• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
ahojte babenky, nestiham vas akosi citat...

my uz mame dalsi zubok, tak uz sme trosku kludnejsi...

ako sa tu mate "susedky"??? :confused:
10. dec 2007 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni ty este zijes :slight_smile:
10. dec 2007 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka08: ahoooj, ved vravim ze nestiiiiiham... akosi ma mala zamestnáva na 100% takze nemam casu vysedavat za PC, a vecer som rada ked ide spat a ja "odkvecnem" s nou :grinning:
11. dec 2007 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, teda dúfam, že aspoň Vy máte dobré ránko, lebo nám tu niekto zas vrtá :angry: ....samozrejme, že maličká práve zspala....
11. dec 2007 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute...Evi, detto.Uz som tiez bola riadne nas... :angry: :angry: lebo Nelka mi tiez sla vtedy spinkat.Raz sa prebudila na vrtanie, ale spala dalej.Pod nami byva starky, tak mu davaju plas.okna. :unamused: Furt, dakto.Inak, uz som myslela, ze tam nabehnem :wink: :slight_smile:
11. dec 2007 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti to mi hovor, keby že nie som sama doma(až teraz prišiel manžel z nákupu) tak tam už naletím...už niekedy mám toho dosť...nie kvôli sebe, ale kvôli malej...nikdy nezabudnem ako vrtali o dušu keď maličká mala sotva 2 týždne...vtedy som bola schopná vraždiť...
A ako je Tvojim kočkám? Ako ste spinkali?
11. dec 2007 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz varim obed+aj pre Nelku.Tuto noc sme spali konecne dobre.Okolo 4.30h sa zobudiola na mlieko a spali sme do 9h.Timka spala uz tiez lepsie, zajtra by mala ist do skoly.Nelke uz to vyzera , ze vyrazky zmizli.Dufam, ze to bude uz lepsie a lepsie. :frowning2: :wink:
11. dec 2007 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo tak to blahoželám a len tak ďalej....
my sme napokon včera neboli nikde....lebo sa mi to počasie nijak raz nepozdáva...radši si počkám na mierny mráz, aby bacily zmrazil a tak pôjdeme na prechádzku...
11. dec 2007 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte.My sme sa zas velmi v noci navyspali:Maly sa vzdy len prehadzuje a nevie sa asi ulozit :frowning2: A ja tiez nespim :cry: Neviem co zacal v noci tak zle spinkat.Teraz spi ale som zvedava do kedy
11. dec 2007 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nechcem ta strasit Jani, ale takto mi Nelka spala asi tyzden nez ochorela :confounded:
11. dec 2007 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vcera som mu aj sopliky poodsavala a aj tak spal nekludne.Vzdy sa prehadzuje a nevie sa nejak ulozit.Inokedy spal od tej osmej a vstal na papanie okolo druhej.No a vcera sme ho ulozili a zacal sa hemzit uz o desiatej :angry: .Vobec sa nevyspim.Co robite Vlasti
11. dec 2007 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka a teplotku nemá?
11. dec 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie žeby som to priala - božechráň, eln ak bude čo len trošku zvýšená, hneď daj nejakú tabletku,
11. dec 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby - idete v tomto počasí na prechádzku?
Ja neviem, bojím, že sa maličká nakazí niečím...
11. dec 2007 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sme sa najedli, Nelka sa hra s Timeikou :wink:
11. dec 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, ja by som radsej sedela doma :wink: istota je gulomet :slight_smile:
11. dec 2007 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi aj ostanem...maličká sa teraz spokojne hrajká ...tak trošku surfujem :wink:
11. dec 2007 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nera...mate sa :wink:
11. dec 2007 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeee...ahoj Janka.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ako sa máte?
Ako sa má Vlaďka, pomohlo to?
My sa máme celkom dobre, maličká v kuse vystrája, takže pohoda :wink:
A Vy?
11. dec 2007 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj moja mame sa rychlo...neviem ci pomohlo od vtedy este nemali ucitelku je chora a kym pride mozno aj zabudne :grinning:
ale dufam,ze nie :wink:
dakujeme keby nieco my sa ohlasime ved vies v nudzi poznas priatela :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vitaj Janka1 medzi nami.Odkial si presne?

Evi, si tu este? :confused: Nelka zaspala, Timka si pise na tabuly pismenka, manzel siel na postu , ja som povysavala a konecne som si dala kavej :grinning: Ty si uz pila?
11. dec 2007 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vlasti si tu este
11. dec 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka - môžete kedykoľvek zájsť(veď teraz sa Ti dodatočne musím ospravedlniť, že som Vás ani nepohostila, ani nič...ja sa tak hanbím...keď ja som rozmýšľala na Mat a potom ostatné bolo bokom...prepáč...)Vieš, že som stále doma..keď som tu :wink:
Vlasti - kávičku ešte mám od rána tak stále popíjam(na krásu, ale nejak nepomáha :dizzy_face: )Tak máš aspoň trochu relax...
11. dec 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11. dec 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem junovka som z Gece...
Nera neodpustime ako si to vlastne predstavujes :grinning: nepohostit hosti :angry: :grinning:
11. dec 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Janka
11. dec 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, ja ked zrobim na obed kavej tak dakedy ju dopijem vecer :grinning: :grinning:
11. dec 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka :grinning: :wink:
11. dec 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani 08 ako sa ma maly?
11. dec 2007 o 14:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Takze dala som Marka spinkat o dvanastej vstal o jednej a plackal tak som ho este stale uspavala na rukach a on stale plackal.Po pol hodinke som to vzdala a isla ho prebali a papat a maly bol pokkany :slight_smile: To som ale hlupa on kaka vtedy kedy nema :grinning: Chudacik teraz od toho vsetkeho spinka
11. dec 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok