Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
29. nov 2007

konecne zaspali.Pozerala som Ordinaciu.Nesledujes to?Kde presnejsie byvas?Vo veziaku ci v bloku?Ja byvam vo veziaku,za ktorym je zakl.skola.

janka08
autor
30. nov 2007

Aha viem ktory my byvame v tom dlhom bloku oproti podnikatelskemu.Timejka uz chodi do skoly?

junovka
30. nov 2007

ahoj,ano do 1 triedy.Chodi do skoly hned tam, kde bola kedysi cukr.pekaren Dita,teraz je tam neake BIO potraviny.Mozno, sme sa aj dakedy stretli nahodne,nie? 😀 Teraz som ju dala do druziny, takze dnes idem prenu okolo 14h.Stale, ked ju cakam, tak pendlujem s kocikom-bordovo/tm.slivkovo 😀 /-ruzovy.A ty akej farby mas kocik,...mozno som ta aj ja videla dakedy 😀 😀

janka08
autor
30. nov 2007

My mame taky cerveno kremovy a niekedy vecsinou ak bude sneh tak vitiahnem zeleny.Ved niektory den mozeme vybehnut s malym von ak pojdes do druziny.A Nelinka co robka?

junovka
30. nov 2007

Teraz Nelka zaspala,varim jej obedik...rozmyslam, ci neposlem dnes pre Timku manzela,lebo dost snezi,ne?Uvidim este.Ty kojis?My sme prestali,ked Nelka mala 3 tyzdne. ☹ Marko je dobry?Skoda, ze nemas fotecky na nete.

janka08
autor
30. nov 2007

Junovka si este tu?

junovka
30. nov 2007

teraz som prisla

janka08
autor
30. nov 2007

Ja maleho kojim ale chcela som sa ta spytat zacali sme mu pred 1tyzdnom davat prikrm zemiacik plus nieco a naposledy to bol zemiak a spenat ale najako sa nevie vykakat.Museli sme mu vcera a teraz na obed davat rurku na vykakanie.moze to byt od spenatu. Co si davala ako prvy prikm?A preco nekojis?

andrea.m
30. nov 2007

čauko terasa.

janka ako 1 príkrm so ja tamarke dala mrkvu až potom zemiak.môže byť že ma po tuhej strave tuhšiu stolicu,dávaj mu piť veľa čajíku a upraví sa to.črievka si musia zvyknúť že budú spracovávať aj niečo iné okrem mlieka.

janka08
autor
30. nov 2007

Andrejka a namiesto cajiku staci ako maleho dokojim?

junovka
30. nov 2007

janka, podla mna skoro prikrmujes, ked kojis,nie?Ja som s prikrmami zacala az asi tyzden pred5 mesiacom.Zacala som tiez zemiakom,po 3 dnoch mrkva...proste stale po 3 dnoch, aby som vedela aka reakcia nastala.
Co sa tyka cajika, ked kojis.Tak, ja pokial by som stale kojila a mala dobre mliecko, tak by som nedavala nic pit.Ale,ked tak velmi chces, tak mozes skusit dat caj od Hippu "Spokojne brusko"-je to aj na travenie.
Prestala som kojit, lebo mala mi klesala na vahe a bola stale hladna.

Ahoj Adi 🙂

nera
30. nov 2007

jeee - až teraz som Vás tu našla.... 😵 aj ja som z Terasy...

janka08
autor
30. nov 2007

Zacali sme prikrmovat lebo musim v marci nastupit do prace.Aj my to robime tak po troch dnoch,dnes skusame ryzu cuketu a karfiol.A mliecko ake pijete?

junovka
30. nov 2007

este som chcela dodat jani, ze pokial kojis, tak by si mala prikrmovat az v 6 mesiaci.To ze si zacala davat Markovi v 4 mesiaci prikrm,tak mohlo aj to sposobit zapchu,lebo si myslim, ze 4 mesacne babo este predsa nema tak vyvinuty tr.trakt, tak ako ked 5 a 6 mesacne babo.No neviem.Dokina ti povedala, ze mozes prikrmovat?

junovka
30. nov 2007

My pijeme Nutrilon 2.

nera-vitaj.Teraz som prisla z temy o Posluchovi 😀

nera
30. nov 2007

janka - ak môžeš tak koj čo najdlhšie, maličký nech si postupne na všetko zvyká
Ja som maličkej po jednom postupne pridávala príkrmy, my sme začali v 5.m, lebo jej vyšli zúbky a ma riadne dohrýzala....
júnovka - Ty si z Narcisovej?

nera
30. nov 2007

júnovka - vďaka 😵 , hej už som si všimla 😉

junovka
30. nov 2007

ano, a ty?

nera
30. nov 2007

tiež 😵 ja v 2 bývam a Ty?

junovka
30. nov 2007

este mi nepovedz, ze aj ty a to z 2-ky 😀

janka08
autor
30. nov 2007

Ahoj Nery::

junovka
30. nov 2007

nera, na ktorom byvas?ja na 7

janka08
autor
30. nov 2007

Tak mame prestat a zacat az o mesiac:doky povedala ze po vianociach no to som uz davala prikrm:Mame prestat?

junovka
30. nov 2007

poschodi 😀 😀

junovka
30. nov 2007

janka, radsej prestan.Ja som u Timeiky na to doplatila, ze tak skoro som zacala. 😉

janka08
autor
30. nov 2007

Takze vy ste vlastne susedy??

nera
30. nov 2007

júnovka - aj Ty???? 😵 😵 😵 😵

junovka
30. nov 2007

ta ja neviem... 😨 asi vyzera tot tak 😀 😀 😀
ta kde si nera 🙂 ..na ktorom byvas?na 9 poschodi 😀 😀 😀 😀

nera
30. nov 2007

ja na 9 😵 😵 😵
a koľkoizbový byt máte, alebo kde ste natočený...či si môžeme búchať... 😉 😵

junovka
30. nov 2007

mame 3 -izbovy byt a sme natoceny na severo-zapad.Malu izbu mame na sever