Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
21. dec 2007

Teraz varim Nelke obed,pre nas uz je navarene, dnes by som lala poutierat prach 😖 ,tak sa mi nechce.Timkina izba ma normalne odradza-strasny bordel 😔 😠 ....chcem poobede robit ikebynu na stol z ihlicia, manzel siel na chatu pre ihlicie 😅 😉

janka08
autor
21. dec 2007

Ahojte tsak maly doobedu pospal tak pol hodinku a papat nechcel 😠 Teraz konecne spinka ale do kedy???Vlasti ty robis ikebany?

junovka
21. dec 2007

len na Vianoce 😀 😀 take amaterske 😅 preco?

janka08
autor
21. dec 2007

Ja som to tiez raz skusala no ale nic z toho:Nelka spinka?

janka08
autor
21. dec 2007

To vsetky peciete???

junovka
21. dec 2007

az v nedelu 😉 A ty si co robila cely den?Ja uz neviem kde mi hlava stoji 😠 Najhorsie to bude v nedelu a v pondelok-saleny dom 😝

janka08
autor
21. dec 2007

Vlasti vsak nehorijavascript:addEmoticon('😉','vBody')
javascript:addEmoticon('😉','vBody')

janka08
autor
21. dec 2007

Malo to zniet:Vlasti vsak nehori

monikaaerik
21. dec 2007

Ahojte babky, nejako som vas zanedbavam,ale mala som tu brata na prazdninach,lebo maju chripkova a moj manzel je tiez doma ,tak som sa nejako nedostala k pc.
Moja Emka dnes bola ockovana,zvladla to fesanda,ale k veceru bola mrzuta,z nicoho nic sa rozplakala,lebo ju asi bolela ta nozka,lebo prave tou nozkou nekopala, teraz spi,tak dufam,ze to prespime. Mame uz 5800 g a 62 cm. Viem, ze vam sa taketo cisla zdaju nizke,lebo mate vacsie babenka,ale aj my raz budeme mat take ako vy.

Janka, chcela som sa ta opytat,kde si bola na tej masazi, na Prazskej? Lebo mame tie Relax listky,tak by som ich aspon vyuzila.

Baby, co hovorite na spolecne kupanie sa s babatkom vo vani?
A este jedna otazocka, chodievate plavat niekam so svojimi ratolestami?
Dakujem za infosky, idem si aj ja lahnut, nejako ma bolia nohy,neviem z coho.tak papa a sladke sny

junovka
22. dec 2007

Prajem vam dobre ranko a prijemnu 4 zlatu adventnu sobotu 😉

Ako ste sa vyspali a co nove?

Moni, ja som sa sTimkou kupala raz a co sa tyka Nelky, tak asi ked bude mat 8-9 mesiacov, tak chcem, aby sa mi holky kupali uz spolu.
Plavat chodi Evka / nera/ s Diankou, opytaj sa jej.

janka08
autor
22. dec 2007

Dobre ranka 🙂 Ahoj Vlasti 😉 Jej Moni ty si este ku nam trafila 😀 Plavat chcem chodit s malym aj ja tak mozme ist spolu aj s Evkou aspon nam povie co a ako.Na masaz som bola u jednej pani na kvp.Ale na prazskej vo vanku beru listky.Vcera som bola malemu kupi konecne darcek 🙂 Vlasti nasa noc 😒 ale postupne si zvykam.Co mas dnes na plane?Pecenie????

nera
22. dec 2007

Dobré ránko, my sme zas mali pernú noc...maličká putovala po celej posteli a bola stále smädnučká...takže ja teraz zaspím aj keď sedím....
monika - my chodíme plávať do Vita Vitae je tam pekne a je tam teplučká vodička a príjemné prostredie..ja som tam začala chodiť hlavne kvôli tomu, aby sa maličká nebála vodičky a nebála detičiek, keďže sme boli stále samé(aj sme) a teraz sa jej to veľmi ľúbi...
My sme včera mali návštevu - prišla moja sestrička tak sa Dianka mala s kým hrať, lebo prišla aj s deťmi(má dcérku o 5 mesiacov staršiu od Dianky), predtým sme boli niečo nakúpiť...panebože koľko ľudí je v obchodoch....neskutočne....
Ozah viete o tom, že v Optime môžete dať vyfotiť detičky s Mikulášom?Stále je to tuším od 15hod.
Možno dnes pôjdeme.
Janka - dnes by som chcela napiecť nejaké suché, ale neviem ako to budem stíhať, lebo chcem aj navaričť, vyprať, upratať....ísť do obchodu....už aj žeby boli Vianoce... 😵

janka08
autor
22. dec 2007

Moni a Emke vseeeeeeetko naj..... 🙂 🙂 🙂

junovka
22. dec 2007

a nam Jani nie? ☹ Nelke k 7 mesiacom ☹ 😎

Ja idem pripravit zmes na rafaelo gulky, nakolko to vraj ma odstat 24 h v chladnicke.Dala som dokopy soc.zariadenie a konecne prach 😅

janka08
autor
22. dec 2007

Jej ospravedlnujeme sa veeeelmi:Nelke vela zdravicka a aby j u mamka a ocko pocuvali 😀 Vlasti malu si podkladala ked sa ucila sediet.A oslavite nejak malicko Nelkyne vyrocie???

junovka
22. dec 2007

Dala som na seba asi 2 velke vankuse, tam som ju oprela a po oboch stranach som jej dala male vankusiky, keby sa prevratila do stran.Samozrejme , z predu som ju istila ja, keby spadla na nos 😀 Ale, Jani Marko musi aj sam chciet.Spoznas to tak ci chce, ked si ho posadis na kolena, ze drzi vzpriamene hlavicku, ked sa neopiera o tvoje telo....a samozrejme, ked place o ratu, ze nechce lezat 😀 😀 Uz sa ti pretaca?

nera
22. dec 2007

Janka - vďaka 😵
Vlasti- Všeeeetko NAJ k 7.mesiacom 😵 😵 😵 a príjemné varenie 😉
mňa to čaká o chvíľu...teraz u nás obaja spinkajú(manžel je po nočnej) takže je tichúčko, (som zvedavá kto začne vrtať, včera keď malá zaspinkala tak hneď začal niekto vrať)

junovka
22. dec 2007

Nelka tiez spinka...zatial

junovka
22. dec 2007

tak ako , Evi napecene? 😵

janka08
autor
22. dec 2007

Halooooooo

lenkalienka4
22. dec 2007

ahoj janka

janka08
autor
22. dec 2007

Ahoj Leni ako???Dievcata kolko ml zvyknu stiahnut vasi drobci mliecka???

junovka
22. dec 2007

Jani, a ty vies kolko ti stiahne Marko, ked kojis???? 😕 Ja som to nevedela, ked som kojila.Teraz Nelka spapa maximalne 180 ml.

janka08
autor
22. dec 2007

Jasne Vlasti ze neviem preto sa pytam 😀

monikaaerik
22. dec 2007

Ahojte, no nemam na vas stastie,uz asi vsetky spinkate.
No my sme po tom ockovani mali zlu nocku, mala sa z nicoho nic rozplakala a to asi 5 x az do rana,asi ju bolela ta nozka,kde ju pichali, lebo tou nozkou nekopkala. Ale uz dobre,dufam 😅

Vlasti, Nelinke vsetko naj, vybozkavaj ju za nas 😉
Vlasti, inak to ze sa nechce o mna opierat pri sede robi aj nasa Ema,roztiahnem jej nozky,vlozim medzi moje stehno a ona sa normalne taha do sedu, velmi sa bojim aby nemala nieco z chrbticou,ale drzi velmi pekne hlavku,vobec jej nepada,ale my este mame cas. Najprv Marko potom EMka.

Janka,mohli by sme chodit spolu,bolo by to super, myslim to plavanie.

Tak zatial lucim a zajtra sa ozvem, snad aj za vidna,tak papa a dobru nocku-

janka08
autor
23. dec 2007

Krasaaaaaasne biele ranko 🙂 🙂 🙂

monikaaerik
23. dec 2007

Ahojte,
juj, uz to citim, to krasne vianocne caro 😵 😵 😵
Posledne roky som sviatky travila v praci,tak som vobec necitila tu vianocnu atmosferu,bolo mi z toho smutno,ale teraz to citim,juj velmi sa tesim. Dnes si upeciem marlenku a pustime si koledy.
A vy ako, ako budete travit dnesny den?

janka08
autor
23. dec 2007

Ahoj Mony Budeme ho travit pracovne 🙂 Kedy odchadzate?Monika a dala si malej obklady na nozku?

monikaaerik
23. dec 2007

Janka, odchadzame k mamke az na 1.sviatok vianocny, a malej som davala obklady,tak ju to po tom preslo,ked som jej dala na nozku studene a didu tak aj zaspala. A Marko co robi? Emka zaspala,tak idem sa rychlo pomotat, Erik este siel do kauflandu, tak si nahodim vrtulu do zadku,aby som co najviac stihla 😉

janka08
autor
23. dec 2007

Mony Marko vstal pred chvilou a aj ja sa motam v kuchyni.Kapor uz sa vari