Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
4. dec 2007

A keby som mu dala ale taku co sa riedi s vodou a potom ho dokojila?Dnes zasa nekakal ☹

sun6
4. dec 2007

Taku neskoru veceru by som mu dala kasu, po nej uz nebude vladat papat mlieko, len zaspinka,

Skus mu dat slivkovu stavu /Hipp/

nera
4. dec 2007

Ja maličkej dávam kašičky miešané s vodou a potom som ju ešte nakojila a pritom mi krásne zaspala, teraz už aj povystrája, ale snažíme sa zaspinkať stále v rovnakom čase, nám sa režim upravil po 6 týždňoch, potom sa ešte postupne upravoval, lebo stále menej spinká, ale v pohode...

sun6
4. dec 2007

Nera: ak mi maly papa mlieko proti alergiam, mozem mu dat mliecnu kasu? Doteraz som mu kupovala nemliecnu a tie som rozprabala s Bebou.

nera
4. dec 2007

suny -joj neviem Ti poradiť(my nemáme taký problém), radši sa spýtaj svojej lekárky, ona vie najlepšie jeho diagnózu, tak Ti aj poradí ktoré mliečko-kaša bude pre neho najlepšia

nera
4. dec 2007

ono otázka je načo je alergický...podľa toho to záleží

sun6
4. dec 2007

junior nema ziadnu alergiu,,, vraj prevencia...

janka08
autor
4. dec 2007

Aky je rozdiek medzi mliecnou a nemliecnou?Ja sa do toho nerozumiem

sun6
4. dec 2007

Nemliecnu kasu rozrabas bud s materskym mliekom, alebo susenym mliekom /Nutrilon, Beba.../ , mliecne kase uz obsahuju susene mlieko preto sa rozrabaju s vodou.

nera
4. dec 2007

tak potom by to nemal byť problém....
mliečna sa rozrába mliekom a nemliečna vodou...ale či je aj nejaký rozdiel v zložení som nepozerala...

janka08
autor
4. dec 2007

Aha a ake su lepsie nam by bolo asi lepsie mliecnu kasu?

nera
4. dec 2007

sorry - naopak - mliečna sa rozrába vodou a nemliečna(neobsahuje mlieko) sa rozrába mliekom....ja už ani nerozmýšľm či čo 😔

sun6
4. dec 2007

ja to skusim.

nera
4. dec 2007

pre istotu som až bola pozrieť 😉 to druhé je dobré...nám najviac chutí lesná zmes Hipp

janka08
autor
4. dec 2007

Tak aku by sme mali Evi????

nera
4. dec 2007

ja na večeru jej dávam najprv polievočku a po pol hodinke, hodinke kašičku, potom čajík a moje mliečko a to už vie, že sa ide spinkať....

nera
4. dec 2007

janka - skús jablčnú(mliečnu) - tá je od 4.mesiacov a daj mu takú riedšu...nie príliš hustú, aby neťažila bruško a potom sa mu daj ešte napiť TVpjho mliečka, ak bude chcieť, ja som to tak robila

janka08
autor
4. dec 2007

Tak my skusime asi mliecnu.Tonka a co ides nakupovat?

sun6
4. dec 2007

Ja vam nechcem protirecit, ale ako prvu by som skusila bez prichuti nemliecnu ryzovu /napr. nestle/ a potom by som pridavala chute. Ale to je len moj nazor..

sun6
4. dec 2007

Niejake darceky pre mojho draheho... ale nemam ani predstavu co by to malo byt. zase skoncim pri kave a nakup odlozim... 🙂

sun6
4. dec 2007

Nera: kedy ti mala zacala chodit? a kedy si sama sadla?

janka08
autor
4. dec 2007

Tonka ale minuke tu boli take nazory ze ryza zapeka no ale nas uz zapeka asi vsetko 😠 A skym chodis na kavu?

janka08
autor
4. dec 2007

Evi a co vy mate dnes na plane?

nera
4. dec 2007

ja som bola inšpirovaná sestro, keďže ona má o 5mesiacov staršiu dcérku a ona si pochvaľovala jablčkovú a tuším marhuľová je od 4.mesiacov, už nepamätám tá nám tiež spočiatku chutila(všetko mliečne kaše, čiže len pridať vodu)
Ale vieš čo skús aj takú aj takú a uvidíš ktorá mu viac chutí a tú mu dávaj...každé dieťatko je iné
Ja tiež, ak by malej nehcutila skúšala by som ďalej, tak ako mliečko...skúšame doteraz...

sun6
4. dec 2007

myslim ze vsetky kasicky od 4 mesiacov su ryzove a bezlepkove.... alebo sa mylim 😲

nera
4. dec 2007

sun- kedy si sadla sama už ani nepamätám...asi 6-7mesačná, tým myslím si sama sadla, nie sedela...
a sama chodila teraz od 1.roka....ale ja by som už nič nestresovala, my sme chodili na neurologiu a tá nás tak vystrašila, že nedvíha hlavičku, že nesadá....atď a pritom mala ešte čas...a teraz to už neriešim, lebo ona začala dvíhať napr. hlavičku prakticky zo dňa na deň a pod. aj chodiť, dlho chodila za pomoci jednej rúčky, ináč sa bála a potom zrazu dosť a už chodila aj sama...

sun6
4. dec 2007

ako kedy, niekedy sa prida niejaka kamoska, niekedy idem sama... drahy mi kavu nepije 😠

nera
4. dec 2007

janka - dnes nemáme nič mimoriadne na pláne, teraz keď vstane(neviem či už aj nevstala) sa napapáme, pohrajkáme, podľa času pôjdeme do obchodu...a zas pohrajkáme...manžel je po a pred nočnoou takže nič nemáme také na pláne...

janka08
autor
4. dec 2007

A to chodis aj s malym??

nera
4. dec 2007

A Vy niečo pláujete?
My až zajtra....