Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
17. dec 2007

maličká je už hore, ani neviem kedy sa zobudila, lebo keď som vošla k nej tak už sedela a hrajkala sa 😵
maličká v noci v podstate ani nevstane, len začne mručať a keď jej dám papu tak sladko papká a spinká

junovka
17. dec 2007

caute,teraz sme dorazili domov z prechadzky 😝 uz si necitim usi a celo.Teda, neviem kedy uz konecne prestane fukat ten primitivny vietor 😀 nikde nefuka tak, jak v KE.Chcela som byt dlhsie, ale uz mi bola kosa.Asi bude nacase si zaobstarat ciapku,lebo som uz v pokrocilejsom veku 😀 😀 a to aj vidiet,ked ma bolia usi.Naposledy som mala ciapku na hlave hadam na ZS 😅

monikaaerik
17. dec 2007

Ahojte baby,chcem vas iba pozdravit,my sme dnes boli vonku,ale aj s ciapkou,salom a rukavicami,inak by som asi zamrzla.Ale som z toho vzduchu taka unavena,ze mam chut na kavu,ale co potom by som robila v noci?
Som normalne bezradna,neviem co tej mojej malej pipinke pod stromcek,nechcem za kazdnu cenu nejaku blbost,no mam na to uz iba zopar dni 😔

junovka
17. dec 2007

😕

junovka
17. dec 2007

ahoj moni 😉

junovka
17. dec 2007

kup jej didakticku hracku,ktoru vyuzije neskor.Teraz je to problem, ak uz ma hrkalky, kolotoc nad postielkou...Ty si minule tu pisala, ze nechces jej kupovat oblecko, lebo , ze vraj z toho rychlo vyrastie.Tak, kup jej na rok alebo nieco vacsie, a okrem toho ty si mozes jej dovolit nakupit oblecko...ved pre druhe ostane, ne? 😉

janka08
autor
17. dec 2007

Ahojte a my sme asi chory ☹

junovka
17. dec 2007

preco asi?

junovka
17. dec 2007

inak, Markovi vsetko najlepsie k 5 mesiacom 😉

junovka
17. dec 2007

halooo 😕

villii
17. dec 2007

ahojte,
dlho som tu nebola, ako sa mate?
my sme chorí, teda vilko bol troška nachladený a teraz ja , idem zdochnúť, na oči nevidím, hrdlo ma bolí, no hrôza

janka08, chcela som sa opýtať, dávaš markovi už kašičky ako si chcela, a akú si mu kúpila, mliečnu alebo nemliečnu?

junovka
17. dec 2007

vili,kojis?Ak kojis, tak davaj nemliecne kase 😉

villii
17. dec 2007

kojím, ale neviem si predstaviť odsavať mlieko, teda nechce sa mi to robiť a mám pocit, že večer potrebuje malý niečo viac ako iba mliečko, možno ho je pocelom dni iba menej, niekedy sa mi od siedmej zobudil až o druhej a teraz sa budí na papanie aj o desiatej a o druhej azasa o piatej. nie že by som bola lenivá kojiť v noci, to nie je až taký problém ale prečo nespať dlhšie 😀

villii
17. dec 2007

no idem ja spať, oči mi slzia, nos mám totalne plný a najhoršie že nejde nič ani von ani dnu 😝 ,taký beton v nose cítim a ani mi to nemyslí

papa

bejula
17. dec 2007

caute kocky, dostavam sa ku pc az teraz ked asi vsetky spite, pripomina mi to reklamu LIDL, že ked vy este spite bejula sa stara o nasu temu ... 😀
tak ako na Terase, dnes sme boli sa previest kocikom, lebo ocko nam robil strop v predizbe 😉 ale bola zima, ked ja citam Vase kecanicka tak ani neviem co mam ja napisat, ked uz nekojim, kojila som Bianku do roka, my sme uz take velke 😅
janka08 😉 vsetko naj

nera
18. dec 2007

Dobré ránko,
Janka - dodatočne všetko naj k 5.mesiacom...
bejula...čože tak ponocuš 😉 ozaj ja by som sa Ťa chcela spýtať ako si s maličkou prešla na UM, my tiež ešte kojíme, ale ja už pri nej nestíham, neviem či mám dostatok mlieka, stále ma vyťahá a ja stále niečo papám, aby sa stíhalo jej tvoriť a tým pádom teraz len priberám a priberám...keby aspoň tu niekde blízko bolo nejaké fitnes...

janka08
autor
18. dec 2007

Ahojte dobre ranko:dakujeme k blazelaniam 🙂 Villii kasicku uz davame ryzovu nutrilon a robi sa s vodou.Pekne od teba ze si tu zavitala.My sme tiez chory a ideme ku dokinke ☹ Beji aj my sme boli vcera trosku na prechadzke.Hrozna zima 😠 Beji co tak ponocujes???Nam nesiel vcera vecer net a vam na terase

nera
18. dec 2007

kedy večer, celý čas som tu nebola, ale keď som bola tak išiel...

janka08
autor
18. dec 2007

Aha tak to neslo asi iba nam 😠

junovka
18. dec 2007

ahojte 😉

junovka
18. dec 2007

jani,potom sa ozvi,ako ste dopdli u dokiny ☹

monikaaerik
18. dec 2007

Ahojte baby,
ani nam Janka nesiel vcera net,ale my sme pri sebe blizko,tak asi nieco tu okolo nas sa dialo.Dufam,ze Marko raz-dva vyzdravie.My ideme v piatok na poradnu a ockovanie,ale to ockovanie by som chcela presunut po Novom roku,ktovie ako zareaguje na injekciu a behat cez sviatky niekde k lekarom,tak po tom isto netuzim.

Vlasti,dakujem za inspiracie,pozerala som sa na tie didakticke hracky,je to celkom zaujimave,skocim asi do dracika do galerky.

Ozaj baby, to nase uspavanie na dide sa polepsilo,uz zaspavame kolisanim,ale od vcera sa mi zda,ze Emka menej papa,aspon kratko,asi ani nie 5 minut,zase nejaka zmena,ale tie kazde 2 hodinky to su,aj to vecerne zaspavanie sa zlepsilo,aj tak je to nadherne sa takto prisposobovat zmenam, ja iba ziram 😀

nera
18. dec 2007

ahojte, moaj teraz zaspinkala...postavila som na polievku, idem hodiť kuriatko na pekáč a bude....ako sa máte?

junovka
18. dec 2007

moze byt,Evi 😉 Nelka mi robi starosti z uskami,stale si ich chyta,preventivne kapkam do nich kvapky 😒

nera
18. dec 2007

joooj chuďatko, nebola si s ňou vonku? nenafúkalo jej?
Ja som svoju nahúľala ako neviem čo, teda aby ju neprefúklo, ale aj tak neviem či ju niečo nechytilo, lebo bola nervozna večer, ale potom to prešlo...a teraz je zas v pohode, dúfam, že to tak aj ostane....ja som preventívne včera zjedla cesnak...

junovka
18. dec 2007

vcera, ale to robi uz par dni.Ved sme sa liecili ☹ ...ja neviem ☹ Ci to je len zlozvyk?Ona si chytala uska este ked mala 3 mesiace 😕

nera
18. dec 2007

asi závisí od toho ako to robí, moja keď bola malá niekedy strašne rýchlo kývala hlavou, len krátko, ale niekdy to bolo také zvláštne a potom to sama prestala robiť...

junovka
18. dec 2007

si tu Evi?Uspavala som Nelku

nera
18. dec 2007

som tu, vypisujem aj pohľadnice... 😉 maličká mi ešte spinká

junovka
18. dec 2007

bola si dnes uz vonku?Ja sa chystam tak okolo 14-14.30h.Potom o 15.30 idem pre Timku do skoly.