Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
5. jan 2008

Leni, kolko ti vazila mal pri narodeni??

junovka
5. jan 2008

je tu niekto???Konecne mam poriadok po sviatkoch 😵 😅 , terz kavickujem, manzel s Timkou stavia autodrahu Nelka ich sleduje na brusku.Dnes sa jej podarilo postavit sa na stvornozky-par sekund vydrzala v tej pozicii. 😵 😵

janka08
autor
5. jan 2008

Je tu niekto?????????????

junovka
5. jan 2008

jaaaaa

junovka
5. jan 2008

ta co Jani, nefunguje kon....ci sa zasekol??? 😀 😀 😀 😀

janka08
autor
5. jan 2008

Ale je nejaky spomaleny.Drahy krmy maleho a ja si musim skocit umyt vlasy.A ty co nove????

junovka
5. jan 2008

ja patram po nete....dajaku dietu.Silne uvazujem o tej Kavovej diete, co je vo Volnej diskusii 😖 😅 Boli ste dnes vonku?

nera
5. jan 2008

ahojte kočkyako sa máte?

junovka
5. jan 2008

v pohode 🙂 ...a ty?

junovka
5. jan 2008

uz ste zdrave Evi?Tusim, ze ty si bola chora, nie? 😕 ci si to z niekym mylim? 😔 😅

junovka
5. jan 2008

Jani, ...ty betarica jedna, ani sa nepriznas, ze uz prikrmujes Marka? 😉

janka08
autor
5. jan 2008

Ahoj Evi.My ucime maleho pit z flasky ale nejek mu to nejde ☹ Poradte ako na to,??Evi nevies kde sa daju kupit oleje do toho zvlhcovacu???Nelka do kedy ranko spala ked tak dlho ponocovala??

junovka
5. jan 2008

Nelka spala do 8h.Som zvedava ako to bude dnes vyzerat 😖

nera
5. jan 2008

Maličká je v pohode, mne dne sbolela hlava celý deň ☹
Janka- neviem, my zvlhčovače nepoužívame takže Ti neporadím

lenkalienka4
5. jan 2008

junovka, mala sa narodila 3550g a 51cm a pribera tak normalne, nieje tucna, taka normalna je...

nikdy nevazila 10kg 😀 ani pred tym nez zacala behat po 4 😀 😀 😀

v decembri mala 8kg tak ratam ze pribrala tak max.500g viac urcite nema 😉

junovka
6. jan 2008

ahojte 🙂 ..........................

janka08
autor
6. jan 2008

Ahojte 🙂 ......................

junovka
6. jan 2008

Jani, ani tebe nechce odoslat, ked napises jedno slovo so smajlikom?? 😕

janka08
autor
6. jan 2008

Odosle ved aj tebe odoslalo

junovka
6. jan 2008

ano, Jani odosle, ale ked nedam tie bodky, ktore si dala aj ty, tak mi to neodosle ☹

janka08
autor
6. jan 2008

Ahoj 🙂

janka08
autor
6. jan 2008

Odoslalo Nelka kedy vstavala??

monikaaerik
6. jan 2008

🙂

junovka
6. jan 2008

mne jani neodosle, znova som to skusala.Mne nechce odoslat ani ked dam samotneho smajlika len. ☹

monikaaerik
6. jan 2008

Ahojte baby

monikaaerik
6. jan 2008

Varim si varim v kuchyni, malu som si dala do lehatka na stol a ona zaspala,tak som sa presunula,nech ju nezobudim. Ako sa mate?

junovka
6. jan 2008

Ahoj Monika 😉 dajak si tu poskromne.Co mala nepocuvqa? 😀

zuzka82
6. jan 2008

ahojte babulky...
tak konecne som sem dorazila....uz som sa tak dlho chystala, ale bud stale odbehujem k malemu, alebo sa zakecam v septembrovkach.....
smiem sa k vam pridat 🙂

monikaaerik
6. jan 2008

Pocuva,ale posledne 2 dni ma tak priserne bolela hlava,ze som nemala na nic chut,vzala som si aj polku paralenu,ale nejako nezaberalo,tak som chodila ako matoha.Vcera sme neboli ani vonku na prechadzku,malu som supla do kociarika a spinkala na balkone 2 hodiny a ja v gauci tiez hodinku.Asi na mna prislo prve vycerpanie,ved v noci kojim kazde 2 hodiny,niekedy 3,tak som asi uz mala deficit spanku,ale dnes uz dobre. A okrem toho skladam puzzle,zacali sme este pred terminom porodu,ze kym sa mala narodi, tak bude mat puzzle a nejako sme to nestihli 😅 , tak to uz chcem dokoncit a zavesit jej to na stenu.

monikaaerik
6. jan 2008

Ahoj Zuzka, vitaj, ako doma 😉