je detský syr :wink: .
18. apr 2008 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zo syrmi chcem zacat az po roku, aj to s tvrdymi najprv, tak uvidim :unamused:
18. apr 2008 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak som ti asi veľmi nepomohla :wink: .
18. apr 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OZAJ pETI, NESPOJILA SA S TEBOU fELISY-sTAZKA?
18. apr 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vlasti, vôbec...a ani tu odvtedy nebala, ked som dobre postrehla, že?
18. apr 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my už sme doobedovali akurát, mala mi spinkala 2 hodinky a potom okolo druhej pôjdeme vonku. a vy, čo dnes máte na programe?
18. apr 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, Nely som navarila obed, jednu lyzicku zjedla :angry: :angry: a konec.Ostane na olovrant, aspon sa nemusim starat co bude mat :sunglasses: :grinning: :wink:
Inak, Stazka bola u mna a vravela, ze teba tu nevie vystihnut, tak som jej povedala, aby ti napisala do IP.

My ideme vonku, tiez tak okolo 14h, dufam ze pocasie vydrzi, idem aj pre Timeiku do druziny a chceme este ostat vonku potom.
18. apr 2008 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Noo malá zjedla všetko na obed, ale už je to aj vonku :cry: . Jooj ta to je strašné..., moja zlatá. Dobre Vlasti idem sa jej venovať, pekný dník prajem :wink: .
18. apr 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok