• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
Janka sa pomaly rozlúčim, idem pod sprchu, trošku pozrieť TV a zaľahnúť. Ved zajtra pokecáme :wink: .
Dobrú nôcku :slight_smile: .
7. jan 2008 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobruuuuu
7. jan 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak moja už spinká a ako vidím už aj Vy ste šli spinkať... :dizzy_face: Moja dnes bola veľké šidlo, tak sa nedalo nejak písať.Už skoro všetkému rozumie tak je veselo :dizzy_face:
Tak ja ešte si niečo prečítam a tiež padám spinkať.
dobrú nocku :dizzy_face:
7. jan 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Bre ranko :slight_smile: Noc opet nic moc no ale co uz :unamused:
8. jan 2008 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:wink: ................................
8. jan 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vlasti kto nosi Timku do skoly????
8. jan 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dnes som mala poranu dobry telocvik, ked som nesla Timku do skoly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , sakra, vobec sa s kocikom ani neda chodit :angry: po tom snehu.A to nehovoriac, ze ma este raz toto caka, poobede :stuck_out_tongue_closed_eyes: -cesta do DM a pre Timku do druziny. :confounded:
8. jan 2008 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
varite vsetke?? :slight_smile: Nelka mi uz spi hodinku, cakam kedy sa zobudi, aby sme sli desiatovat a potom idem varit Nelke obedik.Dnesne menu je kalerab.kasa s kur.masom. :dizzy_face: Vcera vecer Nelka vstala o 21h napapala sa a spala do 2.30 :confused: :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , potom znova papala a o 7.15 som jej vopchala mlieko do pusy, aby sa napapala, nakolko este spala, tak sa prebudila a sli sme o 7.45h do skoly :wink:

Marko sa ti Jani v noci budi?Co je hladny, alebo koli soplikom?Este ich vobec ma? :confused:
8. jan 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, pripojim sa k vam... :confused:
Janka v nemocnici Saca si sa ma pytala, ci maly sedi, tak sedi len s oporou a naklana sa, tak nanho museme davat pozor, aby nam nevypadol, a Marko? A mozem sa ta spytat, ze preco si uz zacala prikrmovat a nepockala do 6 mesiacov ? Ja pockam este 2 tyzdne a zacneme s mrkvickou, uz sa tesim.. :slight_smile:
8. jan 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte tak my sme prisli z ockovania aj z poradne a zial lekarka mu zistila seles na srdiecku :cry: Vy ste sa tu minule bavili o kasrdio nemate niektira cislo na objednanie???A oprava Lenka my nasa vaha doma asi zle vazi a mame 7,800.A na sopliky nam dala nejake kvapky a ak nezaberu tak nam spravy vysetrenie :frowning2:
8. jan 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jani poslem ti IP an t.c na kardio :wink:
8. jan 2008 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Martinka :wink:
8. jan 2008 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. jan 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Martinka ja nastupujem v aprili do roboty tyk preto smr zacali :frowning2: Vlasti budi sa naviem preco ale on ma sopliky tak asi preto :unamused: Papa dvakrat za noc.Martinka a maly kolko krat za noc vstava?Konecne tu mame aj my rovesnika :grinning: :grinning: :grinning:
8. jan 2008 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No vstava niekedy aj kazde 2 hodky, odkedy slintame a vraj to je tym, ze ho svrbia dasna, tak neviem...
Vraj je masticka na dasna, po ktorej mu znecitliveju, no velmi sa mi ju nechce kupovat, ved bohvieco obsahuje... :confounded: Mate s nou niektora skusenost ?
A nepovedala ti Dr. od coho moze mat maly seles ?
8. jan 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inac aj ja mam od vcera v hlave navrat do prace, pretoze mi volala kolegyna, co ma zastupuje, ze ma vela a nestiha... No teraz, ked som videla aj tu album pre 4 mes. Jakubka, co ho zrazilo auto, tak ma to preslo a chcem si uzit Sebastianka co najdlhsie...
8. jan 2008 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, moja rec :wink:
Jani mas IP
8. jan 2008 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
martinka pocula som ze deticky sa s tym rodia ale nepocula som ze by sa im to potom urobilo :unamused: Doky povedala ze to nic nieje.Tak dufam ze nie.Ja by som chcela tiez ostat s malym cim najdlhsie ci si myslite ze sa do roboty tesim?Nie netesim a stale nad tym rozmyslam.
8. jan 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ak mas dobry kolektiv a dobru pracu, ze nebudes musiet nadrabat a pustia ta kvoli malemu aj domov, tak super... Ja by som sla asi kvoli len peniazom, hoci praca je zaujimava, bavi ma a je stale co robit, no viem, ze ak budem chodit domov presne o 16:00 tak ma budu ohovarat, a do stvrtej budem driet jak drak.. :frowning2:
8. jan 2008 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, Jani zaujimave, ze ti to dokina zistila az teraz.Ano Jani, deti sa stym rodia-t.j.tzv.diera v srdci.Tu dieru, keby babatka nemali, tak by nemohli prezit v bruchu.A vekom sa to uzatvara.Ale, su aj take pripady kedy sa to neuzatvori a vtedy sa to riesi operaciou.Samozrejme, zalezi v akom rozsahu to je.Do 5 mesiaca viem ze sa tam ma tiez nieco uzatvorit, nastastie Nelke+Timke sa to uzavrelo, a k sa to nezatvori, tak myslim, ze vtedy sa to vola selest.Ale, vsetko sa to este Jani moze upravit.Uplny koniec uzatvaranie je tusim okolo 6 roka.Mne sa to nikdy neuzatvorilo, a tak my operovali, lebo som zacala modriet. :frowning2:
8. jan 2008 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja uz saliem :cry:
8. jan 2008 o 12:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ja si myslim, ze selest moze vzniknut aj z lakania, alebo choroby, a da sa vyliecit....myslim, ze to nie je to co pises junovka....
8. jan 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ja som si so srdcom preskakala az az, ked ma ako 6 rocnu operovali :frowning2: Takze, predsa nieco viem
8. jan 2008 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak ja dufam ze to bude o.k.Mam z toho depku :frowning2: Pochopila by som keby sa s tym narodil ale teraz :unamused: Idema na kardio po 21
8. jan 2008 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas IP Jani :wink:
8. jan 2008 o 13:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute mamicky :slight_smile: ,
hore hlavu Janka08 :wink: bude dobre, ja mam kolegynu a jej maly no 10 rocny syn ma asi od narodenia , ale zevraj to nie je az take hrozne, len trochu viac pozornosti ....
ten sneh Vam verim ze je to na nervy s kočikom, my chodi pešo al. na sánkach :wink:
junovka :wink: , diky za radu na sankovanie, je to presne za mojim blokom :slight_smile: stale plne ked tam chceme ist, no neva
ja neviem, ale stale mam problem tu prist, blbne mi net...
8. jan 2008 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
OK Junovka. Jani ak chces byt mudrejsia skus na google hladat selest na srdci a mozno daco najdes...

Nahodou baby nemate skusebnost s 3D ultrazvokom v Ke, nedali ste si ho robit ked ste boli tehuli. Zistujem to pre sesterku v Irsku, ze kolko u nas stoji, atd... :slight_smile:
8. jan 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak, vidis Jani, dokonca uz 21 idete.Ja som chcela s Nelkou este tiez v januari, ale ideme az 8 februara.Ona pokial ta este nepozna, tak ta objednava cim skor.Bude dobre, uvidis. :wink: :slight_smile: Hlavne vsetko sa jej pytaj co ti nie je jasne.Ona je strasne zlatucka, vsetko ti vysvetli.
Presne tak ako pise Bejula, trocha viac pozornosti mu venuj, aby zbytocne vela neplakal a hlavne, aby ti bol minimalne chory.
Ja sa teraz 8 tiez bijim ist s Nelkou co mi povie, nakolko mala vysoke teploty.Ona dokaze USG zistit, ci vysoke teploty aj zasiahli srdce, vtedy sa ta diera pomaly uzatvara.Co by nebolo dobre :unamused:
Hovorim Jani, vela ludi to ma a ani o tom nevie.Mojej mame to zistili, ze ma selest az po 50 rokoch :confused:
8. jan 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak dik za rady a povzbudenie.Maetinka 3d stoji asi 1000sk sa my zda
8. jan 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mata, ja som sice za 3D neplatila, nakolko som mala odporucanie z kardia, ale na nastenke bolo napisane, ze 2500Sk :confused:
8. jan 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok