Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
4. jan 2008

zatial klud 😝 Evi, ja som este 5 kg neschudla vobec, co som nabrala pocas tehu 😖

Ano, tie pampersy z Kauflandu su na suchy zips.

nera
4. jan 2008

Vlasti - Ty si len 5 kg nabrala?

junovka
4. jan 2008

Nieeee, Evi to by bolo ok., keby len 5 kg 😀 😀 😀 Ja som nabrala tusim 17kg. 12kg som zhodila a este mi treba aspon 5 dat dole 😀

nera
4. jan 2008

Aj ja by som potrebovala nejakých 5-8kg dole, aj viem čo na mňa zaberá, ale nemôžem....nechcem behať kým kojím....

junovka
4. jan 2008

mas na masli telocvik??

nera
4. jan 2008

áno, cvičenie....konkrétne beh 😵 už som tak raz schudla a pritom som jedla čo som chcela 😉

junovka
4. jan 2008

aspon vies, ale ja neviem ☹ Ale, asi predsa by som skusila tu kavovu dietu, co je na Volnej diskusii 😖

nera
4. jan 2008

na mňa diety nefungujú...ja to nevydržím a nie je to zdravé....
no ten beh má jednu nevýhodu, že tu v KE ani neviem kde by som mohla behať, buď je to pri ceste, alebo v lese a tam sa bojím....no teraz aj tak ešte kojím ....
A oddelenú stravu si neskúšala?

junovka
4. jan 2008

nie.Ale, zase to je tak, manzel je vsetko, Timka tiez a ....no nejedz aj ty!! 😒 Najlepsie by bolo, keby aj manzel somnou drzala aspon tyzden dietu, ale on vravi, ze to by nevladal pracovat v praci 😖 Taze, tak.
Tak, ja budem na dnes koncit, idem spat.
Dobru noc 😔 😉

nera
4. jan 2008

Vlasti - u nás je to zas tak, že ja mám problém schudnúť a manžel pribrať...stále sa rozčuľuje, že všade píšu ako sa chudne a nikde sa nepíše ako sa priberá 😉 no povedz či neprovokuje 😉 a pritom on je toho toľko, že až a nič - nikde to nie je vidno....práve naopak - vyzerá akoby hladoval

nera
4. jan 2008

Tak dobrú nocku 😵

janka08
autor
5. jan 2008

Tak vy ste tu tak ponocovali 😀

majamiko
5. jan 2008

Kočky, ak sa môžem pripojiť k téme chudnutia. Skúste Psyllium- indická vláknina. Zaberá. A upraví aj prípadné problémy s trávením. Dá sa kúpiť v lekárni, alebo aj v niektorých potravinách (napr. v malej Bale na Tr.SNP). Vyplní žalúdok a toľko človek nezje.

nera
5. jan 2008

Ahoj majamiko 😉 máš to vyskúšané? Ešte som to nepočula.....no ešte kojím, tak si ešte aj počkám 😉
Dobré ránko Janka, ako ste sa vyspinkali?

majamiko
5. jan 2008

Ahojte, viete mi niektorá poradiť?
Hľadám pestúnku ku svojmu synčekovi (13mes), pani na dôchodku,alebo pani, ktorá má odrastené deti a chcela by si privyrobiť. Najlepšie bývalú učiteľku alebo vychovávateľku so skúsenosťami, milým a zodpovedným prístupom k výchove detičiek. A najlepšie z KE-Terasy.
Ak máte nejaké tipy, vopred ďakujem 😉

nera
5. jan 2008

neporadím, lebo ja tu nikoho nepoznám...nie som z KE ☹

majamiko
5. jan 2008

Mám to vyskúšané ja a aj môj muž aj svokra. Je to prírodný produkt. Len to treba užívať pravidelne. Stojí to cca 88Sk 150gr.

nera
5. jan 2008

Chystáš sa do práce? že si hľadáš opatrovateľku?

majamiko
5. jan 2008

Do práce ešte nie, ale teraz mám skúškové a v máji ma čakajú bc. štátnice. Potrebujem ju len na 3-4 hod denne, cca 2-3x týždenne.

andrea.m
5. jan 2008

majamiko mňa čaká presne to isté a idem to zvládnuť sama lebo na opatrovateľku nemám

janka08
autor
5. jan 2008

Ahojte dievcata 🙂 Ahoj evi celko sa to dalo maly si dnes prispal vstavali sme o 7,30 slava 😉 😉 😉 Tu su same vysokoskolacky 🙂

lenkalienka4
5. jan 2008

ahoj janka, kolko vazi marko??? a ake plienky pouzivas??? mam doma tie Wickies 5-10kg a mne su nanic, lebo su nam male... a neviem co s nimi...

junovka
5. jan 2008

ahojte 😉

janka08
autor
5. jan 2008

Leni marko vazi 8,100 a plienky sme uz maly vsetky znecky ked bol malicky boli super hagisky ale teraz pouziovame fialove tesco su fakt najlepsie 😀 Leni a mala kolko vazi???

junovka
5. jan 2008

moja Nelka sa mi z Tesco plienok vyhadzovala 😒 a tak isto aj z vlh.utierok Tesco fialove 😒

andrea.m
5. jan 2008

junovka ja som dávala tesco ale tie gumove a tami sa z nich vyhádzala po 8 mesiacoch používania tak som kupila tie fialové a sadli jej a vlhké utierky používam väčšinou wickies z kauflandu.

junovka
5. jan 2008

ahoj Adi 😉 Ja uz si nepamatam, ci boli gumove alebo nie.Proste Tesco u mna haslo 😒 S Wickies som tiez spokojna-cena a aj sluzba 😀 😀

junovka
5. jan 2008

no nic...babenky ja sa vam ozvem neskor.Idem Nelku nakrmit, chcem pratat a manzel s detmi pojde kocikovat 🙂 😉 rek-rek-reklama

lenkalienka4
5. jan 2008

mala mi vazi asi 8,5kg, ale ti plienky su jej male. aj my pouzivame tesco plienky, su najlepsie 😉

junovka
5. jan 2008

sakra, leni, tak moja co je mladsia od Viki vazi 10kg 😕 😔 😅 hotove sumo je moja.A leni, tvoja pokial sa nehybla-postvornozky, tak tiez vazila tolko, ze 10kg? 😝