Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

martinabarak
21. apr 2008

Nie nevracia, len mu ohmatala brusko, ze ho ma nafuknute, tak asi z toho.... 😕

Sebastianko bol zasa frajer, ked mu pichli do prsteka, bo zistovali ,ci ma zapal, alebo nie...ani nepipol a este k tomu sa pozeral, ako mu sestricka nabera krvicku do takej trubicky... 😀

junovka
21. apr 2008

😉 😕 😕 .................

evicka1
22. apr 2008

dobre ranko. ospravedlnuje sa ale nepozna niektora z vas Ivana Smarzu? byva na terase teda co si pametam 😀

martinabarak
22. apr 2008

🙂 Evicka ja nepoznam takeho... 😒 😉 🙂

martinabarak
22. apr 2008

🙂 Jeeee NELINKE k 11. mesiacikom vsetko naj, naaaaaaj........... 😉 Vau o mesiac mate rok, to uz by bolo treba zacat pripravovat oslavuuuu 😉 😀

nera
22. apr 2008

Nelinke všeeetko len to NAJ k 11.mesiacom 😵

petka.m
22. apr 2008

Ahojte 😉 .
Nelinkaaaaa všetko naj naj naj ti prajeme...hlavne zdravíčko a počúvaj mamičku 😉 . Posielame božteky 😵 .

junovka
22. apr 2008

Ahojte 😉
Dakujeme pekne 🙂
Dnes je to take u nas trocha pesimisticke ☹ Nely ma trocha zvysenu teplotu, asi zo vcsrejsieho ockovania a dnes som bola s Timkou na alergo, tak ju testovali, a zistili jej, ze je alergicka vycsia ako predpokladali ☹ ☹ 😢 strasne jej napuchkli tie bodky, kde ju testovali ☹ .....taktze, aj ja som sklamana.Ja zacnem tiez behat po lekaroch 😖 ....co uz, bolo nacase 😀 😉

janka08
autor
23. apr 2008

aj my sa pridavame a marko zela nelinke vsetko naj..... 😵 😵 😵

martinabarak
23. apr 2008

Dobre ranko... 🙂

janka08
autor
23. apr 2008

🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 ....

martinabarak
23. apr 2008

Sebastianko si vcera sadol prvykrat celkom sam 😅 😎 🙂 , tak sme stastnyyyy 😀 .

Inac baby, co pouzivate na vypranie flakou od jedla ? Bo nam vsade ostavaju flaky hlavne asi od mrkvy a farebnej vyzivy....

petka.m
24. apr 2008

ahojte kočky, pozerám že ste všetky asi zaneprázdnené...
my ešte stále nemáme výsledok z výteru, ale dnes už by mal byť, tak držte palce. síce malá už má stolicu normálnu od soboty...ale pre zmenu je od včera ako čertík. normálne neviem čo s ňou, je nervozna a ked som ju dnes chcela prebaliť tak sa mi začala až hádzať..., ale idú jej horné dvojky naraz a má to už riadne napuchnuté, som jej to natrela tak trošku je to lepšie, ale ajtak to nieje ono. no dúfam, že to budú tie zúbky... ☹ .

junovka
24. apr 2008

ahojte 😉

No, tak ja som rozbehana po lekaroch so sebou 😒
Nely, mala dajaku dnes riedsiu stolicu a nakoniec uplne hnacku-raz.Tak, dufam, ze to bude od zubkoch.Sice este nevidim, zeby sa jej horne prerezavali, ale ktovie 😖 ....a ak nie zo zubkoch, tak potom ete asi z ockovania 😕
Inac, Timeika ma strasnu alergiu ☹ ....chudak, ledva dych a hlavne v noci sa budi a fnuka, lebo ma upchaty nos a nic nejde jej vonku ☹ 😢 .......ach, boze 😔

janka08
autor
24. apr 2008

ahojte 🙂

martinabarak
25. apr 2008

Ahojky 😉

Tak aj nam uz idu zubky 🙂 , vyzera to, ze naraz aj horne aj dolne, no zatial vidim len horne jednotky prerezavat sa a do dolnych ma Sebastian velmi nepusti, no su take plne ako horne..... . Kasel este ziadna zmena ani nove kvapky nezaberaju, tak neviem........ 😒

martinabarak
25. apr 2008

Tak sme boli vonku a taky rev sme spustili po hodke, ze len na ruky, a dolne jednotky mu svietili akoby uz boli vonku..... 😀 ....a to len dasna 😉

Hmmm, trocha teplejsie a uz sem nik chodit nebude....... 🙂

junovka
25. apr 2008

ahojte 😉 .......

junovka
25. apr 2008

Tak, zdravim.Mati, vies teraz ma napadlo, ked pises, ze este kasel pretrvava a predpokladam aj sople, ci uz nie?, ze to bude asi alergia, nakolko Timka sa ide zdivit, chudak 😢 😢 a tiez zname co poznam, tak isto sa stale dusia a atie sople 😝 😝 ....katastrofa.
Inak, Nely dnes len hnackuje a hnackuje, strasne ma vystipany zadok, moja zlata ☹ ................ci vadi, abo nie, ja som jej dala borovnice zavarane.Viem, ze su dobre na hnacky 😔 😔 Stavu mi vypila, len tak zaprasilo z borovnic, a borovnice som jej popucila s piskotikom.Spapala asi takych 5 lziciek, nakolko nechcem jej davat vela, lebo neviem ako zaucinkuje 😖 .......taktiez, cely den popija Pigi caj. ☹

junovka
26. apr 2008

ahojte 😉 ...............

nera
26. apr 2008

ahojte

nera
26. apr 2008

nechce mi to prispievať príspevky....neviem čo sa zasa deje
Ozaj chcela by som sa Vás spýtať či neviete kde požičiavajú šaty pre detičky na svadbu(prípadne kde niečo pekne by som mohla kúpiť), ideme v júni a nič neviem jej nič zohnať ☹

junovka
26. apr 2008

Neri, jedna pozicovna svad.siat je v Dargove uplne hore na poschodi a tam som videla aj satky pre dievcatka na poziciavanie.Inak, ked sme sli na svadbu a Timka mala 3 roky, tak pekne satky som jej kupila este na blsaku, ale teraz asi sotva tam daco budu mat.Jedine, ked pobehas mesto a skus hlavne aj svad.salony na pozicanie 😉

nera
26. apr 2008

Vďaka vlasti, o tej požičovni v Dargove ani neviem...ináč niektoré požičovne som už včera obehala, ale s malou veľmi nemôžem, lebo ona hce po meste behať. Včera sme boli s manželom, tak on s ňou behal, vystrájal a ja som si zachádzala do salónou, ale som sklamaná, málokde niečo majú a aj to iba ak tak jedniné a dosť. Ale už som si spísala zoznam všetkých požičovní, ktoré som našla na nete a na budúci týždeň sa ide na to. Len som chcela vedieť, či náhodou o niečom peknom neviete, lebo po tej túre neviem či budem niečo ešte vládať 😉
A na blšák musím ísť tiež sama, lebo Dianka je strááášne na všetko zvedavá a všetko chytá do ručičiek, ako všetky deti. 😵

nera
26. apr 2008

Ozaj a ako víkendujete? Neplánujete ísť sa pozrieť na vláčik na Čermeľ? Dnes ho budú spúšťať.

nera
26. apr 2008

Až teraz som to našla, že to nebude ešte v čermeli, ale v depe.... 🤐

janka08
autor
26. apr 2008

druha strana 😕 😕 😕 😕 😕

junovka
26. apr 2008

ahojte, je tu niekto??? 😕 😕 😕

junovka
26. apr 2008

Jani, ty sa furt len usmievas a nenapises, co mate vlastne nove? 😒 😕

janka08
autor
27. apr 2008

caute 🙂 🙂 🙂 🙂 vlasti vsetko po starom mame chodim do prace a tak okolo toho.nemam ani kedy nakuknu a ked mam konecne cas na pc tak tu sedi manzelik 😖