Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
18. dec 2007

Hej chcela bysom ísť vonku, no ešte neviem kedy...pred pol hodinkou som postavila polievočku, tak keď sa uvarí a maličká sa tropšku pohrajká, možno tiež tak to vyjde...chcem ísť na poštu tie pohľadnice poslať a do DM-ka

junovka
18. dec 2007

ja som tiez rozmyslal zajst do DM,kupujem tam kase od Nutrilonu pre Nelku, ale este neviem ci nahodou manzel ich nekupi v Bille, lebo maju akciu.Cakam, ked pride a podla toho budem vediet ci ist tiez do Dm, alebo nie. 😉

nera
18. dec 2007

ja potrebujem tiež kašičku a sebe somarinky... 😉

nera
18. dec 2007

čo dobre varíš?

junovka
18. dec 2007

aku kasu kupujes ty?Tiez si mala ked sa ti Dianka narodila Bonusovu knizku od DM?

nera
18. dec 2007

hej bonusovú knižku som dosť využívala, teraz jej kupujem od Hipp-lesnú zmes, aj Jahodová jej chutí, jablčková, ...a vôbec snažím sa jej to miešať...

junovka
18. dec 2007

este mam od nedele 😅 -zemiaky, platky kare a leco som dala na plech,prikryla som alobalom a dala piect do rury 😉

junovka
18. dec 2007

a teraz po roku ti neposlali ziadne nove bonusy?Som citala, ze po roku zvyknu posielat neake kupony 😕

junovka
18. dec 2007

Ak chces Evi, tak ma kupon na kase od Hippu-94,90 lacnejsie.Ja ich nepotrebujem 😉

nera
18. dec 2007

vieš čo niečo mi došlo, ale len zľavy na zopár veci, ktoré ani nepotrebujem...takže to asi ani nevyužijem...

junovka
18. dec 2007

a ake? 😅

nera
18. dec 2007

takže našla som to:
Taft - stylingový rad, AB - telové mlieko, Baby Nova-okrúhly latexový cumeľ, DM paradies foto, Hami- raňajky(možno toto ešte využijem) a to je všetko

junovka
18. dec 2007

a Taft nie je dobry?Co obsahuje ten rad?

nera
18. dec 2007

nie je tu napísané ..chceš? Ja to neužívam.

junovka
18. dec 2007

ak Taft nechces, tak by som to vzala 😅 Mam rada tuto znacku.A ty chces od Hippu kupon na 2x250g kase?Ja ho nepotrebujem 😉

nera
18. dec 2007

Ok máš to mať, a Ty ozaj nechceš to Hipp? vzala by som to(teda ak môžem) , maličká mi to papká

junovka
18. dec 2007

Vdaka 😵 A ja naozaj to nechcem, lebo tie kase su mliecne a uz nechcem skusat jej davat nic nove, co obsahuje mlieko, lebo mam s tym zle skusenosti 😉 Mas ho mat! 😉

junovka
18. dec 2007

Nelka mi vstala, ideme papat 😉

nera
18. dec 2007

aj moja už vstala...idem...Pa§ potom sa ozvi, keď sa budeš chystať...

junovka
18. dec 2007

pojdem aj ja do DM na kasu 😉 Vezmem ti aj ten kupon, dobre?

janka08
autor
18. dec 2007

Ahojte MOnika my sme po ockovani mali vsetko v poriadku.Z toho by nemalo byt nic strasne.Kolko kavy pijes denne?Co je to ta bonusova knizka??

junovka
18. dec 2007

ahoj Jani, tak ako?Ste zdravi?Po ockovani nanajvys vijde teplota, nic ine.
Ja raz denne, a ty?Mozes si aj ty Jani ist ju vybavit do DM, este stihas d konca roka.Treba len ukazat rodny list a oni ti daju kuponiky na zlavy.Je to dobra vec 😉

junovka
18. dec 2007

Evi, mozme ist spolu vonku?Sli by sme na postu,potom v jednom stanku pri krizovatke musim kupit maso a potom mozme ist do DM, dobre?

nera
18. dec 2007

Vlasti, jasné...OK...len potom mi daj vedieť kedy ideš..ja sa budem chystať tak na druhú (plus- mínus 😉 )

junovka
18. dec 2007

presne aj ja 😀 😉

junovka
18. dec 2007

Vies, co stretneme sa o 14h pred vchodom?

janka08
autor
18. dec 2007

Vlasti este uzivate kanavit???

nera
18. dec 2007

budem sa snažiť 😵

junovka
18. dec 2007

Kanavit uz neuzivame, len do polroka sme uzivali,, aj to raz mesacne a kvapky podla vahy, ked ti ma 7 kg, tak 7 kv.

junovka
18. dec 2007

Evi,chystame sa 🙂