• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
nápodobne :wink:
30. nov 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sme teda susedky a my si takto píšeme :wink:
30. nov 2007 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok.Tk ja uz idem, nelka sa zobudila.Ozvem sa pa-pa :wink:
30. nov 2007 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ešte spinka...
30. nov 2007 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj my este spime.
30. nov 2007 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moje tornádo už vstalo...tak utekám...
30. nov 2007 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nelinka sa naobedovala, postavila som na kur.polievku,cestoviny, ryzu a ste potom musim ist varit Stroganov bo. :confused: ...zajtra Nelinku krstime,tak nechcem si nechavat vsetko naraz.
30. nov 2007 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My uz mame po krstinach.A kde krstite??
30. nov 2007 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my krstime v kostole pri Bielom dome-sv.Gorazda.Vy ste sa kde krstili?
30. nov 2007 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tiez sme krstili tam.Pytala si sa na Marka je to zlate babetko.A co Nelinka?Spinka celu noc?
30. nov 2007 o 14:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som tu znovu...aj my sme tam krstili tam, eln že v greko, Vy tiež?
30. nov 2007 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz asi mesiac taha od 20h-7h/klop-klop/.Ozaj, inak mam dnes strach z toho, ze dnes je nauka o 19h, ja tam nepojdem, lebo o 19h uz Nelka byva zla,kupeme sa a papame,takze sa bojim, ci vobec nas zajtra pokrstia.Dnes pojde len manzel s krsnymi.Ako ste to riesili vy?Bola si aj ty?
30. nov 2007 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nera, my v rimo
30. nov 2007 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooj, ja si pamätám, že my sme tam museli ísť aj s malou, hoci ona vtedy každú hodinu papala a tak sa tam tak rozplakala, potom ešte aj na krstinách, lebo ju zobudili a farar dobre, že sa nesťažoval, že bola taká nepokojná...tak som myslela, že ho niekam nakopem...
30. nov 2007 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
farari -u mna no coment :angry: :confused:
30. nov 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka - nápodobne...
30. nov 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ináč a robíte aj pohostenie? či len tak posedíte doma, či bez toho?
My sme mali tu na Terase...
30. nov 2007 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas budu len krsni,takze len pohostenie pre nich a v nedelu zavolam nasich a svokrovcov,ked budu chciet na kavicku a tortu,....ked zvysi :grinning:
30. nov 2007 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali krstných svojich súrodencov, takže to bolo jedno....tak sme sa aspoň všetci zišli...no a napokon ja nie som z KE takže museli tak či tak docestovať sem...
30. nov 2007 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...preto, tak neskoro krstime, lebo kamoska co bude krsna tak, prisla az teraz domov z Talianska po 8 mesiacoch :wink:
Inac, na pohostenie preto volam len krsnych, lebo mi stacili Timkine krstini pred 6 rokmi :angry: , clovek sa citil jak dajaka handra, ktora vkuse kam si pobehuje a ani som nemala casu sa najest.Ked som to vsetko skoncila, ze si idem sadnut, tak hostia uz odchadzali.Boli sme vtedy asi 12 ludi :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze tak, clovek vekom a casom mudreje, nie :grinning:
30. nov 2007 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uz sme tui aj my vyspinkany napapany:juny to je skratka nauka trva asi iba 15 minut.Aj ja som sa obavala ale bolo to fakt kratko
30. nov 2007 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nás bolo 16 a boli sme v reštike, takže som sa neobehala, snáď bol trošku stres, ale neľutujem, lebo bolo to naposledy čo sme boli tam tak všetci...
30. nov 2007 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...vies, jani, keby zto dali aspon okolo 17h,tak budis, ale takto :confused:
Nery,vy nemate nahodou malicke auticko , myslim ze , tak zlatohnedej farby?
Co robi teraz Dianka?Nelka tu teraz sedi a hra sa a neustavicne by mi bola na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. nov 2007 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neri,priznam sa ...my na restiku....sa necitime :sweat_smile: :grinning: :grinning:
30. nov 2007 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, to je naše..Kia Picanto...najmenšie zo všetkých, ale nemáme aspoň problém zaparkovať :wink:...ako vieš?
Dianka - sedí za počítačom a hraje sa a ja keď sa podarí odpíšem...alebvo aj spolu... :dizzy_face:
ináč moja by stále najradši bola na rukách...no už aj behá tak to je už trošku ľahšie na ruky, ale ťažšie na poriadok... :frowning2:
30. nov 2007 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vieš my sme mali blbý minulý rok, sestra nestihla krstiny s ockom a ja som sotva stihla brata... :cry: preto neľutujem....
Nelinka - už musí byť riadne vystrajadlo... :dizzy_face:
30. nov 2007 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Je to fakt dost neskoro?Kolko vam spinkaju drobci cez den? my tak asi dva krat:
30. nov 2007 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My spinkáme raz, niekedy dvakrát a to ráno a poobede...večer okolo 20hod už zaspávame, no nie stále bolo tomu tak...
30. nov 2007 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Neri a ako???
30. nov 2007 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekedy spinkali po každých dvoch hodinkách po polhodinke...potom po každých troch hodinách polhodinku si zdriemla...a teraz takto...ona dlho nikdy nespala, akurát v noci, no zato ešte stále papá každé dve hodinky aj v noci, ibaže ona spinká...
30. nov 2007 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok