Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

romaroma
8. sep 2010

@ica9 mc stonozka je kde presne?

ica9
8. sep 2010

@romaroma MC stonozka je v starej radnici. To cvicenie na fitloptach je kazdy pondelok o 9:45-ale su tam aj ine aktivity. A zajtra idem pozriet do Delfinika-uz som volala aj s tou pani co vedie ten kurz s babatkami. Predsa je len ten Delfinik blizsie. Kurz v Delfiniku je kazdy stvrtok o 9:00. Tak uvidime ako sa nam bude pacit. Vsak ked vyzdravies, mozes sa pridat 😉

edusik
8. sep 2010

My sme na jar chodili tiež do Stonožky na fit lopty, veľmi sa mi to páčilo, akurát to bolo veľmi krátko a len 1x do týždňa, ale potom sme začali aj plávať, takže nám stačilo... v Stonožke je super, aj spojenie je fajn, vystúpiš z električky rovno rped radnicou, majú tam el. rampu vo vnútri, prostre výberné. A baba čo cvičí fit lopty mala s nami aj plávanie, takže sme boli ako "doma".

ica9
8. sep 2010

Nam to celkom vyhovuje, ze je to le 30 minut. Mala by aj tak dlhsie nevydrzala-aj to je uz na nu moc 🙂 Ale snazi sa o 106 😀

dianocka
9. sep 2010

@romaroma,mozno sa vam v Kosiciach zapaci a ostanete tu 😉 .Ja som doma v KE a ani mne nema kto pomoct s malou.Svokra nema absolutne zaujem,ona sa len obcas pride na Dianku pozriet a moja mamka robi opatrovatelku v Rakusku,takze mi pomoze len ked je doma.Ale Dianka je uz velka a teraz uz v podstate ani nepotrebujem pomoc.Najtazsie to bolo prvych 6 mesiacov.Uzi si maleho tak dlho ako sa da.

romaroma
9. sep 2010

tak uz som pozrela webky materskych centier, ked sa vyliecim, asi zavitam. dnes som rano isla k mudr. pohorencovi, nezabrali mi antibiotika, tento rok uz su to piate, to je velmi vela. robil mi teda odber krvi, vytery z nosa a hrdla a este aj rontgen, tak som zvedava. snad to dopadne dobre a nasadi mi dobre lieky.

doma mam konecne poriadok, celkom sa tu tesim, mame pekne zavesy, vela miesta 🙂

@dianocka nahodou tip na kadernicku? loreal som zazrela v oc galeria, ale tam dajako strasny ruch bol a idiotska hudba, rada by som sa dala ostrihat asi dakde viac v tichu a menej na ociach 🙂

inak je tu niekde detske hmko?

eviqa
9. sep 2010

ahojte, tak počasie o ničom 😝 ale snád sa dočkáme aj babieho leta.

@dianocka škoda, že to s tým kútikom nevyšlo. 😒 ale je to tak, že oni uprednostnia veľkú firmu pred malou, začínajúcou firmou. Je to na hlavu, ale je to tak.


@romaroma uff, ten pád. Nepríjemné. Mne tiež tak skoro vypadol malý z kočíka, lebo tiež sme donedávna nemali tie rampy, ale som si ich na schôdzi vydupala. Máme ich len z jednej strany, smerom do parku, ale stačí. Hlavne, že je malý v poriadku.
Detské HM v Optime.

dianocka
9. sep 2010

@romaroma, fuha tak to teda nie je uplne normalne,ze si vybrala tolko antibiotik a ziadne zlepsenie?ja chodim ku kadernicke do kadernickeho salonu KLIER a som spokojna.je v novej casti Galerie na prizemi a mne vyhovuje to,ze sa tam netreba objednavat,zoberu ta hned ,maju slusne ceny a dobre strihaju.alebo potom je dobre kadernictvo v obchodnom dome Terasa vedla Milk agro.

dianocka
9. sep 2010

@eviqa,no ja verim,ze este bude teplo.s kutikom mas pravdu.nedaju sancu inym aj napriek tomu,ze mozu byt 100krat lepsi.Tu je napr.vyjadrenie jednej zamestnankyne Time outu.Citujem:,,materska dovolenka nie je nato aby ste si dieta odlozili do kutika len co ho porodite, ale sa mu plnohodnotne venovali po cele 3 roky.co vy matky viete o svojich detoch a o ich vychove, ked sa ich snazite,aj co najmensie, odlozit do kutika?,, dobre,ze?Tak toto je kvalita Time outu

watergeenie
10. sep 2010

@dianocka Tak to musela byt mila tetuska, ked dala taketo vyjadrenie 😀 A preco chce robit kutik, ked k tomu zjavne nema vztah, podla toho, co rozprava. Ja si myslim, ze matky nechcu svoje deti odlozit, ale chcu, aby sa pohrali, aby boli s inymi detickami a podobne. Ja osobne by som prijala kutik, kde by som mohla byt s malym aj ja, akusi nahradu za ihrisko. Mohla by tam byt aj kaviaren, kde by si maminy sadli, kym sa deticky pohraju. Nie prave ty si take nieco spominala? 🙂

romaroma
10. sep 2010

@watergeenie
@dianocka
presne taky kutik, aby sa maly zahral a bol v kontakte aj s inymi detmi, ja som si dala kafco a pokecala s inymi maminkami. myslela som, ze to je samozrejme vo vsetkych kutikoch, a to akoze to timeoutu odlozim dieta a ja idem napriklad nakupovat? to som nevedela. mne by stacilo nieco ako ihrisko. skoda dian, ze to malokto chape.

u lekara mi zistili, ze predchadzajuce antibiotika boli zbytocne, lebo liecili bakterialnu infekciu a ja ziadnu nemam, je to alergickeho povodu. hm. tak aspon to zistili. 🙂

watergeenie
10. sep 2010

@romaroma Tak to je dobre, ze konecne zistili, co ti je, len skoda, ze do teba ti odbornici ladovali antibiotika uplne zbytocne. Tak hadam sa uz budes citit lepsie 🙂 A na co mas alergiu?

Asi to v timeoute tak funguje, ze tam das dieta "do zastavárny" a ty ides nakupovat. Ale az od troch rokov. Mne toto napriklad netreba, nas maly je vyteseny, ked ideme nieco nakupovat, nehovoriac o tom, ze by som im ho tam nenechala...

Jeeeej, prave pozeram, ze od pondelka bude babie letoooooo, jupiiiiii 😀

dianocka
10. sep 2010

@watergeenie,@romaroma,ano u nas funguju kutiky len na tento sposob.ja som to chcela tak ako pisete a vidite ako som dopadla.pritom v inych krajinach to funguje a deticky to miluju.
veru,veru aspon ze ti zistili,co ti vlastne je.teraz ti uz pomoze len ocistna kura po tych antibiotikach.
som zvedava na to babie leto,ci sem aj dojde.

ninnaricci
10. sep 2010

@romaroma jedine kde sa takto dá posedieť a dať si nejaké kafe...tak len v materskom centre
...ja som nejaký čas chodila s drobcom cvičiť na fitlopty do stonožky...no musím povedať, že sme asi chodili v zlom čase...vkuse sa to rušilo...prekladalo...chorá cvičitelka alebo jej dieťa
...takže mňa stonožka dosť sklamala

...pár krát som navštívila delfínik (je pri OC Galeria) a zdal sa mi celkom fajn...až na niektoré nedostatky...ale to ja som veeelmi náročná
...a teraz mi jedna mamina odporúčila že sa dá ísť pohrať aj niekde na Pražskej...vraj tam je nejaké detské centrum..či klub

...ja chceeeem babie leto 😵

watergeenie
14. sep 2010

Ahojteeeee, ako sa mate? My sa vytesujeme zo slniecka a objavili sme, ze pri babke mame ihrisko na Luceneckej a vobec sme o tom nevedeli, nie je az take super ako to nase na Narcisovej, ale da sa. 🙂 Prajem vam pekny volny dnik zajtra 😀

dianocka
14. sep 2010

ahojte,aj my sa tesime zo slniecka a tak kazdu volnu chvilku travime vonku.vcera bola Dianka prvykrat na tanecnej.veeelmi sa jej tam pacilo,takze sa tesime na dalsiu hodinu.
Kocky rozhodla som sa,ze moj napad s detskym centrom len tak nehodim za hlavu a tak hladam vhodne priestory.ak o niecom viete,budem rada ak my date vediet.dakujem.

dianocka
14. sep 2010

@ninnaricci,kde na Prazskej je ten detsky klub?

ninnaricci
14. sep 2010

@dianocka neviem presne...ešte som tam nebola...ale vraj niekde oproti Bale
...a držím silno silno palce nech ti to vyjde a nech rýchlo nájdeš vhodný priestor...bolo by to naozaj škoda pustiť dobrý nápad 😉

watergeenie
14. sep 2010

@dianocka To je super, ze sa nevzdavas svojho sna 🙂 Mrkni na Top reality, tam bolo nieco na muskatovej, tusim, ale neviem, ci by to bolo vhodne...

dianocka
14. sep 2010

@ninnaricci,dakujem pekne a ked pises,ze je to pri Bale,nie je to nahodou materske centrum na Orgovanovej?
@watergeenie,dakujem pekne za tip.idem pozriet 🙂

dianocka
23. sep 2010

ahojte,kde ste vsetky?

watergeenie
23. sep 2010

@dianocka Ahooooj, my sme tu, len nejako nestihame 😀
Nas tatinko ma dovolenku, tak si robime vyletiky, v utorok sme boli v ZOO, to bolo super, malicky mal strasnu radost
😉
Ako sa mas? Ako pokracuje tvoja odysea s kutikom?

romaroma
24. sep 2010

ahojte, my sme vyminuli internet tak sem dlhsie musim chodit veelmi sporadicky. pozerala som kadejake serialy a sprosta som nevedela, ze to tak zerie 😎 ale pozdravujem!
@watergeenie aj my sme boli v zoo v pondelok, uplne sa nam tam pacilo, velmi prijemne tam bolo, skoro ani nohy, o to lepsie.

dianocka
24. sep 2010

@watergeeenie,ahoj,tak to je jasne.uzite si to nadherne pocasie.Mam sa dobre,kutika sa nevzdavam a bude to detske centrum.Na buduci tyzden,mam dohodnutych par stretnuti ohladom priestorov.Teraz sa toho uz nevzdam.
@romaroma,mne sa stalo presne to iste,ked sme mali obmedzeny internet,ale s tym ze nam prisla faktura cez 100 eur.Manzela skoro trafilo.A ze skype vela nezerie.Myslim videohovor.

watergeenie
24. sep 2010

@romaroma Co sa tyka internetu, tak asi to najlepsie, co je v KE je Antik 😉 , mozes mat cez to aj telku a telefon a je to samozrejme neobmedzene. Len neviem aka je tam viazanost, vzhladom na to, ze tu nebudete navzdy - http://www.antik.sk/page?id=1
Ako sa ma malicky? 🙂

@dianocka Joooj, to sa tesim, ze sa ti takto vratil optimizmus a ze si rozbehla aktivity, som zvedava, co vybavis na buduci tyzden 🙂 Mozno to bude este lepsie ako v Galerke, len bude treba asi vacsiu reklamu, ale to v dnesnej internetovej dobe nie je problem 🙂
S tou vysokou fakturou, to sa podarilo aj mne, ked som is presmerovala hovory z Orangeu na T-mobile a nevedela som, ze sa za to plati, hehehehe, to bolo uz dost davno 😀 😀 Tiez som si uhnala nejaku 3000-covu fakturu. 😝

dianocka
26. sep 2010

@watergeenie no optimizmus sa mi vratil,aj to nadsenie,len nadsenie mojho okolia nie je velke.velmi ma nepodporuju,maju pocit,ze to velmi nepojde.takze uvidime.musela by som mat velmi prijatelny najom,aby mi to snad fungovalo.ked ja to chcem mat urobene pekne,vkusne,taky rodinny sposob centra,aby sa tam mamicky a deticky citili ako doma.no uvidime.....
iank s tou fakturou,super 😉

watergeenie
29. sep 2010

@dianocka Skoda, ze tvoje okolie je take skepticke ale mozno prave preto, ze ta velmi nepodporuju, tak im to este ukazes! 🙂 Viem, ze to nie je jednoduche vytvorit nieco take a vsetko je drahe atd, ale mozno najdes nejake priestory za prijatelnu cenu a potom to uz pojde. Ked to bude take super rodinne domacke ako hovoris, tak som si ista, ze tam budu mamicky rady chodit a urcite sa ti investicia vrati. Pripadne sa budu robit akcie, vselijaky program, uvidis, ze sa to rozbehne 🙂

dianocka
29. sep 2010

@watergeenie no ukazem 😉 Ja moju rodinu aj chapem,ze nie su nadseni.boja sa hlavne toho,ci mi to pojde.ci robim spravne.pochodila som kopec priestorov a teraz cakam na vyjadrenia majitelov a konatelov,ze co a ako.verim,ze najdem vhodne priestory,aj ked to nie je take jednoduche.ponuka je velka,len nie vzdy aj ostatne podmienky su vyhovujuce.kazdopadne ti dakujem za podporu.

daniela1902
30. sep 2010

Jej ahojte tak to sme vsetky pri sebe, ja byvam na Michalovskej, skolku na Humenskej mame rovno pod oknami, ja mam dva a pol rocne dievcatko.

dianocka
30. sep 2010

@daniela1902 ahoj,no a mozno sa aj stretavame.