Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
16. máj 2008

ahojte takze nam uz idu dalsie horne zubky takze plno radosti 🙂

junovka
16. máj 2008

Jani, nevies mi poradit.Predala som preb.pult a chcem babe poslat jej cez postu-to sa vola dobierka, ked chcem, aby ho vyplatila ked ho dostane???Mam na mysli tak, ze pokial na poste nevyplati, tak pult nebude mat.Dobre pisem, ze je to na dobierku???Vdaka

janka08
autor
16. máj 2008

ano je to na dobierku ona ho musi najprv vyplatit a az tak jej ho daju.vlasti a ty ho uz napouzivas?????

martinabarak
16. máj 2008

Ahojte.

Bejula, Stanka je este stale na materskej. Ja som s ucesom tiez spokojna, mam ho skoro ako Viktoria Beckam 😀, len za rovno nie taku sipku ak vies ako myslim 🙂 . Este mam aj zafarbene a melir na hornej casti, aby mi nebolo vidno velmi sediny, ked bude odrastat farba 😀 .
A ja nie som z terazy, som zo stareho mesta, takze preto chodime len do mesta na prechadzky. 😉

Dnes je ta stvorylka, nezidete aj vy dole ?

junovka
16. máj 2008

jani ja som ho naposledy pouzivala ked mala Nely 3 mesiace.Je uplne novy.Prakticke mi je na posteli...je tam aj viac miesta 😉

janka08
autor
16. máj 2008

aj my sa prebalujeme na posteli ale aj ja som chcela ten pult 🙂

bejula
16. máj 2008

MATI 🙂 viem, aky účes máš, no ja som si myslela, že ešte je na MD 😉 veď nech si užíva bábo, ja som si dala len melir, farbenie mne sa neoplatí, ibže by som chodila častejšie , čo sa nedá 😒 veľmi rýchlo mi rastú 😉 no a s tými prechádzkami máš dobre, lebo hoc sa len prechádzaš tak si medzi ľuďmi, čo je tam ich dosť, ale je tam aj rušno, však ?

JANKA 😉 blahoželáme k zúbkom, len nech sú čím skôr von 😉 určite už ste zabehaní s denným režimom, odkedy si v práci ?

VLASTI 😉 si dobrá ak posielaš na dobierku, lebo viem, že cez mmb baby už nechceli posielať kôli zlým skúsenostiam, vieš na druhej nezaplatili a ten kolobeh okolo toho ... 😠 ale dufam, že to nebude Tvoj prípad, mne na dobierku prišiel kočík, výhoda donesú ho až ku bytu - pohodlnéééé 🙂

petka.m
16. máj 2008

Ahojte babule, som tu len na skok, lebo každú chvíľku sa zobudí malá 😉 . Sa napapáme a hajde vonku 🙂 .

Bejka si sa pýtala, že ako trávime dni, tak doobedu sa hráme, potom spinkáme, sa naobedujeme a ideme vonku. Nakúpime, počkáme ocka, ešte sa trošku prejdeme a domov 🙂 .

Čo plánujete robiť cez víkend dievčatá? Akurát som volala s manželom, tak my sme zase samé 😠 , klasika ide robiť na chatu 😠 . No ale ja nám už vymyslím nejaký program 😀 .

petka.m
16. máj 2008

Inak ahoj janka, tak málo ťa tu teraz vidno ☹ . Ale viem, robota a ak máš chvíľku času, tak určite sa venuješ Markovi 😉 . A tiež gratulujem k zúbkom 🙂 .

bejula
16. máj 2008

🙂 ahojte, krásny vikend, ked už nebude svietiť slnko, nech aspoň neprší 😉

martinabarak
16. máj 2008

Tak my sme tu stvorylku nestihli, no videli sme bezat skolkarov a deti 1-4 ZS. Skolkari boli rozkosny 😅 ....Bolo kopec ludi aj "zobrajucich" maturantov bolo jak hadov a robili hrozny hluk. No Sebastian mi po dlhom case zaspal v kociku, co som nechapala, lebo ten hluk bol fakt hrozny ...

junovka
17. máj 2008

Ahojte 😉

Markovi vsetko najlepsie k 10 mesiacom 😵 😵

Jani, este som sa ta chcela opytat, ohladom toho posielania .....na poste mi vezmu aj podlozku na prebal.pult, alebo to musim posielat TEN EXPRESOM ci UPC postou???? 😲 😲 😕 Vdaka

janka08
autor
17. máj 2008

dakujeme vlasti 🙂 mali by 😕 ale ten expresom je to drahe a poriadne

petka.m
17. máj 2008

Ahojte, ja som len na rýchlo nakukla 🙂 , Janka Markovi všetko naj naj naj 😉 .

monikaaerik
17. máj 2008

Ahojte bambulky,
Joj Janka a to sme sa dnes stretli, nevedela som ze Marko ma dnes vymesacie ,tak aj my s Eminkou prajeme vsetko najlepsie,uz je z neho velky fesak 😉

janka08
autor
18. máj 2008

caute 🙂 dnes sme opet sretli moniku s emkou. marko sa im velmi potesil 😵 😵 😵 😵 😵

janka08
autor
18. máj 2008

a inak by som zabudla sebastiankovy vsetko najlepsie 😵 😵 😵 😵 😵

junovka
18. máj 2008

Ahojte 🙂
Sebimu vsetko najlepsie k 10 mesiacom 😵 😵 😵

Jani, este ta trocha pootravujem s tym balikom....nevies ako sa to ma balit, take daco vacsie, ked chcem poslat???Mam na mysli do akeho materialu???? 😕 😕 a nevies kolko stoji postovne???Vdaka, 😉

monikaaerik
19. máj 2008

Ahojte bambulky,
moja Emka si asi meni rezim, vcera aj dnes spala namiesto 4 x, iba 1x naobed,vcera potiahla 2 hodinky a dneska 1 hodinku ale teraz vecer mi uz od unavy zaspala na prsniku. Idem studovat kolko by mala spat. Akurat som nasla,ze take deticky ako Emka by uz nemala viac ako 2 x papat v noci, taka som zvedava co radia, ked moja Emka sa revom budi a ked jej dam papat hned zaspi,skusim dnes v noci ju iba utisit a som zvedava ci nebude dalej revat ked nebude mat mliecko.

monikaaerik
20. máj 2008

Ahojte,
tak nasa noc otras, Emka bola nervna celu noc,budila sa revom, myslela som ze je smadna, lebo mala hlavku vzadu celu spotenu,ale ona nevie s flase pit, tak potom som si ju vzala k sebe a ked mala taky zachvat tak som ju pomojkala nechala vyrevat a spala dalej,to asi preto ,lebo cez den spala iba 1 hod.no ktovie, mozno zle obdobie 😖
Baby, davate svojim ratolestiacm probiotika? ja davam malej kvapky BioGaia a odkedy jej to davam vecer (lebo vsetky kvapky davam pred spanim) tak sa v noci pokaka. Inak to predtym nerobila, iba ked bola este celkom malicka. Nemate rovnaku skusenost?

A este jedna otazocka, v com spinkaju vase deticky? Ja jej davam pyzamko s dlhymi rukavmi a dlhe nohavice alebo potom tie z tesca dlhe body ale ona ma tie male vlasky normalne mokre,ale zase sa aj odkopava,tak neviem. Na kratky rukav sa mi to zda byt este skoro.Ale v byte cez den som jej dala vcera aj dnes kratky rukav ale podtym ma tielko a uz som jej nedala puncochy iba teplacky a ponozky. Mozno si myslite ze som šiši,ale ked ja neviem.V nedelu sme boli v meste a tam o trochu starsie deti ako nasa Ema uz mali aj hore nozky a tak boli v kociari 🤐

martinabarak
20. máj 2008

Ahojte.
Dakujeme za nedelnajsie blahozelania. Tato dostal chut na sladke, tal sme mali aj torticku, ze reku ideme testovat na tortu k prvym narodkam. Tak z carefouru nebola bohvieaka..... 😀

Monika, my probiotika ziadne neberieme, len ja papam jogurtu a hadam idu aj do mlieka ... 😵
Ked je Emka taksa spotena, nebolo jej len velmi teplo ? Sebastian spava v tenkom pyzamku s holymi nozkami a predvcerom mal ak kratke rukavky a aj tak mal vlke ruky od potu, tak to ho potom ani neprikryvam. On sa aj tak odkope. Teraz prislo dake ochladenie, takze bude mat dlhe rukavky .... 😉

martinabarak
20. máj 2008

Baby, ak potrebujete, alebo chcete mlieka z DM knizky dajte vediet. Mam Bebu, Sunar, Hami a Hipp platne do konca juna. 😉

A chcem sa spytat, ta manikurka co tam je sa oplati, resp. vyuzije ?, mate ju niektora ?......

martinabarak
20. máj 2008

.................... 😕 ..................

monikaaerik
20. máj 2008

Matka ahoj, neutekaj

monikaaerik
20. máj 2008

Matka, ked som dobre pochopila,tak este Sebika kojis,vsak? A ako casto ho v noci kojis?

martinabarak
20. máj 2008

Ahoj. No, ked ma dobre noci tak 2x : okolo polnoci a okolo 4 rano. A teraz, ked mu isli zubky, tak aj kazde 2-3 hodky. 😒

monikaaerik
20. máj 2008

Matka a to sam ti tak papa, ze 2 x alebo si ho to nejako naucila? Emka by podla teorie mala tiez max 2x papat,ale ona sa zobudi placom dam je papat a je na dalsie 2 hodky pokoj, ludia vravia ze je to zvyk, tak neviem, ci mam nieco riesit,alebo to nechat tak 😨

martinabarak
20. máj 2008

No pokial mu nezacali ist zubku, tak papal aj kazde 2 hodky v noci, no to bolo take papanie, ze 2 minutky potahal a spal dalej. Uz som myslela, ze ma porazi, lebo som bola nevyspata a koncom osmeho zaciatkom deviateho mesiaca zacal ist prvy zubok a prestal aj slintat a tak sa to striedalo a strieda do teraz ako som pisala vyssie....

martinabarak
20. máj 2008

Hmmm, pred chvilou som dostala kyticku karafiatov od manzela, na nase 2 vyrocie svadby a ja mu vravim, ze keby mi neposlala smsko tetka blahozelanie, tak si na to ani nespomeniem. A on na to, ze tiez zabudol a ked dostal aj on sms, tak utekal kupit kvietky... 😀

martinabarak
20. máj 2008

A Monka, a pred spanim kojis, alebo davas kasu? Ja davam kasu a to si myslim, ze nam trocha predlzuje interval.....