Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
18. apr 2008

Ahojky 🙂

junovka
18. apr 2008

ahojte 🙂 .......................

petka.m
18. apr 2008

Ahoj maťka, sebkovi prajeme všetko naj k 9-tim mesiačikom 😉 .

petka.m
18. apr 2008

Ahoj vlasti 😉

junovka
18. apr 2008

Petka, drzime palce, aby vyter dopadol dobre.My zase posledna dva dni trpime zapchou.Tak, dnes som jej obvarila hrusku, zjedla a vypila 50 ml har.caju a hned sa vykakala.Ale, bolo to ...musela tlacit. 😉

junovka
18. apr 2008

My od nedela dajak mame sople, ale len rano trocha musim poodsavat jej.Dnes uz neboli 😕 mam pocit, ci nebude alergicka na pele, lebo minule som jej dala ovonat vonku pupavu, ja som ovonala tiez a obe sme zacali kychat a soplit, pokial sme neprisli domov.Potom to prestalo.Inak, tie sople si aj vysvetlujem , ci nahodou jej nepojdu zubky. 😖

Matka, a vy ako, este kasle Sebi?Inak, vsetko najlepsie k 9 mesiacom 😵 😵 😵

petka.m
18. apr 2008

moja zlatá...to je tiež nepríjemné ☹ . Dianka ked mala zápchu, tak som jej kúpila kašu proti zápche, slivkovú...a to jej hned pomohlo 😀 . Tak skús, ak to bude dalej pretrvávať.
A včera som jej kúpila kašičku proti hnačke, ryžovo-mrkvovú, tak ráno už mala dobrú stolicu. Ale o 10-tej si len pukla a zase..., ale len tak trošku, jooj tak ma to trápi a tá riťka vyštipaná... ☹

junovka
18. apr 2008

Petka, a skusila si jej dat Pigi cajik??

martinabarak
18. apr 2008

Dakujeme 😀
Petka, Vlasta mi spominala, ze aj tvoja mala kaslala predtym ako jej vysli zubky, no mne to tu dako uslo. Ako to u vas dlho trvalo?, lebo Sebastian sa mi zda ze kasle stale viac, hlavne v noci... ☹

junovka
18. apr 2008

my sme kaslali len pocas dna, v noci spala..........a nechripi ti??

martinabarak
18. apr 2008

Trochu, akoby mal plny nostek, no mu ho vycistim a zda sa ok... Cez den kasle malo, no v noci ho az napina, tak ho dusi. Ked sa to nezmeni do pondelka, tak zasa ideme k Dr.

junovka
18. apr 2008

mam na mysli, ked place, alebo krici, ci ma hlas zachripnuty?...a ked kasle, nekasle tak stekavo,vies ako mylsim?

petka.m
18. apr 2008

Maťka mne Dianka len cez deň kašlala, ale to len preto, že ked idú zúbky, tak majú veľa sliniek a vždy jej zabiehali, tak ja si myslím že preto toľko kašlala. A aj kýchala...no proste to vyzeralo akoby mala nádchu...a to som aj niekde čítala, že niekedy majú detičky nádchu ked idú zúbky.
Vidíš teraz mi zase hnačkuje a už mala aj 37,1 tak snáď sa to nevyšplhá vyššie, bo... ☹
Vlasti pigi čajík som jej neskúšala dať. A to pomáha na hnačku? Lebo aj svokra mi včera spomínala, aby som jej dala čierny čaj...

martinabarak
18. apr 2008

Nie tak nechripi, a neviem ako stekavo.... 😀 😵 😉 Ma taky suchy kasel, hrozny ako tuberak.... ☹

petka.m
18. apr 2008

A nemá riedke soplíky? Lebo ak áno, tak mu môžu stekať do hrdielka a aj preto ho môže tak dusiť...až napínať ako píšeš.

junovka
18. apr 2008

Peti, nam cierny cajik Pigi pomohol 😉

...mam na mysli Meti, ze ked kasle, tak aj popritom chripi-pri kasli....neviem to opisat 😀

petka.m
18. apr 2008

Tak skúsim Vlasti, vyskúšam všetko čo treba, len aby to pomohlo 😒 .
Ja viem ako to myslíš, že chrípi... 😉 , ale tiež neviem ako to mám vysvetliť. Ako keby sa mu zle dýchalo pritom...

martinabarak
18. apr 2008

Skor hustejsie mu 2x za den vyberiem, inac ani nie...

petka.m
18. apr 2008

A možno ked dýcha tak to vtiahne do seba, tie husté soplíky...a aj to môže dusiť.
Vidíš a ked Dianke išli prvé zúbky, tak bola aj strašne zahlienená..., dr. nám nato dala taký sirup myslím, že Fenorin P. A to nám pomohlo...

junovka
18. apr 2008

dufam, ze neni zelenej farby soplik, Mati?

martinabarak
18. apr 2008

Hmmm, no uvidime co sa z toho vykluje. Berieme stoptusin, ten je na suchy drazdivy kasel, tak ak nezaberie pozrieme daco ine.....
Ideme cvarit, tak zatial paaaa

junovka
18. apr 2008

Peti, chcela som sa ta opytat, ci davas dajake pomazanky na chlebik Dianke, a ak ano tak ake,Ja som vcera jej zamiesala do masla pazitku, ktoru som si vypestovala doma.A papala, chutilo jej.Rada by som jej davala pomazanky, ale ked este toto a hento nemoze, tak to je tazke, nie? 😖 😒 😉

petka.m
18. apr 2008

Vieš čo zatiaľ nie, iba syr jej dávam ten od Apetito-kidiboo, dr. povedala, že ten môže a je fajný a chutí jej veľmi.
A je bez farbív a konzervačných látok, vlastne to je detský syr 😉 .

junovka
18. apr 2008

ja zo syrmi chcem zacat az po roku, aj to s tvrdymi najprv, tak uvidim 😒

petka.m
18. apr 2008

aha, tak som ti asi veľmi nepomohla 😉 .

junovka
18. apr 2008

OZAJ pETI, NESPOJILA SA S TEBOU fELISY-sTAZKA?

petka.m
18. apr 2008

nie vlasti, vôbec...a ani tu odvtedy nebala, ked som dobre postrehla, že?

petka.m
18. apr 2008

my už sme doobedovali akurát, mala mi spinkala 2 hodinky a potom okolo druhej pôjdeme vonku. a vy, čo dnes máte na programe?

junovka
18. apr 2008

Tak, Nely som navarila obed, jednu lyzicku zjedla 😠 😠 a konec.Ostane na olovrant, aspon sa nemusim starat co bude mat 😎 😀 😉
Inak, Stazka bola u mna a vravela, ze teba tu nevie vystihnut, tak som jej povedala, aby ti napisala do IP.

My ideme vonku, tiez tak okolo 14h, dufam ze pocasie vydrzi, idem aj pre Timeiku do druziny a chceme este ostat vonku potom.

petka.m
18. apr 2008

Noo malá zjedla všetko na obed, ale už je to aj vonku 😢 . Jooj ta to je strašné..., moja zlatá. Dobre Vlasti idem sa jej venovať, pekný dník prajem 😉 .