• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
sebastiankovy vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sebastiankovy vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sebastiankovy vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sebastiankovy vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
sebastiankovy vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
autor
sebastiankovy vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sebastiankovy vsetko naj..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. apr 2008 o 14:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nepise my ze pridane :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: tak preto tolko toho :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. apr 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak my uz doma.Aktovka sa pere v pracke a riady sa peru v umyvacke, a ten obed co Nely nezjedla, tak dojedla na olovrant :grinning: :wink:

Jani, :grinning: :grinning: to iste sa mi stalo vcera na Spoloc.termine :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka uff,co ma caka....razz :grinning:
18. apr 2008 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankaa, ako to myslis??? :confused:
18. apr 2008 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim tým denno denne starosti i radosati pri detoch...ja mam zatial male babo...
18. apr 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :grinning: :grinning: :grinning: dakedy je to sranda a dakedy som uz psychicky v p.deli :grinning: :grinning: co narobim.Raz si hore, raz si dolu :sunglasses: :grinning: :wink:
18. apr 2008 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dankaa, mala spinka??Moja este furt ne!! :angry: :angry: idem jej dat Nutrak a urcite zaspi :wink:
18. apr 2008 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj už o 19,15 zaspala,už ju ucime spat iba raz o 11,30 po obede a je to super,je hotova po kupkani.
18. apr 2008 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
halooooooo :slight_smile:
18. apr 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: ,,,,,
18. apr 2008 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cau vlasti nely uz spinka?
18. apr 2008 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Konecne zaspala po Nutraku, Timeika zaspala pri Susedoch, mangel v praci a ja mam VEGAC!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jak ti fajne :slight_smile: marko spinka aspon dufam mangel na fusi takze tiez vegac :grinning:
18. apr 2008 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: kedy budes mat cas, aby sme dali stretko??
18. apr 2008 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
v utorok mam ranku vyhovuje????
18. apr 2008 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :confounded: :confounded: :confounded: musim ist s Timkou na alergo :frowning2: , sice sme objednani na 11.40, ale dakedy cakame aj hodinu a pol navysse, a pokial prideme z KVp domov :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....zatial vyzera, ze nie.Keby som stihala , tak by sa dalo na 15h, ale to bude asi tesnotka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , uvidime :wink:
18. apr 2008 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj vo stvrtok mam ranku a v stredu mam sice volnenko ale idem tahat poobede zub :cry: :cry: :cry:
18. apr 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confounded: :confounded: :confounded: to ti nezavidim.
Si tu este?Bola som vylozit a nalozit mycku.Este pozmyvat by mi trebalo :unamused:
18. apr 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
som tu cakam na polovicku ma my doniest z kaufliku nieco fajne :slight_smile: ja som pratala vo stvrtok a varila dneska takze zajtra nerobim vobec nic :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taze, pozmyvane :grinning: :wink:
18. apr 2008 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sikovnica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by trebalo ist na preventivku s krvou :confounded: neviem, stale nadtym rozmyslam....trocha som zase schudla a neviem preco?? :frowning2: :confounded: ...akoze som aj rada, ale bez dovodu?? :unamused:
18. apr 2008 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani, tebe ako umyva mycka?Dobre vsetko??Pytam sa preto, lebo tanierik od bananu, na ktorom pucim Nelke banan, tak mi velmi dobre neumyje.Potom musim este ja ho umyt s tek.praskom?? :confused: :confused: :confounded: :pensive:
18. apr 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok