Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

monikaaerik
23. aug 2009

Neri, my sme kupili v Kike na detskom
Vlasti, je to trosku odruky,ale tu na Muškatke su 2 skolky, jedna je ta evanjelicka, ktora nie je ista,pretoze riaditelka mi nezarucila a ked ano, tak az od septembra, aj to nie je iste, a kvoli Emkinej chorobe sa viac menej aj bala. A v tej druhej, normalnej,statnej skolke som nebola s riaditelkou,lebo mala dovolenku, tento tyzden pride,tak skocim este tam,ale tam maju zase vraj malo uciteliek,jedna z nich byva v nasom bloku,tak som trosku s nou rozpravala, a na tu Moldavsku sme sli iba okolo, sli sme do Lidlu,tak som sa zastavila,preto mam infosky.Ale nikde este nie je zapisana.Nemam este neurologicky posudok a odporucanie,takze nemozem sa na isto este nikde prihlasit.
Janka, dodotacne vsetko naj k meninam.......... 😉

nera
28. aug 2009

Vďaka za rady...na dominikánskom sme boli tam mali chicco a romer, ale dosť drahé, do Barci sa ešte chystáme, ale cez net sme to našli- teda ak to je ono - tégel, do zahraničia aj by som išla keby sa dalo, ale s dvoma, teda najmú s tou mladšou je problém.... a napokon kika tam sme už boli, ale tam sa mi to zdá oproti tomu čo je na nete dosť predražené....boli sme ešte v bocianbaby na L.Novomeského, obchod v Zuzkinom parku je zruešený, tak ho ideme hľadať na rampovej...ale aj tak sa mi zdá, že je malá ponuka a dosť predražená...niekde som našla ten istý výrobok aj o 20Eur lacnejší a to sa mi zdá už veľa...ešte raz veeeľmi pekne ďakujem...

monikaaerik
5. sep 2009

Vlasti,
neviem,ci si dobre spominam,ale nedrzala si ty nahodou kavovu dietu? ako ti zabrala? uvazujem,sice ju nemam este nastudovanu,ale kavu mam velmi rada,tak ma tak napadlo.idem pozriet jednotlive kroky.dik

junovka
5. sep 2009

moni, ano 🙂 ...skus precitat v teme Kavova dietka 😉

nera
19. nov 2009

ahojte, mamičky, ktoré máte detičky čo Vám chodia do MŠ na Terase, mala by som na Vás otázku ohľadom materskej škôlky.....potrebovala by som poradiť, ktorá je aká, ktorú by ste odporúčali a ktorú v žiadnom prípade....ja to tu nepoznám preto sa obraciam na Vás....vopred veeeľka vďaka.

junovka
19. nov 2009

nera, najlepsie spravis, ked si pochodis sama s malou, ako som to robila ja, ked som chcela dat do skoky este Timeiku.Je lepsie 100x vidiet ako dat na reci a potom lutovat.Ja davam Nely na Moldavsku, kde som mala aj Timeu. 😉

katulikzlatulik
11. dec 2009

ahojte... na koniku som nebola uz ani nepamataaaam... a tak som zabludila priamo na Terasu 🙂
ak sa najde mamicka, ktora kocikuju na Terase cca OC Galeria, tak sa rada pridam 😉

junovka
22. dec 2009

Baby, prajem vam vesele Vianoce a stastny novy rok 2010. 🙂

Jani, tebe blahozelam k dcerke 😵 😉

nera
22. dec 2009

Taktiež sa pridávam....krásne a pohodové Vianoce, plné radosti a veselosti ...a ešte krajší nový rok..nech sa Vám len darí 😵 😵 😵

janka08
autor
24. dec 2009

vlasti dakujeme a aj my vam zelame pekne a pokojne prezitie vianocnych sviatkov

ajka72
4. feb 2010

ahojte mamičky chcem sa vás opýtať či ste si požičiavali alebo kupovali v KE karnevalovu masku ak ano tak kde dikes,

junovka
5. feb 2010

Ajka, ked som Timke pozicavala do skolky masky, tak na Sokolovskej, teraz uz kupujeme v Draciku, nakolko nas to vyjde lacnejsie 🙂 😉

dianocka
22. jún 2010

Ahojte mamicky,chcem sa vas opytat ,ci chodite do kutika Time out v Galerii a ci ste spokojne, alebo by ste prijali novy a lepsi kutik.Diky?

romaroma
7. júl 2010

ahojte! táto téma už nefunguje? ja sa vtieram kade-tade po košických témach, pretože nám stále menia lokalitu, kde budeme bývať. o necelé dva mesiace sa sťahujem do košíc, najnovšie a hádam už definitíve na terasu, kvôli skvelej manželovej práci. nenájde sa tu niekto, kto mi pomôže sa zorientovať počnúc lekármi a tak vôbec, všeobecne? alebo len nech sa nebojím 😅

watergeenie
25. aug 2010

@romaroma Ahoj, no vyzera, ze tato tema asi nefunguje, aj ja som sa sem prave votrela a pozeram ani zivej duse. Uz ste sa prestahovali? 🙂 Ak mas nejake otazky, tak ja som z Terasy, hadam pomozem 😉

romaroma
25. aug 2010

@watergeenie ahoj ahoj 31ho ideme, dnes som dobalila posledne kusy, uz len odviezt. sme plni ocakavani, po takej dlhej priprave sa uz aj riadne tesim. 🙂

watergeenie
25. aug 2010

@romaroma Tak to dufam, ze sa ti tu bude pacit, kosice su super 🙂 A odkial sa vlastne stahujete, zdaleka?

romaroma
25. aug 2010

@watergeenie ideme z bratislavy, ale aspoň z garzónky do trojizbáku, tak z takého polepšenia mám najviac radosť.
neviem ani, aké je to sídlisko, ani byt som nevidela, samé prekvapká to budú 🙂 ale v košickom centre som už bola ako turista, tak aspoň čo-to si pamätám. ty si rodená košičanka?

watergeenie
26. aug 2010

@romaroma Ano, ja som z "Kosicoch" 🙂 Podla mna je to take akurat mesto, nie je to ani nejaka dedina, ale ani nie je take obrovske, ze by bol nejaky extra problem s dopravou. A ked sa prejdes po Hlavnej, tak stale stretnes nejakych znamych 😉 Aj ked ja teraz velmi do mesta nechodim, kvoli malickemu teraz ficia skor obchodaky a ihriska.
Dufam, ze ten byt mate na Terase, to je najlepsi vyber, blizko do centra, obchodne centrum, nemocnica a vsetko, na co si len spomenies hned poruke. Dufam, ze ta nesklame 😉 Drzim ti palce, aby stahovanie prebehlo v pohode a bez stresov 🙂

romaroma
26. aug 2010

@watergeenie to verím, že len samé ihriská, tu ja zvyknem chodiť do starého mesta, ale krpec ešte nechodí, tak sa to dá v kočíku.
byt sme dostali na terase, pôvodne sme mali dostať na furči, ale z tohto mám väčšiu radosť. už sme zbalení, všetko v bublinkovej fólii, začínam sa tešiť.

naozaj sa dá pešo? na mape to nevyzerá ďaleko do centra (gudernova ulica), pediatričku som malému našla mudr. salzerovú, mala by byť nejaká mladá, ale neviem, kde je to na tej tr.snp, keď tá ulica je strašne dlhá. rada by som sa vyhla mhd, ja som doteraz nešla s kočíkom v žiadnom autobuse ani električke 😎

a malinký sa ako volá? plánujete mu súrodenca? 🙂

janka1874
27. aug 2010

Ahojte mamičky z terasy mám jednu otázočku nenájde sa tu mamina čo dáva dieťa do škôlky na Hronskej? a je to človiečik čo ide prvý krát do škôlky rada by som to svojej staršej slečne trošku uľahčila a stretla sa aspoň s nejakou maminou a samozrejme aj drobcom aby sa spoznali možno sa im potom bude ľahšie začínať a aj my maminy sa budeme vedieť podporovať
ďakujem

watergeenie
29. aug 2010

@romaroma Joooj, tak oproti furci to ste fakt vyhrali, lebo ta je uplne odruky. 🙂 Gudernova je zhruba v strede terasy. Inak je tam take mensie obchodne stredisko a su tam aj nejake ordinacie, mozno aj priamo tam by si nasla detskarku. Tr. SNP je poriadne dlha, to mas pravdu, takze je tazko odhadnut.
Do mesta to mas taku dlhsiu prechadzku ale myslim, ze v pohode. Ani my nechodime mhd, iba autom alebo pesi len tu naokolo. 🙂
Nas anjelicek sa vola Loránko (Laurent) a ano surodenca planujeme, v podstate uz len cakame, kedy sa zadari 😉 🙂
A ako sa vola tvoj?

Tak stastnu cestu a daj vediet prve dojmy 🙂

watergeenie
29. aug 2010

@romaroma Aha, uz viem ako sa vola, pozerala som fotocky. Rozkosny prerozkosny je 🙂 🙂

daniela1902
30. aug 2010

Ahojte mozem sa k vam pridat? My sme sa teraz prestahovali do Kosic a som tu celkom sama, takze nejaka znama by sa zisla, mam dvojrocnu dcerku Emmku

watergeenie
30. aug 2010

@daniela1902 Ahooj, vitaj v Kosiciach 🙂 Urcite si tu najdes plno znamych 🙂
Tiez si na terase a kde presne? My sme pri OD Terasa 🙂 Ja mam dvojrocneho chlapceka.

lucustek
30. aug 2010

romaroma ahojky..my sa tiez stahujeme na gudernovu na druhy mesiac :D ja som povodne z kosic ale uz dva roky zijeme v anglicku a teraz sa vraciame domov a nasli sme si byt na tiez Gudernovej :D

dianocka
30. aug 2010

baby,tak vas vitam v Kosiciach a verim,ze sa vam tu bude byvat dobre a budete spokojne.Ja som tiez z Terasy,byvam na Narcisovej.

vierka3
30. aug 2010

Ahojte, zeby tato tema znovu ozila? Ja som tiez z Terasy, blizko Optimy ;)

@watergeenie kam sa chystate chodit do skolky?

watergeenie
31. aug 2010

@vierka3 Ahoj, no my sa este tak skoro nechystame, ja robim z domu (prekladam), takze chcem s nim este ostat domka a navyse chceme este jedno babatenko. Pojde az ked bude mat tak 4 rocky. Takze nemam este vobec prehlad o skolkach. Hadam mi potom poradite 🙂

vierka3
31. aug 2010

no my sme velmi nerozmyslali, a brali sme tu najblizsiu, cize na Humenskej (kedze Petzvalku zrusili ☹ ) Takze tam asi skonci o cca rok aj Danko. Mozno tam s nim zacnem chodit na dni otvorenych dveri (zvykli mat vzdy myslim od 10-11 v piatok). Tak keby si chela zajst, tak sa tam mozme stretnut (a deti sa tam pohraju) ;).