Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

sun6
4. dec 2007

moj maly sa este sam neposadi...

janka08
autor
4. dec 2007

Tonka takze maly ti este nesedi, My tu aspon ziskavame rady lebo sme tu najmladsi 😀 My neviem co budeme robit ale poobede pojdeme asi von ako stale

nera
4. dec 2007

moja je už hore, tak sa zatiaľ lúčim... 😉

sun6
4. dec 2007

sam este nesedi... 😅

janka08
autor
4. dec 2007

Aha a teraz este spinka?kde si pred materskou robila?

sun6
4. dec 2007

aj my sme hore... ak zatial

lenkalienka4
4. dec 2007

janka08: ked chces dat malemu kasicku tak kup taku ktora nieje ryzova, je myslim taka jablckova a ta nieje ryzova od 4 mesiaca, ja ked dam malej ryzovu hocijaku kasicku tak to mame cisty konec... my papame kasicku proti zapche a medovu, tie niesu ryzove

lenkalienka4
4. dec 2007

KTO RA Z VAS pouzivate SUNAR4??? mam doma zabalenu novu krabicu a neviem co s nou. Nechcete? alebo neviete kto by chcel?

junovka
4. dec 2007

hooo bbaby vy ste sa rozbehli.Nam nefungoval kon a potom antena ☹ pozeram, ze sa bavite o kasach.Nesuhlasim, z lenkou, co sa tyka jabl.kase!Nakolko este maly ti Jani skoro nepapa zel.kase a toboz uz ani ovocie, tak by som ovoc.v ziadnom pripade neavala, nakolko nevies ako ti maly zareaguje vobec len na samotne jablko.Takze, pokial nevies ako ti zareaguje na jablko, tak davaj len ryzovu.

junovka
4. dec 2007

ozvem sa neskor... 😠 mala mi ide duuuufam spat 😒

janka08
autor
4. dec 2007

Ani nam nefungovalo neviem co

junovka
4. dec 2007

Jani tu si??

junovka
4. dec 2007

my sme dnes boli konecne vonku, aj na koznom.Myslela som si, ze mala sa mi vyhadzala od hrusky, ze ma alergiu, ale kozna povedala, ze to neje alergia, ze to male babetka maju na tvaricke.Potesila ma, lebo uz som si myslela, ze mala bude musiet byt obmedzovana v ovoci ☹ Takze, ok. 🙂



Uz ste tu?

junovka
4. dec 2007

Takze, ak mozem Jani, tak su to cisto len moje nazory.Ty ako matka musis tiez vediet ako ti kaze tvoja intuicia 🙂
Co sa tyka toho spania u maleho pocas noci,...Marko ma 4 a pol mesiaca, a to ze ti nespi pocas noci, ze je hladny, tak si myslim, ze je to normalne. My sme tiez pocas noci tiez asi do 5 mesiaca vstavali aj 2 x.Potom na 5 mesiacov som zacala davat Nelke ryz.kasu.Nespala hned celu noc, trvalo to asi este 2 tyzdne pokial zacala spat celu noc.Takzte, teraz uz viac ako mesiac spi celu noc/klop-klop/.Inak, vsetko zalezi na dietati, kazde dieta je ine.Napr. Timka mi papala v noci hadam aj do roka.
Co sa tyka tych kasi...hm, tazko povedat ake najlepsie ci mliecne alebo ne...kase.Kedze mi sme od 3 tyzdnoch na Nutrilone, tak som zacala s mliecnou kasou od Nutrilonu ryzova.Hoc aj ked teraz papame ovocie, tak sa bojim dat ovocnu kasu, napr.jablkovu.Neviem preco, ale bojim.
Vies, Jani, bolo by dobre keby si sa poradila fakt s doktorkou alebo na fore s mamickami ktore este koja a zacali davat prikrmy, napr s Evkou.
Ja som ti napisala uz minule, ze je to dost skoro, ze chces davat malemu prikrmy...pockaj aspon 2 tyzdne. 😒

janka08
autor
4. dec 2007

My sme sa tiez bavili ze asi pockame.

janka08
autor
4. dec 2007

Je tu niekto????

villii
4. dec 2007

ahojte 🙂

janka08
autor
4. dec 2007

Serus villii vy este zijete 🙂 ????

villii
4. dec 2007

dlho som tu nebola, nejako nevydalo, ale už sa polepším

som dnes bola na pražskej a aj galerke, ale nešiel mi kon, tak som nemala ani ako dať vedieť, či niekto nejde na kávu 😒

k tým kašičkám, janka, ked sa kojí, nemali by sa používatť mliečne kaše ale nemliečne, ktoré by si mala zarobiť s MM

janka08
autor
4. dec 2007

To je skoda mohli sme dat stretko a co na prazskej???

villii
4. dec 2007

dnes je kon nejaký vyčerpaný či čo??už ma zas dva x vyhodilo 🙄 a zrušilo mi príspevok

villii
4. dec 2007

bola som sa objednať, konečne, vo vánku 🙂 v pondelok idem zreparovať ksichtík 😀
ja som mala oči na stopkách, či niekoho nestretnem, lebo som bola okolo tretej, ale ..?

neviem čo sa dnes deje, ale drobec nejako nevie kľudne spať, vkuse sa strháva, už som ho musela preložiť na moju posteľ a uspať ho v naručí, pritom veľa dnes nespal,tak som zvedavá čo za noc ma čaká

janka08
autor
4. dec 2007

Asi. co si robila tu hore?Maly lezi v postielke uz hodnu chvilu a neviem co nespi 😠

nera
4. dec 2007

takže k tým kašičkám ešte z mojej strany asi toľko, že ja som navrhovala tú jablkovú no nepovedala som, že my sme papali najprv mrkvičku a potom postupne jablčko(to podporuje trávenie a lepšie babätko potom kaká, my msemali problém s kakaním dosť dlho, no potom možno aj tým sa to upravilo), preto som začala s tou jablčkovou kašou a nie ryžovou, lebo tá môže zapiecť...všeobecne ryža sa berie na hnačku a vločky na zápchu...
a či mliečna -nemliečna....ja ako som už spomínala dávam mliečnu, nepoužívam nemliečnu a nikdy som nejak neskúšala zarábať MM a napriek tomu iné mliečko ako moje maličká veľmi nechce...takže aj to je ukážka toho, že každé dieťatko je individuálne....
A ešte ja som začala s kašičkami asi v 6.m, ten 5.m som mala na mrkvičku a jablčko a marhuľky(kvôli zúbkom)...to jej veľmi chutilo

nera
4. dec 2007

a ešte čo sa noci týka ....moja ešte stále nijk neprespala celú noc....minimálne 2x sa zobudila, takže trpezlivosť 😉

janka08
autor
4. dec 2007

U nas posledna noc nebola bohvie co ☹ Spal nejak nekludne:Vili uz sa maly pretaca sam?A vsetko naj Vilinkovi

janka08
autor
4. dec 2007

Takze aj tak sme tu najmladsi ☹

villii
4. dec 2007

musím končiť, došiel drahý a malý nespí ☹

janka, zajtra môžme urobiť nejaké stretko, idem do čistiarne do carrefuru, ráno pokecáme 😉

brú noc

janka08
autor
4. dec 2007

Je mi to jasne ze malicky nebude spat celu noc no neskor ten spanok dufam dobehnem 😀 Evi mala spi?

nera
4. dec 2007

Janka - áno maličká už zaspinkala, tak trošku relaxujem.... 😉
Ja som sa tiež tešila na to kedy prespí celú noc, no ešte stále sa na to teší a teraz len hovorím, že hádam sa toho raz dožijem....