• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
zatial klud :stuck_out_tongue_closed_eyes: Evi, ja som este 5 kg neschudla vobec, co som nabrala pocas tehu :confounded:

Ano, tie pampersy z Kauflandu su na suchy zips.
4. jan 2008 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti - Ty si len 5 kg nabrala?
4. jan 2008 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nieeee, Evi to by bolo ok., keby len 5 kg :grinning: :grinning: :grinning: Ja som nabrala tusim 17kg. 12kg som zhodila a este mi treba aspon 5 dat dole :grinning:
4. jan 2008 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som potrebovala nejakých 5-8kg dole, aj viem čo na mňa zaberá, ale nemôžem....nechcem behať kým kojím....
4. jan 2008 o 22:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas na masli telocvik??
4. jan 2008 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
áno, cvičenie....konkrétne beh :dizzy_face: už som tak raz schudla a pritom som jedla čo som chcela :wink:
4. jan 2008 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon vies, ale ja neviem :frowning2: Ale, asi predsa by som skusila tu kavovu dietu, co je na Volnej diskusii :confounded:
4. jan 2008 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na mňa diety nefungujú...ja to nevydržím a nie je to zdravé....
no ten beh má jednu nevýhodu, že tu v KE ani neviem kde by som mohla behať, buď je to pri ceste, alebo v lese a tam sa bojím....no teraz aj tak ešte kojím ....
A oddelenú stravu si neskúšala?
4. jan 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.Ale, zase to je tak, manzel je vsetko, Timka tiez a ....no nejedz aj ty!! :unamused: Najlepsie by bolo, keby aj manzel somnou drzala aspon tyzden dietu, ale on vravi, ze to by nevladal pracovat v praci :confounded: Taze, tak.
Tak, ja budem na dnes koncit, idem spat.
Dobru noc :pensive: :wink:
4. jan 2008 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti - u nás je to zas tak, že ja mám problém schudnúť a manžel pribrať...stále sa rozčuľuje, že všade píšu ako sa chudne a nikde sa nepíše ako sa priberá :wink: no povedz či neprovokuje :wink: a pritom on je toho toľko, že až a nič - nikde to nie je vidno....práve naopak - vyzerá akoby hladoval
4. jan 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dobrú nocku :dizzy_face:
4. jan 2008 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak vy ste tu tak ponocovali :grinning:
5. jan 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky, ak sa môžem pripojiť k téme chudnutia. Skúste Psyllium- indická vláknina. Zaberá. A upraví aj prípadné problémy s trávením. Dá sa kúpiť v lekárni, alebo aj v niektorých potravinách (napr. v malej Bale na Tr.SNP). Vyplní žalúdok a toľko človek nezje.
5. jan 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj majamiko :wink: máš to vyskúšané? Ešte som to nepočula.....no ešte kojím, tak si ešte aj počkám :wink:
Dobré ránko Janka, ako ste sa vyspinkali?
5. jan 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, viete mi niektorá poradiť?
Hľadám pestúnku ku svojmu synčekovi (13mes), pani na dôchodku,alebo pani, ktorá má odrastené deti a chcela by si privyrobiť. Najlepšie bývalú učiteľku alebo vychovávateľku so skúsenosťami, milým a zodpovedným prístupom k výchove detičiek. A najlepšie z KE-Terasy.
Ak máte nejaké tipy, vopred ďakujem :wink:
5. jan 2008 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neporadím, lebo ja tu nikoho nepoznám...nie som z KE :frowning2:
5. jan 2008 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mám to vyskúšané ja a aj môj muž aj svokra. Je to prírodný produkt. Len to treba užívať pravidelne. Stojí to cca 88Sk 150gr.
5. jan 2008 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Chystáš sa do práce? že si hľadáš opatrovateľku?
5. jan 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Do práce ešte nie, ale teraz mám skúškové a v máji ma čakajú bc. štátnice. Potrebujem ju len na 3-4 hod denne, cca 2-3x týždenne.
5. jan 2008 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majamiko mňa čaká presne to isté a idem to zvládnuť sama lebo na opatrovateľku nemám
5. jan 2008 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte dievcata :slight_smile: Ahoj evi celko sa to dalo maly si dnes prispal vstavali sme o 7,30 slava :wink: :wink: :wink: Tu su same vysokoskolacky :slight_smile:
5. jan 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janka, kolko vazi marko??? a ake plienky pouzivas??? mam doma tie Wickies 5-10kg a mne su nanic, lebo su nam male... a neviem co s nimi...
5. jan 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink:
5. jan 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Leni marko vazi 8,100 a plienky sme uz maly vsetky znecky ked bol malicky boli super hagisky ale teraz pouziovame fialove tesco su fakt najlepsie :grinning: Leni a mala kolko vazi???
5. jan 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja Nelka sa mi z Tesco plienok vyhadzovala :unamused: a tak isto aj z vlh.utierok Tesco fialove :unamused:
5. jan 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka ja som dávala tesco ale tie gumove a tami sa z nich vyhádzala po 8 mesiacoch používania tak som kupila tie fialové a sadli jej a vlhké utierky používam väčšinou wickies z kauflandu.
5. jan 2008 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Adi :wink: Ja uz si nepamatam, ci boli gumove alebo nie.Proste Tesco u mna haslo :unamused: S Wickies som tiez spokojna-cena a aj sluzba :grinning: :grinning:
5. jan 2008 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic...babenky ja sa vam ozvem neskor.Idem Nelku nakrmit, chcem pratat a manzel s detmi pojde kocikovat :slight_smile: :wink: rek-rek-reklama
5. jan 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala mi vazi asi 8,5kg, ale ti plienky su jej male. aj my pouzivame tesco plienky, su najlepsie :wink:
5. jan 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakra, leni, tak moja co je mladsia od Viki vazi 10kg :confused: :pensive: :sweat_smile: hotove sumo je moja.A leni, tvoja pokial sa nehybla-postvornozky, tak tiez vazila tolko, ze 10kg? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. jan 2008 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok