Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
5. júl 2008

monika v dm ho maju a amaju aj flasky ale ja mam cumlik ak by si chcela ale neviem ake cislo chces

monikaaerik
5. júl 2008

Janka, dakujem si zlata, uz mame a nechcem predbiehat situaciu,ale vyzera to nadejne. my mame avent flasu a na to som jej to supla. a cely den sme jej nukali, a nic a vecer po kasi vypila asi pol deci vody,ale tahala, tak som sa potesila. no uvidime ako zajtra,dakujem

martinabarak
6. júl 2008

Ahojte baby.
Tak my sa posledny tyzden trapime s jedenim. Vobec mi nechce to male mrnco papat, co mu navarim, ani kase ani vyzivu. Spapa akurat rozok, ovocie, vlastne len to co si vezme do ruky a sam papa a aj to si vybera, co bude jest a co nie.... Namiesto toho ukazuje na moju cicku, ze chce to...
Polespsilo sa nam druhy den spinkanie, prvykrat sa zobudi okolo 5 ...Aspon nieco dobre...
🙂
Som zvedava, kedy ho to prejde. Nepoznate nejake vitaminy, alebo homeopatika na podporu chuti do jedla ?

monikaaerik
7. júl 2008

Ahoj Matka, aj nam sa pohorsilo papanie, naozaj sme ukazkovovo papali,aspon ja som bola spokojna, desiata - spraskala skoro celu vyzivu, obed vareny prikrm, olovrant krajcek chleba a prva vecera kasa. a teraz horko tazko, ale nechce ani didu, aj da do pusy,ale jej hned netecie,tak radsej nechce. som trochu z toho nervozna, no ale dufam, ze to bude iba zle obdobie. a noci,tak to ostalo papame 3x a posledny tyzden vstavame o 5 rano. a uspavanie horor, predtym som ku nej lahka a zaspala a teraz stale nieco nacvicuje, vidim ze je unavena, planta sa na posteli ale hlavku to nepolozi ani za svet. len nech to cim skor prejde. dufam,ze sa mate lepsie, lebo ja uz pomaly stracam trpezlivost ☹

martinabarak
12. júl 2008

😨 😕 😉

monikaaerik
12. júl 2008

veru Matka, nikde nikto ☹

martinabarak
17. júl 2008

🙂 Happy Birthday MARKO ! 🙂 😉 🙂

martinabarak
17. júl 2008

Ako sa mate ludkovia? My ideme oslavovat prvy rocik v sobotu grilovackou, tak som zvedava ci bude prsat albo nie. Papat uz papame lepsie, najradsej ked si sam dava do pusky a aj v noci sa budime uz 1 max 2x, co je super. 😉

Janka, kolko sa plati na plavarni v Barci. A este chodievate plavat ci uz nie? Rozmyslam, ze aj mi zacneme a uvidim ako bude na tom jeho pokozka...

anma2
17. júl 2008

Sebastiankovi prajeme vsetko najlepsie

martinabarak
17. júl 2008

Dakujeme Anma 🙂

andrea.m
18. júl 2008

Sebastiánkovi všetko najlepšie hlavne veľa zdravíčka,šťastíčka 😀

andrea.m
18. júl 2008

monikaaerik natri tým imazolom a ked nezaberie tak skús ešte pytiol to je stará osvedčená mastička, aspoň teda u nás zaberá.

martinabarak
18. júl 2008

😉 Dakujeme...

martinabarak
18. júl 2008

Andrea, pozrela som si fotecky a kam ste chodievali plavat a este chodite ?

monikaaerik
2. aug 2008

ahojte babenky 😉
Boli sme vyse 2 tyzdnov mimo. Boli sme na dovolenke v Madarsku,ale nevyslo pocasie, vraj aj tu lialo,tak aj nam tak v madarsku,takze onicom,ale aspon zmena prostredia, ved aj v tom zlom si clovek musi najst nieco pozitivne 😉
Ako sa mate?
Juj, oslavencom vsetucko naj, EMka posiela pusinky 😵 😵 😵
potom napiste ake darceky podostavali deticky aby som sa mohla inspirovat.
My sa mame celkom fajn, Emka ma 8 zubkov, chodi za jednu rucku, tak si viete predstavit, co cele dni robime. Inak zacina vymyslat,ked sa jej nepaci, hned si zafnuka. Tak bezime von.papa a pozdravujte deticky 🙂

janka08
autor
7. aug 2008

caute kocky 😉 je mony aj my sme boli v madarsku a pocasicko sme mali super 🙂 sebastiankovy k jednemu rociku vsetko naj...... a podobne aj vsetkym oslavencom.

martinabarak
12. aug 2008

Caute, hocikto, kto sem nakukne.... 🙂 😉

Junovka, ak sem nahodou nakuknes, napis mi prosim ta aku to mas plynovu ruru. Lebo sa uz nepamatam a kedze kvoli elektrickej rure by sme museli rozbit cely byt, kedze mame stare el. vedenie, tak to chcem skusit s plynovou. A ako si pamatam, tak tvoja rura piekla super.... 😉 Vopred diiik....

🙂

junovka
12. aug 2008

mas IP Mata 😉

janka08
autor
30. aug 2008

pomaly stvrta strana ☹ 😨

martinabarak
2. sep 2008

Ahojky 🙂
Co nove ? No ak bude september taky teply ako dnesny den, tak sa to tu asi nerozpise, co? 😉

Junovka, tak sme kupili sporak a zajtra nam ho prinesu, tak sa tesim, uz hladam recepty na kolace..... 😝 😀

junovka
2. sep 2008

ahojte 😉 🙂

Mata, ak chces, tak ti poslem jeden na lahku a rychlu bublaninu 😉 Daj vediet.Najlepsie je ruru vyskusat na lahkom a rychlom kolaci, nie? 😉 🙂

martinabarak
5. sep 2008

Cauko 🙂

Tak rura je vyskusana 😀 ... Piekla som tuto bublaninu ( http://www.dobre-recepty.sk/detail/1748-olejova... ) a podarila sa 😉

Junovka ak mas lahke receptiky, tak sem s nimi.... 🙂 Piect zatial mozem, ked maly spi, tak to mam malo casu... 😒

janka08
autor
16. sep 2008

caute kocky tak to mame hnusne pocasicko tak som kukla a tu stale nikoho ☹

martinabarak
16. sep 2008

Ahoj Jani, tak to bude asi tym, ze decka podrastli a uz tak casto nespinkaju...Aspon v mojom pripade. Teraz tu mam chvilu svokrovcov, tak aj ja nakukaaaam... 😉

martinabarak
16. sep 2008

Nahod nove foto, nech kukneme ako Marko podrastol... 🙂 😉 🙂

najjulinka
16. sep 2008

V nedeľu 21.09.2008 od 16:00 je akcia pred vedeckou knižnicou "Kreslím rodinu na asfalt" (kriedy deti na kreslenie dostanú - netreba si nosiť) a ak prídete v maske na bicykli, tak o 17:00 začína dalsia akcia "karneval na bicykli" a myslím všetci maskovaní niečo dostanú 😉

junovka
16. sep 2008

Caute 😉

Taze, ...............opat jesen 😝 😝 ...ako to rocne obdobie nenavidim 😠 😠 U vas uz kuria?

Matka, as i mas pravdu, to s tym detmi a ich spankom 😖 Moja sice pospi aj pocas dna 1x.....taze ja v podstate fungujem na PC len vecer, ked zaspi.Dakedy je vynimka, ked zaspi doobeda a nemam co uz na praci, tak nakuknem tu 😉

janka08
autor
17. sep 2008

tak to mate pravdu.marko sice spinka este dva krat denne ale nemam vela casu na pc.vlasti u nas uz kuria aspon je fajne teplucko 🙂

martinabarak
17. sep 2008

Caute, my mame vlastne kurenie a zatial sme si nastavili teplotu na 21 stupnov, takze ked rano nahreje, tak vydrzi to vecera ak velmi nevetram ...

Najjulinka, ta akcia by bola super, len ma prsat... 😒 😒 😒

junovka
17. sep 2008

Cafte 😉

Nely mi spinka uz polhodinky, tak som sem nakukla, ze co nove...... 😀 Teraz som jej uvarila vajicko, nakolko jej chem zrobit vajcovu pomazanku.Ludia boziii ☹ ....to aj vy mate take problemy ako ja s detickami, ze vam by stale len jedli a jedli????? 😝 😝 ...lebo ja uz ani neviem co mam uz davat jej jest....ona to co uz moze , tak spapa vsetko, ale ide o to, ze ja uz nemam napada, ze co!!!!! 😔

Jni, vcera vecer zacali aj u nas kurit konecne 🙂 😉