• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
umva ale ked dam nieco velmi zaschnute tak ostane trosku spinave ale poslednu dobu umyva dobre klop-klop
18. apr 2008 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty nezvyknes chodit na Modru strechu???Strasne dobre veci su tam na citanie a inspiraciu......len keby viacej casu bolo :confounded: :confounded: :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz ti prisiel mangel?? :grinning: :grinning: ci Panelakujes sa?? :grinning: :grinning:
18. apr 2008 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: :confused: to ln ja ponocujem? :sweat_smile:
18. apr 2008 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pekne uprsane ranko :angry: marko vstala o druhej a zaspal az o stvrtej takze som dost nevyspata :pensive: neviem preco sa tak zacal budit v noci ale musim si asi zvyknut :rolling_eyes:
19. apr 2008 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

Jani, to bude asi tym, ze zajtra ma byt spln :wink:
19. apr 2008 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nely sa tiez prehadzovala od pol druhej a o 3h sme papali :confounded:
19. apr 2008 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vlasti dufam :slight_smile: marko zalahol tak som zvedava ci hodi len pol hodinku ako vcera :angry:
19. apr 2008 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :wink: . Dianka mi spinká od 10,45 tak som rada, lebo dnes je nejaká bez nálady :confounded: .
Vlasti zajtra má byť spln? Tak to sa dnes nevyspíme :unamused: . Jooj dnes je také depresívne počasie...ani vonku sa nedá ísť, tak len doma budeme kysnúť... :angry: .
19. apr 2008 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Ano, zajtra ma byt spln.Hovorim, ze ani nemusim pozerat do kalendara, ze bude spln, nakolko viem to podla sanitiek, kolko ich pocujem hukat :wink: :sunglasses:
19. apr 2008 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti ja nikdy neviem kedy má byť spln, lebo mám kalendár ,v ktorom to nieje zaznačené :angry: . Ale zas už ked sa Dianka v noci budí a prehadzuje, tak to viem hned :wink: . Sranda ako to pôsobí na ľudí... :fearful:
19. apr 2008 o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a co amju sanitky so splnom :confused: :confused: :fearful:
19. apr 2008 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
strasne vela urazov, dopr.nehod sa stavaju a a zeny rodia :wink: :slight_smile:
19. apr 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....samozrejme, tie ktore su tehu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: na moju svagrinu to platilo 2x jednoznacne :grinning: :wink:
19. apr 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
akurat sme boli kupit markovy telecinku :slight_smile:
19. apr 2008 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kde ste ju kupili?
19. apr 2008 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ste tu niekto??kupili sme ho od jedneho pana z dediny taky 5kilovy balik za 700sk
19. apr 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: :confused: ............................
19. apr 2008 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ......
20. apr 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :slight_smile: ...................
20. apr 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. apr 2008 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spite uz vsetci??Az teraz som sa dostala k PC :unamused:
20. apr 2008 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .......
21. apr 2008 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: Dnes ideme na poradnu+ockovat by nas mali :confounded:
21. apr 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
marko uz chodi stvornozky :slight_smile:
21. apr 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute kosicanky !
baby, neviete mi poradit nejakych dobrych zabavacov na detsku narodeninovu oslavu ??? Moze to byt saso, alebo cokolvek ine, ale budu to deti do 2 rokov, tak nech z toho aj nieco maju. A tiez ak tie, co uz mate nejake tie detske oslavy za sebou mate nejake zaujimave typy, tak budem veeeeeeelmi rada ak mi ich napisete. Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem
21. apr 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
grety my s tym este skusenost nemame :wink:
21. apr 2008 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, Jani gratulujeme Markovi. :dizzy_face: :dizzy_face:

Greti, neviem o nicom takom :unamused:
21. apr 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.
Tak nas kasel stale je, no o trosilinka sa to zlepsilo. Dr. nam dala nove kvapky : pleumolysin, fenistil, calcium, eukaliptovy kremik na potieranie hrudnika a este sme si mali kupit aj hedelix no ten nemali v lekarni a lekarnicka vravela, ze toho mame kus vela, ze nech ani nekupujeme :slight_smile: . Tak som zvedava, ci to zaberie. Zapal ziaden nemame, hrdlo ciste, tak ked sa to prelieci, tak nas posle niekam, ci nemame reflux :confused: .....
21. apr 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati, tak to budu zubky :sunglasses: :wink: A Sebi ti vraca????ze reflux.Ja by som na tvojom mieste nechodila na ziadne gastro.Chudak,, len ho tam trapit budu s odberami kadecoho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

Tak, my sme sa vratili z poradne.Nely ma 11500 g.Zaockovali ju, fnukala len preto, ze si musela lahnut na chrbat a museli sme ju drzat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Inak, pohoda :sunglasses: .Koncom juna ideme sa zaockovat na pneumokoky.Potom na 16 mesiacov na osypky a o 3 mesiace, cize zhruba asi na 20 mesiacov druhudavku pneumokoky.Do 2 rokoch je potrebne dve davky a po druhom roku, tusim, ze uz len jedna. :confused:
21. apr 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok