Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
26. dec 2007

Evi niesi tu nahodou??

junovka
26. dec 2007

nie 😀 😀 😀 😀 Ja som tu nahodou 😀 😀 😀

janka08
autor
26. dec 2007

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
26. dec 2007

Vlasti vydela si Evkine fotky nave to tricko by som si chcela objednat pre maleho tak by som chcela vediet co a ako?Co porabate???Vlasti ten pribeh tej malej tak ona ma nakoniec salmonelozu???

junovka
26. dec 2007

vraj aj to aj to ☹

janka08
autor
26. dec 2007

A co s tou crevnou chripkou vo vzduchu???

junovka
26. dec 2007

co by si chcela vediet ohladom Avent flias? 😉

janka08
autor
26. dec 2007

Vlasti dobre ranko 😀

junovka
26. dec 2007

co tym chces povedat? 😀 😀

janka08
autor
26. dec 2007

Mame tun 260 a ona ma take tri zarezi na srubovani naco to je???

junovka
26. dec 2007

co je tun 260?????? 😕

janka08
autor
26. dec 2007

Joj tu flasu 260ml 😠

junovka
26. dec 2007

ake zarezy mas na mysli?

janka08
autor
26. dec 2007

ked ju zatvatas tak mas ma cumli take ciarky mas tam jednu ciarku dve a tri takze mozes ten cumel zavriet bud na jadnu druhu alebo tri ciarky

junovka
26. dec 2007

to pocujem prvykrat 😕 😅 😀

janka08
autor
26. dec 2007

Vlasti uz viem ako to funguje 🙂 Dievcata co robia 🙂 Vlasti a jak to je s tou crevnou chripkou pytam sa ta to uz 3krat 😠

junovka
26. dec 2007

moj manzel mal hnacky, Timku bolelo brucho.....Pred 3 rokmi co sme mali cela rodina, tak sme vracali, hnackovali a mali sme teploty.Trvalo to asi 2-3 dni. ☹

janka08
autor
26. dec 2007

Joj nechceme 😠 😠 😠

nera
26. dec 2007

Ahoj Janka, až teraz som sem došla, vtedy som stihla len urobiť trošku poriadok s fotkami a už maličká vstala.
Takže máš Avent fľašua kúpila si uzávery s 3 možnosťami, raz je tam jedna čiarka, potom dve a tri čiarky, to znamená ako rýchlo vytečie vodička, alebo akos ilno môže ťahať, mám taký dojem, že najlepšie a najviac potiahne keď sú 3 čiarky, ale radši vyskúšaj, už si fakt nepamätám. My sme mali aj také čosdi, ale maličká nechcela z ničoho piť, tak som skúšala ďalej a na to som už aj zabudla.
A ktoré triščko si mala na mysli? To mám jeden rôčik? Ak to, alebo čosi podobné tak to nájdeš na stránke
www.bess.sk

janka08
autor
26. dec 2007

Evi a to sa musi najprv vyplatit az potom ti to posku???

bejula
26. dec 2007

no čaute 🙂 , hlasim sa Vám , my uz spinkame lebo dnes sme cestovali a spinkali sme v aute hodinku, takze som vedela ze dnes bude to rychle zaspatie 😉 my uz sme v pohode, Bianulka my mala aj hnacky ale zvladli sme to, v aute my spaapala skoro celý banan, takze jej to pomohlo 🙂 je tu niekto????? ☹

janka08
autor
27. dec 2007

Dobre ranko 🙂 Beji super ze je uz malicka zdrava,My sme mali zaspavanie otrasne po dlhej dobe zasa Marko vecer spustil ☹ Tento raz vystrajal ale riadne chudatko 😢

bejula
27. dec 2007

tak ako mamky, kde ste co robite, ja asi mam iny rezim ako vy, lebo stale ked pridem ku PC tak tu nie je nikto ,ale nevadi aspon Vás pozdravím 🙂
janka08 😉 vydrz , ked len raz za cas, tak to je pohoda 😅 len nech ste zdravi pa

nera
28. dec 2007

Ahojte, tak po dlhšom čase som tu, síce trošku chorá, ale čo už. Hlabvne, aby maličká neochorela...zatiaľ je zdravučká a vystrája ostošesť...až hrôza, čo teraz stíha a vystrája.
Ako ste sviatkovali?
My celkom v pohode až kým sme sa nedozvedeli, že manželova babka zomrela...

janka08
autor
28. dec 2007

Ahojte 🙂 Evi to je smutne ☹ Takze aj vianoce boli smutnejsie?Ahoj Bejka a aky mate rezim?Cez den sa k pc nedostanes???

nera
28. dec 2007

ahoj Janka, zomrela 25.12. a vianoce boli smutnejšie, lebo stále si neviem nejak zvyknúť na to, že už medzi nami nie je otec a brat.....nechce to prebolieť a asi už nikdy neprebolí....

janka08
autor
28. dec 2007

Evi tak to ti verim musi to byt velmi bolestive stratit tak blyzkych ludi.A co robka Dianka??

nera
28. dec 2007

Dianka teraz zatiaľ spinká, ale už každú chvíľu sa asi zobudí...
A Vy sa ako máte?Ako ste spinkali? Už lepšie?

janka08
autor
28. dec 2007

V noci je to to iste stale sa prehadzuje ☹ Do piateho mesiaca to bolo v noci fajn no ale ani teraz neni tak zle aby nemohlo byt horsie 😀 Marko spinka ale neviem ako dlho dufam ze dlhsie aspon do pol tretej by mohol 😝 Pred troma dnami lamal rekord dala som ho spinkat o dvanastej a o 15,45 som ho musela trosku zobudit aby uz aj vstaval 🙂

nera
28. dec 2007

Janka, tak to som ja pri malej nepoznala, až teraz mi začal spinkať hodinku v kuse(aj to nie stále) predtým mi spinkala tak 30minút a už bola hore...sotva som stihla si vydýchnuť, niečo zjesť a už bola hore....už fakt niekedy som nevládala, lebo stále zaspávala na rukách, teraz už aj niekedy na posteli, no stále musí pri tom papať moje mliečko...