Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

quetinka
5. máj 2009

ahojte baby,

prepacte ze vam tu takto skacem do debaty , ale hladam nejaku maminu ktora chodieva kocikovat na hlavnu a chyba jej pri tom chodeni hore dole spolocnost, ak tu nejaka taka ste budem rada ak sa ozvete,pekny den, ivka

junovka
5. máj 2009

quetinka, ja uz taketo prechadzky mam za sebou 🙂 ...ale vobec nevadi, ze sem skaces...mozes sa k nam pridat... 🙂 ...odkial si presnejsie?

quetinka
5. máj 2009

ahoj junovka, som z kuzmanky- cize skoro z terasy 🙂

junovka
5. máj 2009

ako pozeram, tak aj tu vsetke spite 😔

petka.m
6. máj 2009

Ahojte kočky, malá mi akurát zaspala, tak som na chvíľku nakukla a už aj padám, lebo mi treba variť. Vlasti už aj ty by si mohla popridávať nejaké fotečky 😉 , ja už sa tiež posnažím. Inak aj ja som minule myslela na Bejulu, už sa jej to veru kráti. Tiež jej veľmi držím palce, nech sú aj s bábom zdravé...dúfam, že nám dá nejak vedieť, ked už bude po... 🙂.

Quetinka, vítam ťa medzi nami, ja inak tiež nie som z Terasy, som zo starého mesta a pozerám, že asi aj ty. Ja bývam pri Tip-Tope, ale ako písala Júnovka, tak aj ja už mám kočikové prechádzky za sebou..., ale pridať sa môžeš, radi s tebou pokecáme... 😵

Dobre baby, tak ja idem...ak sa mi bude dať, ešte možno nakuknem. Zatiaľ ahojte.

junovka
8. máj 2009

😉 .........

janka08
autor
11. máj 2009

caute dievcence...marko je vonku tak som prisla kuknut.nemate niektora skusenosti s nakupom nabytku z polska???

junovka
21. máj 2009

caute...nepoznate niekoho, kto by mal zaujem o kocik?: https://www.modrykonik.sk/bazar/show_entry.php?... 😉

petka.m
27. máj 2009

ahojte, ja som len tak nakukla...a samozrejme nikde nikoho...

vlasti Nelinke všetko naj naj naj k 2. rôčikom..., som pozerala fotečky, tak babulky sú zlatunké, to ani nie je pravda, že tie naše kočice sú už také veľké...

ak budete mať čas, tak niečo napíšte baby...aspon sem-tam 😉

tak pekný večer. papa

junovka
28. máj 2009

ahojte,

jeeej dakujeme moc Petka 😵 😵 😉

Inak, teraz pisem zoznam veci Timke , ktora ide na buduci tyzden do skoly v prirode na tyzden ☹ Uz som si aj trocha porevala, nakolko sa o nu bojim 😢 😢 ....este nikdy nebola odomna tak nadlho prec, a uz vonkoncom nie na niekolko noci 😢 😔 Snad to zvladneme 😒

Jani, pozeram , ze cisielko " tt" ti pekne narasta 😉 .....a zatial sa Bejula neozvala, ako dopadla....mozno uz je z porodky doma 🙂 😉

junovka
18. jún 2009

Petka, Dianke vsetko naj k 2.rociku.....a skus dat nejake fotky z narodiek 😉

petka.m
19. jún 2009

Vlasti dakujeme pekne 😉 . Nie si na facebooku? Lebo tam som popridávala nejaké fotky z narodenín. Teraz väčšinou už chodievam tam a aj fotky sa tam lepšie pridávajú, lebo ich nemusím stále zmenšovať 😠 .
Ako sa inak máte? Čo máte nové? Kedy dávaš Nelku do škôky? A čo plienočky ešte máte?

dianocka
20. júl 2009

Ahojte,na tejto teme som prvykrat a ako tak zbezne citam je tu toho strasne vela.Len by som od vas chcela vediet,ci by ste mali zaujem chodit do detskeho kutika a ci teda vobec do nejakeho chodite.Ak ano,co by ste v nom prijali?Bol by pre deticky od 6mesiacov do 12 rokov.Dakujem

janka08
autor
21. júl 2009

ahojte dievcence ako dovolenkujete?????

martinabarak
25. júl 2009

Ahojte.

Moja švagrinka priniesla z Anglická krásne čisto nové detské vecičky rôznych značiek. Ak by ste mali náhodou o niečo záujem alebo sa len spýtať pošlite IP a dohodneme sa...

Postupne ich podávam do bazáru, len s tým ešte nemám skúsenosti, tak prosím zatiaľ kuk:

http://picasaweb.google.sk/martina.barakova/NaP...

martinabarak
25. júl 2009

Caute. Ja som si myslela, ze tato temka uz zanikla a posledne mesiace som ani MK neotvarala. Ako sa mate? Jeeeee Jani vy cakate babo 😅 ..... blahozelam......
Ja prezmenu idem od augusta do prace a manzel ostava na materskej tak som trochu napata ako to zvladne......

dianocka
26. júl 2009

martinabarak,mohla by si mi prosim ta napisat ake znacky oblecenia mas?A mas aj velkost 98?Diky

martinabarak
26. júl 2009

Ahoj Dianocka, pozri si odkaz, su tam rozne značky a určite sa tam najde dačo aj pre tvoju malú. Len pravdupovediac na veciach na ktorých je napísaný len vek, tak neviem priradiť veľkosť. Ale ak by sa ti dačo pačilo, možme sa stretnúť a sama uvidíš, či by to bolo dobré alebo nie...
😉

dianocka
27. júl 2009

ahoj martinabarak,a ako si mam pozriet odkaz?diky

martinabarak
27. júl 2009

A ked sa nan postavis kurzorom a potvrdis, tak by sa mal otvorit, alebo ti to nefunguje?

martinabarak
27. júl 2009
dianocka
27. júl 2009

martinabarak dakujem

martinabarak
28. júl 2009

Nie je zac Dianocka, keby sa ti nieco pacilo a nie si si ista, tak ak chodievate do mesta na prechadzky, mozme sa stretnut a pokukat... 😉

monikaaerik
19. aug 2009

ahojte baby,
jej Janka, tebe to ale letiiiiiii, co chvila to mas za sebou, a dievčatko? už máte aj meno?
Vlasti, na teba mám jednu otázočku, spomínala si, že dáš Nelku do škôlky na Moldavsku, dobre si pamätám?
Emku by som chcela od januára, ale nič nie je isté, tak by som len chcela tvoj názor,či je to dobrá škôlka.Ďakujem.
Držte sa.

junovka
20. aug 2009

Monika, ja Nelku davam na Moldavsku od marca.Mam s nou ja osobne dobre skusenosti, nakolko mi aj Timeika tam chodila 😉 A uz si bola sa tam informovat? 😕

monikaaerik
20. aug 2009

Vlasti, bola som sa pytat, nebol by problem,samozrejme pokial sa nam nezhorsi stav, myslim, epilepsiu. Rozpravala som sa priamo s riaditelkou, urobila na mna velmi dobry dojem. ale nie som este rozhodnuta, chcem sa opytat este na Muskatovej, z Evanjelickej nic nebude,tam som sa osobne rozpravala s riaditelkou a ta druha skolka, tak tam pani riaditelka pride az buduci tyzden, tak skocim este tam. Leti ten cas ako voda,preto by som chcela tieto veci mat poriesene,aj ked clovek mieni a pan Boh meni, ako sa hovori,ale nejaky ten plan musi byt. A Nelka je uz zapisana?

junovka
22. aug 2009

Monika, Nelka je uz zapisana od zaciatku februara 🙂

junovka
22. aug 2009

Monika, a preco chces dat malu az na Moldavsku? 😕 ...nie je to pre teba "daleko"??

nera
22. aug 2009

Ahojte, dievčatá prosím Vás mohli by ste mi poradiť, kde sa dajú v KE kúpiť dobré autosedačky?
Moje princezničky nejak už zo svojich vyrástli a potrebovali by sme nové, no neviem kde ich kúpiť...takmer žiaden výber.....max.dve možnosti a buď bereš alebo ideš...ako za sociku....už sme niečo pochodili,ale chcela by som toho aj viac vidieť.Vopred vďaka za každú radu.

junovka
23. aug 2009

nera, skus pozret na Dominikanskom v Babetkove, alebo v Barci je este jeden obchod, tusim Vegel, alebo tak nejako.Je ho vidiet hned z hlavnej cesty v Barci 😉 ...alebo treba ist na vylet do Miskolca ci do Polska 🙂