Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
31. dec 2007

My sme sa dosť finančne vyčerpali kúpou bytu pred dvoma rokmi, teraz sme prerábali kuchyňu, kúpeľňu, trošku obývačku, auto,výdavky na maličkú...ešte okná chceme už dokončiť...ale to si môžeme dať ako novoročné predsavzatie.. 😉

junovka
31. dec 2007

ludia vravia, kedze nam na jar maju zateplovat blok, takze je dobre si dat okna do poriadku.Preto v auguste sme si aj my davali.

junovka
31. dec 2007

konecne Nelka zaspala....tiez som zvedava dokedy.Aj Timka zaspala 😉

nera
31. dec 2007

veď my sme okná chceli dať postupne, no nejak stále nám do toho niečo prišlo a tak sme stihli len jedno a teraz keď budú zatepľovať tak do vtedy by sme jednoznačne chceli stihnúť....dúfam, že nič zlé do toho nepríde....
Tak už aj Tvoje kočky spinkajú, moja sa už raz strhla...chuderky všetky dnes sa asi poriande nevyspinkajú....
a moja k tomu ešte má trošku plný noštek(dala som jej kvapky, ale do kedy pomôžu...) a aj zúbky jej idú...

junovka
31. dec 2007

pubisi uz revu 😠 😀

junovka
31. dec 2007

...oproti vo veziaku na 5 poschodi...pocujes? 😕 😖

junovka
31. dec 2007

stale na Novy rok sa tesim na vecerne spravy, kde ukazuju , kde a o kolkej sa narodili prve babatka 😵 😵

nera
31. dec 2007

Ja som už bola pri malej a asi už idem si k nej ľahnúť, nech pri tom najhoršom som pri nej....
no tých chlapšov bolo počuť...už sa teším... 😠
Takže ešte raz všetko len to naj do roku2008 a hlavne veeeľa zdravíčka pre všetkých 😵

junovka
31. dec 2007

vdaka Evi, napodobne...aj vam ostatnym 😉

janka08
autor
1. jan 2008

Krasne biele ranko 🙂 🙂 🙂

junovka
1. jan 2008

aj tebe Jani 🙂

nera
1. jan 2008

Dobré ránko 😵
tak u Vás dopadol Silvester?

nera
1. jan 2008

jooj, až teraz so si všimla, že som to zle napísala...chcela som sa spýtať ako u Vás dopadol Silvester?
Moja sa trošku pred 23hod budila, no opol noci som ja zobudila, no maličká spinkala ako zabitá 😉

junovka
1. jan 2008

ahoj Evi, tak vidim susedka, ze si si vsimla ako je to u nas na inej teme 😔 😒

Nelka krasne spala do 6 h, bez trhnutia o polnoci, Timku sme zobudili,popozerala a asi 10 minut po polnoci sme sli spat

nera
1. jan 2008

Vlasti - dúfam, Ťa môj názor neurazí, len chcela som povedať ako je to u nás a veľmi by som Ti to priala a fakt držím palce, ak by si potrebovala pomôcť povedz, ak môžem pomôžem

junovka
1. jan 2008

v pohode,Evi 😉

janka08
autor
1. jan 2008

Ahojte boli sme vonku ten sneh 😠 Neda sa ani prejst 😠

nera
1. jan 2008

moja je trošku prechladená, má soplíky a trošku mala zvýšenú teplotu...(asi to chytila odo mňa, mne je riadne blbo, ale čo už musím vydržať)...alebo od zúbkov, idú jej tie dolné trojky...ale teraz už spinká vyše hodiny- rekord 😉

janka08
autor
1. jan 2008

Tak dufam ze sa coskoro vylieci

janka08
autor
1. jan 2008

Ten kon je strasne spomaleny 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

bejula
1. jan 2008

Dobrý večer mamičky 🙂 , taaaak všetko dobré do Nového roka veeeeeeeeeeeeeľa zdravia a spokojné usmiate detičky 🙂 my sme Silvester prežili u babky na dedine, malu som dala spinkat o 23:00 a ked o 23:30 zaznel dedinský rozhlas tak som myslela, že ... 😠 ale Bianulka buvala krasne celu noc 😝 nic ju nevyrusilo. dufam, že rok 2008 bude suuuuuuuuper 😉 papa

nera
1. jan 2008

Janka - vďaka, dúfam, že to nič nebude 😉 hodila som nejaké foto z dneška 😵

junovka
1. jan 2008

Evi, mala je zlatucka, aj nadpisy krasne snezia 🙂 😉

nera
2. jan 2008

Dobré ránko,
díky Vlasti, nechala som sa Tebou inšpirovať 😉 s tými nádpismi

janka08
autor
2. jan 2008

Dobre:Evi ako to robite s tymi nadpismy 😲

nera
2. jan 2008

Kliikni si napr. na môj nápis a otvorí sa Ti celá stránka....

monikaaerik
2. jan 2008

Ahojte banmbulky,
poradte prosim ako uspat moje dieta,neviem ci teraz ma take obdobie,mozno mate rovnake skusenosti.Ale ja moju uspavam kolisanim na rukach a zvycajne ked zaspi,tak ju prekladam na postel.Ale posledne dni,ked ju uz ukladam na postel,otvori oci a spinkaniu je koniec,len sa na mna usmieva.Niekedy to zopakujem aj 3x ale ked ju takto uspavam vyse hodiny tak uz sa na to vykaslem.V postielke,ani na posteli sama nezaspi,musi byt kolisana.Uz neviem,ci robim nieco zle,ci sa jej len nechce,ale zase na rukach nemoze byt pol hodiny,lebo tolko cez den doma spinka.Hodinu je hore,pol hodiny spi.Ake mate vy skusenosti.?Dakujem

nera
2. jan 2008

Ahoj Monika, možno Emke sa posúva denný režim, skús keď ju budeš ukladať a sa bude prebúdzať tak si k nej ľahnúť a poležať....ja so svojou zaspavám tak, že jej dávam papať a tak mi pri tom zaspinká.
Ak by ožila, tak ju nechaj hore, nech sa trošku unaví a o pol hodinky zas vyskúšaj...
Moja spočiatku spala každé 2 hodiny, potom každé tri, potom 3x za deň si zdriemla a teraz 2x za deň si ide zdriemnuť, takže stále sa to bude meniť. Treba len trošku trpezlivosť. Aj ja maličkú uspávam niekedy aj teraz na rukách a to je čo držať a niekedy aj 20min.Niekedy sa chce mojkať a potom pritom aj zaspinká....

janka08
autor
2. jan 2008

Evi si tu este????????????????

nera
2. jan 2008

ešte som tu, ale maličká sa každú chvíľu už zobudí....