Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
8. dec 2007

Monika este kojis?A preco isla Emka tak neskoro spinkat?Ona vzdy tak??

monikaaerik
8. dec 2007

Janka, ano este kojis,iba kojim.Emka mala vcera zly den,cely den asi kvoli tej hmle,inak zvykne okolo pol 10 az 10 zaspat na tvrdo,verim ze dnes sa to uz nebude opakovat,a vy ako este papate materinske mliecko?

janka08
autor
8. dec 2007

Ano este kojim ale zacali sme uz davat aj prikrmy.Marko uz lezi v postielke tak dufam ze jeho spanok bude na dlhsie este sa aj tak mrvi 😠 Ked zaspi aspon mozme popisat.Ako casto chodite von??

junovka
8. dec 2007

ahojte ☹

junovka
8. dec 2007

tuto noc som spala asi necele 2 hodiny 😢 😢 o 2h v noci sme museli ist na pohotovost, mala teplotu 39,2 a nesla jej ani dole.Robila som zabaly a aj kupkala trocha vo vanicke.Hrooooozne!! 😢 😢 A keby to nestacilo, tak aj Timeika zacina byt chora 😢 ☹ ...ja neviem, aby ma netrafil slak, tak si asi dam pol deci.

monikaaerik
8. dec 2007

Janka, vonku chodime kazdy den iba raz,niekedy 2x ale iba ak to ma nejaky ucel,ja este varim,lebo malu som uz na 2x uspavala,tak budem sem tam mrkat ci napises.
Ahoj junovka, ja som tu nova 😅 odvcera

junovka
8. dec 2007

ahoj monika.Volas sa monika?Ja som Vlasta 😉

junovka
8. dec 2007

baby, davajte si pozor na deticky.Dokina povedala, ze sa teraz nieco siri vo vzduchu velkou rychlostou.V takom pocasi ake bolo vcera by som nesla vonku ani za svet.
Manzelov synovec teraz pezi v posteli so zapalom priedusiek.

janka08
autor
8. dec 2007

Vlasti to nam je luto snad vam to rychlo prejde.A uz je jej lepsie???

junovka
8. dec 2007

tak ja idem varit Nelke obed.Ak bude casu tak sa zastavim tu.Ma prist mi mama, cely vikend som sama s detmi, manzel vkuse pracuje...takze mam toho az prilis na mojich ramenach ☹ ...idem si dat pol deci na povzbudenie 😀 😀

janka08
autor
8. dec 2007

Vlasti tak drzime palce

janka08
autor
8. dec 2007

Monika a sebe budes co varit???

monikaaerik
8. dec 2007

Janka, tu kolozvarsku ale kapusticky si dam iba malo.

janka08
autor
8. dec 2007

Ja som tiez minule jedla koloz a nic malemu nebolo:Ja si upeciem asi kurciatko 🙂 A Emka co robi???

monikaaerik
8. dec 2007

Emka uz vyse hodinky spi,tak som si stihla dovarit obed,uz sa zapeka,najeme sa a pojdeme na chvilu von.A potom veget ( mozno )
A vy co robite?Ako MArko?

janka08
autor
8. dec 2007

Marko tiez este spi ale za chvilu uz bude vstavat ale my asi dnes nepojdeme von lebo nejak poprchava ☹ Doma sa asi zblaznime.

monikaaerik
8. dec 2007

No nasa Emka je hore,spinkala 2 hodiny,normalne mi az chybala.Dobre som sa najedla tej koloz tak dufam ze jej to tiez stravi, doteraz sme nemali problemy.Dame kavu s Erikom a ideme vonku sa trochu prevetrat.

monikaaerik
8. dec 2007

Janka, vies mi prosim poradit, ked som teraz dajme tomu o 15 stej jedla tu kapustu kedy sa to asi dostane do mliecka? Vobec neviem do akej doby sa strava vstrebava do mliecka,viem ze je to asi individualne ale cca.Dakujem

junovka
8. dec 2007

asi po 3 hodinach 😉

monikaaerik
8. dec 2007

Vlasti, dakujem,
uz sme dosli z vonku,je celkom fajn,pokial nestojis.Ale mala sa uz mrnci tak idem za nou.

janka08
autor
8. dec 2007

Aj my sme uz doma je tu niekto??

monikaaerik
8. dec 2007

Janka,
tak boli ste nakoniec aj vy?

janka08
autor
8. dec 2007

Isli sme lebo bolo by doma na nevydrzanie.Co robite??

monikaaerik
8. dec 2007

Mala sa hrala pod hrazdickou, ja som sa najedla a pozerame Na streche,moj Erik siel do nocnej. Trosku som ju rozbalila,lebo je rada ked ma holu pisulu a pomaly pojde aj zase spinkat uz je vyse hodinky hore. A vy?

janka08
autor
8. dec 2007

MOnika a o ktorej kupete malu??My sme pri pc a pojdeme sa neskor kupat a dufam spinkat?Ako to zvladas ked manzel robi na smeny???

monikaaerik
8. dec 2007

Malu kupem kazdy druhy den,takze aj dnes a vacsinou od 19-19.30, podla toho ako sa zobudi.Zvladam to tak,ze som cely den s malou,lebo ona papa skoro kazdu hodinku a teraz najnovsie aj zaspava na ciciku a ked zaspi tak na polhodinku tak rychlo makam,a vyuzivam ked je erik doma, no latam platam.Berieme to tak ako to ide,aspon ze nie je placliva,iba ked ma nevidi tak vydava take zvuky a ked pridem tak uz dobre.Vsak to isto poznas.

janka08
autor
8. dec 2007

Monika tak tolko uz namakaj ved prach a neporiadok ti neutecie 🙂 U mna je zaklad ked je navarene a ostatne ked sa da 😀 Maly Marko je uz tak ku veceru placlivy ale je u nas babka tak ja som pri pc a babka naj sa stara ked chcela vnucika 😀 😀 😀

monikaaerik
8. dec 2007

Janka,ja malokedy upratujem,max. len prebehnem,ale vacsinou sme v spalni,tak ostatne sa nema kedy zaspinit. a moj Erik upratuje ked ma volno.Ved to,hlavne nech je navarene.Vsak tak to s nasimi babkami.MY mame jednu 30 km a druhu 50 km od Kosic,takze vacsinou sme same,popr.s Erikom ked ma volno.No ale aj tak to leti,vsak Emka sa iba teraz narodila a mne sa zda byt uz taka velka 😅

janka08
autor
8. dec 2007

Tak to ano Monika rychlo to leti.A kde byvaju babky?My mame obidve v ke.A kde si rodila??Najlepsie heslo:Borel v byte,stastne dieta 😀

janka08
autor
8. dec 2007

No nie ze si budes mysliet ze neupratujem 😀 😀 😀