Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
7. dec 2007

Taj ja dufam ze my neochorieme

nera
7. dec 2007

janka - len dávajte na seba pozor, teraz je také všelijaké počasie...

janka08
autor
7. dec 2007

Aj to my staci ze je Marko nejaky nedobry ☹ a Dianka co robi???

nera
7. dec 2007

Dianka ešte spinká, ale už by mala vstať, tak som v pohotovosti 😉

janka08
autor
7. dec 2007

Evi my sme tu asi na striedacku ked Dianka spinka Marko je hore a tak opacne.Marko teraz spinka a vy co??

junovka
7. dec 2007

tak som tu.Tu ste?

janka08
autor
7. dec 2007

Ja som tu tak na poly musela som to tu u nas trosku skulturnit.Co robi malicka?je jej lepsie:

junovka
7. dec 2007

Evi, co sa tyke tej ZS pre Timeiku, tak od 1 asi do 3 alebo 4 triedy bude chodit tam, zalezi kolko na dalsi rok pribudnu prve triedy, lebo tu v skole za nasim blokom su 2 skoly, jedna je normal Zs OD 5-9 .triedy a druha ZS je cirkevna.Keby chodila do cirkevnej tak by chodila hned tu.Koli 9 rocniku musi chodit tam, co ma dost nastvalo koli prechadzaniu cez cestu.Tesila som sa , ze bude chodit sama do a zo skoly, ale v takom pripade nedovolim...alespon zatial.Bojim sa koli autam.Dakedy mam pocit ako keby sme byvali pri dialnici!! 😠 Ked som bola tehu s Timeikou, tak som bola svedok, ako dievcatko pred nasim blokom zrazilo auto ☹ 😠 .No...pust decko same vonku!!!Katastrofa! 😠

junovka
7. dec 2007

Jani, Nelka spinka.Znova jej trocha vystupila teplota na 37,5.Dala som jej Brufen.

junovka
7. dec 2007

Evi, nevies ci Diazepam je na predpis?Lebo vcera dokina mi nepredpisala a vravela, ze mam dat Nelke, aby sa predislo febrilnym krcom.A ja ze mi ho napisala na recept a ....pridem domov, a Diazepam v kelu 😕 Nemam!Keby nedajboze trebalo, mas doma?Aby som nemusela s Nelkou utekat do Kauflandu do lekarne!! 😠 😠 A dala by si mi jednu tabletku, keby ze si mala a trebalo by?Vdaka 😉

junovka
7. dec 2007

Jani, ta kedy das fotecky maleho?Ozaj, on sa vola Marco alebo Marko?A kedy ma meniny?

nera
7. dec 2007

Vlasti, až teraz som sem prišla, jasné mám 3 tabletky a nám netreba(aspoň dúfam, že ani nebude) takže jasné môžeš prísť. Ten diazepan som dávala stále keď mala nad 37,5(dlhodobejšie, teraz keď som jej namerala iba raz tak som jej nedala)

nera
7. dec 2007

a k tej základnej, ja som myslela, že tu sú dve ZŠ od 1-9.ročník..., vedela som, že jedna je cirkevná, ale druhá je len od 5-9.roč.....a tamtá sa ako vola?
Prepáč, že sa toľko pýtam, ale len by som chcela mať prehľad...

junovka
7. dec 2007

tam kde chodi Timka, tak to patri k tej skole co je za nami, len pre nedostatok miesta v tej skole, co je za nami, tak suchli ich tam.Koli tomu, ze vznikkli 9 rocniky, tak 1,2,3- akov suchli tam.Ok? 😉

junovka
7. dec 2007

...a vobec ma neotravujes tym vypytovanim...kludne pytaj sa na co chces 😉

ramzesa
7. dec 2007

ahojte maminky,nie som z terasy,ale z poddterasy 😀 ,ale na kosiciach nikto nie je,tak som nakukla tu.
junovka,ked budes s Dr. tak si daj predpisat radsej ten v tube,co sa dava do zadocka. Nam Dr. vravela,ze ucinkuje rychlejsie ako tabletkovy a davat to preventivne vraj nie je velmi ucinne. Diazepam v tube sa dava do zadocka hned ked sa ti zda,ze dietatko je divne,ze mas podozrenie na febrilne krce.Alebo ked ma necakane vysoku horucku a zvykne mat tie krce,urcite zaberie rychlejsie 😉 .

junovka
7. dec 2007

vdaka za typ ramzesi,dufam, ze tie febr.krce nikdy nezazijem.Chvalabohu, ani sa tak nejavi...ja len pre pripad,vies? 😉

janka08
autor
7. dec 2007

Vlasti chcem si dat fotky ale musim sa na to uz konecne kuknut.Maly ja Marko.Inak dnes pocasie otras

ramzesa
7. dec 2007

My sme ich tiez nastastie nikdy nemali,doma som drzala ten diazepam a ked mal naozaj vysoke horucky syncek,tak sme dali,ale nie pravidelne kazdych neviem kolko hodin sa dava. A ked bol vacsi sme uz nedavali. A ked sa mi narodila dcerka,tak ten tubovi nam Dr.predpisala,mi aj vysvetlovala,ze tabletkovy ked davas pravidelne vraj neucinkuje (ale presne si uz nepametam),lebo pokial je odstup medzi jeho uzitim a krcami,a ked ho das az pocas krcov,tak zasa nestihne hned zaucinkovat,lebo krvou to trva dlhsie ako stenami criev...dufam,ze som to nepomotala 😅 .

junovka
7. dec 2007

Minule si sa Jani pytala, ze kde v Bulharsku sme boli, bola si aj ty v bulharsku?

janka08
autor
7. dec 2007

Ano kazdy rok sme boli v bulh. v primorsku.Vzdy bolo super 🙂 Ozaj uz su vianocne trhy v meste bo ani pomaly neviem jak mesto vyzera 😀

junovka
7. dec 2007

My sme tiez dlho chodili do BG, pochodili sme skoro cele pobrezie, ale najlepsie bolo v Pomori 😵

janka08
autor
7. dec 2007

Vlasti a boli ste aj s Timejkou

nera
7. dec 2007

tak som tu zasa...joooj....Vy už dovolenkujete? ....Vy provokaterky 😉

junovka
7. dec 2007

Boli sme aj s Timeikou raz, aj to ked mala az 4 roky.Mame aj foto tu-pozri 😉 Inak, skor by som ani nesla s Timkou...co by som to mala za dovolenku 😖

junovka
7. dec 2007

evi,ked Dianka vtedy bola chora, ta kde ste boli na dovolenke?

nera
7. dec 2007

len tu v Tatrách, to ešte nemala len 9.mesiacov....
k moru som sa bála aj keď už nás to ťahá, lebo rok predtým sme tiež neboli, lebo som bola tehu....

junovka
7. dec 2007

Evi, moj nazor:len si ty pekne pockaj minimalne do 3 rokoch Dianky, nakolko neviem co by si z toho mala.Ked sme cestovali do BG, tak sli s nami aj skoro s 2 rocnym dievcatkom, malo plienky...to bolo hruza.Stale fnukalo a dokonca im tam ochorelo-vracalo, hnackovalo 😕 No, povedz k comu je to dobre? Je to podla mna nezodpovednost od rodicov, ze ju tahala busom 1200 km!!

nera
7. dec 2007

Vlasti, my by sme ak šli tak jedine lietadlom, žeby sme tak dlho necestovali....ono všetko má svoje výhody a nevýhody...ale fakt hlavne toho som sa bála, že ako to znesie...predsa len keď sme šli niekam tak tam sme si dali nejaké to ostré, aby sme sa zvnútra vydenzifikovali 😉 , ale čo detičky...
a tak sme sa rozhodli, že teraz ešte asi aj o rok(teda ako aj Ty hovoríš do 3 rokov) budeme tu na Slovensku dovolenkovať, veď je krásne a potom postupne budeme výletovať aj v zahraničí...
A Vy ste kde všade s "maličkou"(myslím Timeiku) dovolenkovali

janka08
autor
7. dec 2007

Tak Marko je uz hore tak s nim vybehnem trosku von,tak neskor.Ahojte