Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

dianocka
1. dec 2010

watergeenie ahoj,co mame nove?nooo tak u mna je to predvianocna upratovacia horucka a co sa tyka detskeho kutika,tak staaaale cakam na zmluvu.snad ju podpisem do konca kalendarneho roka.Tak to chvalabohu,ze ste uz v poriadku.Tie nevolnosti ti nezavidim,ja ked som bola tehotna,tak som zvracala len raz a aj to ma polozilo na cely den.Drzim palce,nech ti to cim skor prejde.

nice202
1. dec 2010

Ahojte 🙂 ja byvam tiez na terase a postupne zacinam riesit, kam mam ist s malou. je nieco na terase vhodne pre deti od pol roka? dakujem vam velmi pekne. kde chodite vy? ja som s nou zatial nikde velmi nechodila, tak sa nevyznam 😔

elihu
7. jan 2011

Oživujem stránku! Košičanky z Terasy ozvite sa! Ja mám deväť mesačné bábätko a rada by som spoznala podobné maminy na spoločné kočíkovanie!

dianocka
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dianocka
16. mar 2011

Ahojte,ako sa mate?To tu uz nikto nechodi? ☹

sweetsuzi
31. mar 2011

Ahojte dievcata, mam rocneho synceka a tiez by som rada spoznala maminy z Terasy, na spolocne kocikovanie, kafco, atd 🙂
@elihu to mame zhruba rovnako stare deticky 😉

dianocka
1. apr 2011

to je super,snad sa to tu opat rozbehne 🙂

elihu
6. apr 2011

@sweetsuzi
Ahoj, tak to je super, teda najbližšie kočíkujme? Vonku je už tak krásne!

dianocka
6. apr 2011

mamicky a ked budete mat chut ,tak sa mozete zastavit aj u mna v kutiku.blizsie info Vam dam v IP,aby som nerobila reklamu 🙂

jamichaela
7. apr 2011

Ahojte,najde sa niekto z Terasy v KE na prechadzku a pokec?mam bilingualne deticky tak ak niekto ma anglicky hovoriace ratolesti tak by nas to potesilo. (a ak nie aj tak hladame kamosov) Dcerka ma pomaly 6 rokov a pride na prazdniny buduci tyzden, tak aby sme mali s kym ist von... :o) a synator ma len 4 mesiace tak kocikujeme.. :o) diki Miska

silvia.t
2. máj 2011

Ahojte baby,neviem ci to tu este funguje ale chcela by som sa vas spytat kam chodite s detmi von?resp.ak je zle pocasie nejake materske centra na terase?my sa stahujeme do KE a nemam tam vela znamych s detmi tak si robim prieskum aby sme sa cela dni doma sami nenudili...
@jamichaela aj moj syncek je bilingualne dieta 😀

gabika7706
2. máj 2011

@silvia.t hned vedla OC Galeria je materske centrum Delfinik http://www.mcdelfinik.sk/ 🙂

watergeenie
11. máj 2011

Ahojte, 100 rokov som tu nebola, ako sa mate? 🙂

@silvia.t Ak si motorizovana, tak velmi mile materske centrum je Pauzicka na KVP pri Bille - www.pauzicka.szm.sk.
A ked uz o tom hovorime, tak Deniskin kutik v Galerke je tiez peckovy, zatial sme tam neboli, len sme ho videli z daleka a podla toho, co som citala. Dufam, ze sa tam coskoro s malym dostaneme 🙂

lili_mia
20. máj 2011

Ahojte žienky v sobotu v sobotu 28.mája od 16.00 bude RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady pre Vás a pre Vaše detičky v MC Delfínik, Laborecká 2 ( za OC Galéria v areáli bývalej materskej škôlky). Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa...

http://mcdelfinik.sk/node/3

28. mája - RODINNÝ MAJÁLES - otvorenie záhrady v mc s pestrým programom pre malých aj veľkých

lili_mia
27. máj 2011

Babule, pripomínam zajtrajší majáles v MC Delfínik, za OC Galéria.
Čaká Vás živá hudba, kofola, atrakcie a súťaže pre deti, nafukovací hrad, kreatívne hračky, trampolína, herňa a telocvičňa... ako príklad uvediem súťaž pretek mamičiek s potomkom na chrbte. Ste očákavané aj s oteckami, partnermi od 16stej.

muska4
8. júl 2011

ahojte nejake budeuce mamicky z Terasy??? alebo uz sem nik nechodi???

lenja123
16. dec 2011

Mamičky, dajte nejaké tipy, kde chodievate s malými detičkami v tomto počasí. Mám pocit, že tu na Terase naozaj nie je kde ísť, nebaví ma sa prechadzať s malým stále sama. Uvítam aj nejakú mamičky na pokec.

gabika7706
17. dec 2011

@lenja123 neviem, kolko ma Tvoj drobec ... http://mcdelfinik.sk/ prip. http://www.jaymo.eu/ ...

lenja123
17. dec 2011

@gabika7706 ďakujem za reakciu, malý ma 14 mesiacov. Ty chodíš s deťmi do JAYMO? Kde presne to je? A ako sa vám tam páči?

gabika7706
17. dec 2011

@lenja123 je to v byvalej hadzanarskej hale pri blsaku. Zatial sme tam neboli, 4€/dieta je dost, od kamosiek mam dost protichodne infosky, asi to treba raz absolvovat a urobit si vlastny nazor.

lenja123
19. dec 2011

@gabika7706 tak napíš tie "protichodné info" 😉 . Podľa ich stranky mám pocit, že je to skôr pre väčšie deti, môj malý ešte ani nechodí, len štvornožkuje. Starší syn by sa tam asi zabavil skôr, no ale 8 eur je fakt dosť.

gabika7706
19. dec 2011

@lenja123 jedna, ze super, bomba, parada, druha, ze nic moc, zima, neda sa tam poriadne najest a napit /ked chces byt dlhsie/, musis mat drobne, lebo nemaju rozmenit 20€ a pod 😀 Obidve maju chlapcov, 5 a 6 rokov...Ak Tvoj maly este nechodi, tak by som tam s nim asi nesla. Do Delfinika nechodite? Ja neoblubujem detske kutiky, v ziadnom sme nikdy ani neboli, ale jeden novy je aj v Galerke (su tam vedla seba).

lenja123
19. dec 2011

@gabika7706 presne toho som sa bala, videli sa mi tie priestory dosť veľke, takže som predpokladala, že teraz v zime to velmi nevykurujú. Ani ja som ešte nikdy nebola v MC, ani v detskom kutiku - nejako to nemusím, ale v tomto počasí čo bolo teraz v sobotu, ked celý deň pršalo... už som proste zúfalá 😖 Asi skúsim ten Delfínik-

gabika7706
20. dec 2011

@lenja123 MC urcite vyskusaj, mne dcera doslova vyrastla v MC Stonozka, chodievali sme (hlavne v zime) 3-4x do tyzdna dopoludnia od jej roka az kym nenastupila do skolky, to mala 3,5 r.

anora
9. okt 2012

Ahojte babenky...Chodim zatial sama kocikovat maleho a bola by som rada keby sa niekto pridal 🙂 ...Som z Terasy a malicky bude mat 5 mesiacov 🙂

mata1976
16. okt 2012

ahojte baby, ak by ste mali zaujem:

Rodinné cenrum STONOŽKA v spolupráci s miestnym úradom Staré mesto organizuje jesenno zimnú burzu detského oblečenia, topánok a detských potrieb 19.10.2012 od 15.00 na Hviezdoslavovej 7 v radničnej sále.

20andrejka20
16. sep 2014

Ahojte baby, boli ste už niekedy v Expreske - ženské fitness centrum, že vraj otvorili novú pobočku aj na terase? máte skúsenosti? majú prvý tréning zadarmo.

citronius
8. nov 2014

@20andrejka20 Ahoj, áno prvý tréning je zadarmo, aj som vyskúšala, ale mňa to neoslovilo

pocahontas1
28. dec 2014

Ahojte, je tu nejaka čerstvá tehulka z Košíc?Ja som v 6tt, a bolo by super keby som tu našla niekoho s kým môžem pokecať 😉

diablikovci
1. jan 2015

Ahoj koceny je tu niekto z furce? Ako je OC Torysa? Ďakujem