Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
6. dec 2007

halooo 😕 nikto?Nelka mi teraz spinka...a ja ze konecne pokecam ☹

nera
6. dec 2007

Dobré ránko a nádherného MIkuláša... 😵 😵 😵
Vlasti, aj my sme nejak divoko spali, každú chvíľu sa prehadzovala, ale napokon sa nezobudila, len ja som ju hajala, krmila....no ona je vyspatá...len ja som dobitá viac ako včera večer....
A čo sa týka zúbkov, nám prvý vyšiel v 5.m, takže môžem byť, teraz už ich máme 13 a 14na ceste 😉
Vonku ideme, ale skôr, lebo ideme plávať....dúfam, že mi nezaspí do vtedy

junovka
6. dec 2007

Evi, tak hadam, budem mat cas dnes, tak sa este tu stretneme...popripade okolo 14.30h planujem ist znova dnes vonku,lebo o15.30h idem pre Timeiku do druziny.Nesla by si?Sice...vy dnes idete na Mikulasa, nie?Ahaaaa 😕 ...uplne som zabudla.Inak, baby dne aj do Kauflandu Galeria o 15.30h ma prist Mikulas,neviem, ci dnes manzel nepojde s Timkou.

junovka
6. dec 2007

tak, baby ja idem...Nelka sa zobudila.pa 😉

janka08
autor
6. dec 2007

No my spime nepokojne teraz doobedu ☹

janka08
autor
6. dec 2007

Tak sme tu je tu niekto?

junovka
6. dec 2007

jani tu si??

junovka
6. dec 2007

dnes je na p..d den ☹ Ked mi Nelka doobeda vstala, myslela som si, ze pojdeme vonku.Lenze, uz ked spala, tak sa mi zdala dajaka cudna, cudne dychala.Ked sa zobudila, tak moja predtucha sa splnila-mala teplotu 38.Dala som jej Brufen, tak jej spadla na 37,4.Lekarke som volala, co mam robit, ci ist k nej.Povedala, ze ked je mala cula, smeje sa a papa, tak netreba prist, lebo, ze vraj moze to byt, ze je to od zuba ktory jej ide.Ja len dufam, ze je to zub a nic ine!!! 😢 Som dnes nestatna, a hlavne sa bojim na noc.Leni a Evi, prosim poradte mi!!!!Ked vasim bambulkam vychadzal zubcek, ze ho ledva bolo vidiet, tiez ste mali teploty?Lebo pri Timke som ani nevedela, ze jej vobec zuby idu.
Strasne sa bojim ☹ ....ja som totiz taka citlivka, ze hned vsetko tragicky beriem 😢 Hanbim sa za to 😅 😔 , ale pri Timke som si pri kazdej chorobe poplakala a ....teraz nerobim nic ine 😢 Ja len dufam, ze to budu zuby 😖 😔

janka08
autor
6. dec 2007

Vlasti my ti neporadime ale dufame ze ze to nieje nic vazne ale budu to zubky 😖

nera
6. dec 2007

Až teraz som sa sem dostala, aj to iba na chvíľu....
Vlasti, kľud, neboj to iba zrejme od zúbky, aj moja najprv mala zvýšenú teplotku a potom aj o dva týždne jej vypliezol zúbok, ja viem, že máš strach, aj ja som mala a aj mám, ale pokiaľ na nej ani nevidno, že má teplotku, teda je "len" zvýšená teplota, tak jej daj niečo na zníženie teploty a prípadne jej pomasíruj ďasienka....moja mala prvýkrát 1 deň teplotu, druhýkrát 2-3 dni teplotu, ale ona bola kao šidlo, keď nie teplomer, tak ani neviem, že má teplotu...
Potom sme mali od zúbkov hnisavú angínu a ešte aj afty...a stále tak o týždeň dva vykukli zúbky v tých prípadoch po dva, asi preto aj tá choroba....
Daj jej nurofen, ten mojej najlepošie zaberal, ale asi začni čípkami, keď nepomôžu tak potom nurofen....
Držím palce....keby niečo tak napíš, alebo zabehni...
mi síce o chvíľu ideme na lampionový sprievok(asi - maličká ešte spinká, dnes poriadne nespala) a potom už budeme doma....

junovka
6. dec 2007

vdaka Evi, trocha si ma ukludnila. 😅

lenkalienka4
6. dec 2007

Junovka: to su isto zubky, aj my sme mali teplotku, v noci bude mozno nepokojna, ale zvladnete to. nam trvali teploty 3 dni a to aj 38- 39. Davala som malej panadol, paralen, a teplota jej aj tak neklesala, davala som jej aj studenu utierku na celicko, ale len na chvilku. nech jej zrazim teplotku.
Zubok nam vysiel presne na 6 mesiacov a teploty sme mali týzden pred tým...
Držte sa... toť moja skúsenosť 😝 😉 😉 😉

lenkalienka4
6. dec 2007

myslela som paralen cipky.... detske 😕

sun6
6. dec 2007

je tu niekto? 😕

nera
6. dec 2007

Takže napokon sm,e nešli nikam, lebo aj moja má nejak zvýšenú teplotu, ale zatiaľ len na 37.7C tak dúfam to bude OK.Pred týždňom sme tiež mali jeden deň zvýšenú teplotu a pár dní na to vyššiel 13 zúbok a teraz už je na spadnutie 14 zúbok....

lenkalienka4
6. dec 2007

nejdete zajtra do mesta na varene vino??? ja sa chystám aj s muzom, co vy nato? 😕

janka08
autor
6. dec 2007

Ahojte.Lenka uz su vianocne trhy???

lenkalienka4
7. dec 2007

dobre ránko, my sme teraz vstali, mala tu beha okolo mna, idem ju prezliect...
a vy ste kde????

janka: ano ujz su vianocne trhy v meste. ale nejdem nikde, lebo to vyzera tak ze bude prsat a muz ma dnes akciu z roboty, a samej sa mi akosi nechce... 😎

junovka
7. dec 2007

ahojte zienky! ☹ ☹
Tak, som tu a cumim do blba-smutna ☹ A este aby to nebolo malo, tak aj otrasne pocasie robi tu atmosku, taku smutnu ☹
Vecer sme museli ist s Nelinkou na pohotovost, nakolko jej vystupili teploty na 39.Tam jej zistili, ze to nie su zubky,ktore sa mi zdali, ale zapal hrdla 😕 Z coho moze byt hrdlo chytnute, tak to nepochopim 😕 ved Timeike je nastastie zdrava/klop-klop/...tak ja neviem.Dala nam ATB, kazdych 12h.V noci mala 38.Jak stak sme pospinkali, ale dokina mi vravela, ze kazde 2 hodiny mam merat teploty.Tak som merala.
Timeila musela ist dnes uuuuplne sama prvykrat do skoly.Bola trocha nervozna, aj ja s nou, lebo musi absolvovat tu nasu krizovatku,kde sa to strasne hemzi rano/ale nie len rano/autami.Takze, tak.Ja len dufam, ze to bude sa lepsit 😢

janka08
autor
7. dec 2007

Vlasti Nelinke malickej skore uzdravenie prajeme.Chudatko malicke musi jej byt tazko ved my dospely mame co robit s takou teplotou.

nera
7. dec 2007

Dobré ránko, Vlasti to je mi ľúto, že to neboli zúbky...my sme také čosi prežívali na ddovolenke v lete počas horúčav mala 39,6 to bol stres...a vraj dovolenka...tiež napokon brala ATB a po 2 dňoch jej to prešlo.
Ozaj a neskúšala si jej dávať zábaly?Je to síce brutal, ale už som nevedela čím jej zbyť teplotu...

My sme zatiaľ už na tom dobre, včera som jej dala nurofen a hneď jej to kleslo na 37,2 . V noci celkom pekne spinkala a teraz ráno mala 36,7, takže dúfam, že nič vážne nás nečaká.

janka08
autor
7. dec 2007

Evi aj vam prajeme skore uzdravenie 🙂 A co davate od teploty??

nera
7. dec 2007

Janka vďaka, no dúfam, že už je OK.To len včera mala zvýšenú teplotu, tak dúfam, že sa to už nevráti
A Vy sa ako máte?

junovka
7. dec 2007

😉 🙂

nera
7. dec 2007

Vlasti ako sa máte?

nera
7. dec 2007

janka od teploty dávam nurofen, pretože panadol čípky nám nepomáhali, ani panadol sirup...treba skúšať, na každého niečo iní platí...

junovka
7. dec 2007

my davame Brufen sirup.

o 7h som dala Nelke ATB, mala 37,5 a teraz som jej merala tak mala 37. 😉 dufam, ze sa to bude lepsit.Svokru som vybavila, aby sla pre Timku do druziny.

nera
7. dec 2007

Vlasti a Tvoja Timeika kam chodí na ZŠ?

junovka
7. dec 2007

ked pozries z malej izby rovno, smerom na Prazsku, tak uvidis tam vysoky mur za ktorym su prelizky, vlacik...vedla je skolka

nera
7. dec 2007

a tam je ZŠ?
Ja som myslela, že tu v okolí sú tie dve ZŠ Bernolákové