Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

edusik
3. sep 2010

@romaroma jasné, je to zmluvný lekár

edusik
3. sep 2010

@dianocka juj, to si stále pletiem lebo zas Jeleneková je aj gynekologička na Krivej .-( . A na Humenskej sú jasle, ale podľa mňa nič moc, ja som tam prihlášku stiahla.

dianocka
3. sep 2010

@watergeenie,dakujem pekne.

dianocka
3. sep 2010

@edusik,v pohode.Ja neviem ake su to jasle,len som pocula,ze tam su.
@romaroma,este jednu dobru zubarku poznam.Ta ma ambulanciu na Magistrate /Biely dom/,vola sa Mudr.Ryšová.To je tiez nasa velmi,velmi dobra rodinna znama,ale je fakt dobra odbornicka.

edusik
3. sep 2010

@dianocka v poho, ja som len chcela na uprasnenie, že v jednej budove je škôlka ale sú tam samostatne aj jasličky - berú od 1. roka, ale po dohode aj skôr

dianocka
4. sep 2010

@edusik,to vazne aj take malicke deticky beru?ale to su sukromne jasle asi,ze?

suzanah23
4. sep 2010

ahojte, chcem sa opytat ci nam neviete doporucit dobreho pediatra, porod mame koniec oktobra, byvame na Ruzinksej.

Dakujeme

dianocka
4. sep 2010

@suzanah23,ja chodim s dcerkou ku Mudr.Kubonovej.Ambulanciu ma v Medicinskom centre na Brigadnickej.Je fantasticka a perfektne vie stanovit diagnozu.Ja som s nou nad mieru spokojna.

romaroma
4. sep 2010

@suzanah23 ja som maleho zapisala k mudr. gabriele gregovej, na poliklinike terasa na toryskej. bola mlada, mila, v krasnom a sympatickom prostredi.

suzanah23
4. sep 2010

...ďakujem veľmi pekne baby, ja sa sťahujem do KE, tak mením všetkých lekárov a preto pomôžu akékoľvek referencie, aj čo sa týka gynekológa, aj obvodného lekára. Budem Vám veľmi povďačná, ak sa pochválite s vašimi skúsenosťami 🙂 , vopred ďakujem. Predsa len-je fajn, ak je lekár spoľahlivý, keď ho človek potrebuje.

romaroma
4. sep 2010

ó obvodný, to sa skús dostať k martinovi pohorencovi, tiež na poliklinike terasa, je výborný.
@suzanah23
ja som bola tak sklamaná internetom, nikoho tu neviem poriadne nájsť, stránky, čo sa venujú lekárom sú úplne mätúce.

edusik
5. sep 2010

@dianocka samozrejme, v každých jasliach berú od 1. roka a všade je napísané, že v prípade potreby aj skôr. Aj v mestských na Jesennej berú od 1. roka, nie len v súkromných

junovka
5. sep 2010

@suzanah23 my chodime k Podhorskej do Novej nemocky a co sa tyka gyndosa, tak ja chodim uz 15 rokov na KVP k Dzurovi 😉

dianocka
6. sep 2010

@edusik,vidis to a ja som si myslela,ze jasle ani nie su.No nastastie ich nepotrebujem.

edusik
6. sep 2010

😀 @dianocka tak tak, zistíš až keď Ťa to prinúti... ako vždy a vo všetkom...

dianocka
6. sep 2010

@edusik,tvoja mala chodi do jasliciek?

edusik
6. sep 2010

áno, máme za sebou adaptačné 2 týždne, a od dnes už je na celý deň..

dianocka
6. sep 2010

a ako si to zvladla ty?

watergeenie
7. sep 2010

To by aj mna zaujimalo, ako si to zvladla. Tiez som is kedysi myslela, ked som este nemala maleho, ze by som dala babo do jasiel, ale teraz by som si to nevedela predstavit, sme na seba s nasim zlatusikom velmi naviazani, mozno to casom olutujem a budem vysilovat ked pojde do skolky, ale teraz je to super 🙂 . Nastastie viem robit aj z domu. 🙂

@dianocka A ako bude vyzerat tvoj kutik, co tam vsetko bude? Daj nejaku uputavku 🙂 Ale len ked to nie je tajne do otvorenia 🙂

dianocka
7. sep 2010

@watergeenie,na moje sklamanie mi dnes oznamili,ze sa dohodli s kutikom Time out,ktory je tam aj teraz.Takze si urcite vies predstavit moje sklamanie.

ninnaricci
7. sep 2010

@dianocka to nemyslíš vážne???? ...takže tvoj kútik nebude? 😔 ☹

dianocka
7. sep 2010

@ninnaricii,no bohuzial nebude.to vies silnejsia firma so skusenostami ma prednost.na potreby mamiciek a deticiek sa uz nepozera.tu na Slovensku sa naozaj neoplati za nic bojovat,lebo ako velmi clovek chce urobit nieco dobre nenajde odozvu.smutne je to,ze sa nedavaju sance inym ludom.

edusik
7. sep 2010

dievčatá, ja som bola ku podivu celkom v poho, prvý týždeň bol ťažký, ale zas poviem pravdu, že čakala som, že budem viac mimo, ale malinká bola super, keď som ju na 4-tý deň našla sa hrať a ani si ma asi cca 5 min nevšimla, že som vošla, tak to bol balzam na dušu... po tomto som už bola len šťastná, že to nebolo zlé rozhodnutie... Dnes bola už 2 .deň na celý deň, a ráno sama dokonca išla do herne, ani na ruky sa nepýtala a ani neplakala prvýkrát... som skoro odpadla... alezas aby som nebola za hrdinku, druhý týždeň v jeden deň so mnou odchádzala iná mamička, a tá do mňa hučala, že aké to mám ťažké, že oni si to odžili, čo tie chúdence asi prežívajú bez mami - to ma položilo a v aute som revala ako malá, a potom si povedala, že už sa nedám do reči so žiadnou mamičkou pre istotu... 😀

dianocka
7. sep 2010

@edusik,tak to je super.nech to malej vydrzi.

edusik
7. sep 2010

@dianocka ďakujeme, aj ja som zvedavá, či to bol len taký záblesk, alebo už bude len tak dobre... Ináč, držím pršteky s prácou... 😒

dianocka
7. sep 2010

@edusik,kriza este moze prist,ale podla mna tvoja dcerka to odlucenie nevnima tak ako napr.3 rocne deti.diky ohladom prace.

edusik
7. sep 2010

to je pravda, akurát v pondelok som bola v práci, kvôli papierom a tak, a kolega dával malú 1x do škôlky, bol z toho na nervy, že malá im plače po večeroch, že nenávidí škôlku... a vtedy som si uvedomila, ako je dobré, že malá je taká malá, a hlavne že ešte nevie rozprávať.. boh vie čo by mi doma rozprávala, keby mohla.... 😎

dianocka
7. sep 2010

ja som s Diankou chvalabohu nemala tiez ziaden problem,ked zacala chodit do skolky a to mala 3 rocky.ale nechavam ju stale v skolke len doobedu a bojim sa toho,ze ako to zoberie,ked si najdem pracu a budem ju tam nechavat na cely den.

edusik
7. sep 2010

@dianocka no moja malá už spinkala v jasličkách aj počas adaptačného týždňa - my sme mali iný denný režim - takže vlastne teraz byť na celý deň pre ňu už nebolo nič nové, len sa po spinkaní ešte raz napapala (olovrant) a hrala sa dlhšie 😀

dianocka
7. sep 2010

@edusik,no to mas vyhodu v tom,ze ste naplno zacali od zaciatku a ten jej vek.moja Dianka je uz dost mudra na to,ze si uvedomuje,ze doma je predsa lepsie ako v skolke.ale zatial ziadna praca v dohlade u mna nie je,takze sa este nestresujem.