Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
7. jan 2008

Janka sa pomaly rozlúčim, idem pod sprchu, trošku pozrieť TV a zaľahnúť. Ved zajtra pokecáme 😉 .
Dobrú nôcku 🙂 .

janka08
autor
7. jan 2008

Dobruuuuu

nera
7. jan 2008

Ahojte, tak moja už spinká a ako vidím už aj Vy ste šli spinkať... 😵 Moja dnes bola veľké šidlo, tak sa nedalo nejak písať.Už skoro všetkému rozumie tak je veselo 😵
Tak ja ešte si niečo prečítam a tiež padám spinkať.
dobrú nocku 😵

janka08
autor
8. jan 2008

Bre ranko 🙂 Noc opet nic moc no ale co uz 😒

junovka
8. jan 2008

😉 ................................

janka08
autor
8. jan 2008

Vlasti kto nosi Timku do skoly????

junovka
8. jan 2008

no, dnes som mala poranu dobry telocvik, ked som nesla Timku do skoly 😝 😝 😝 , sakra, vobec sa s kocikom ani neda chodit 😠 po tom snehu.A to nehovoriac, ze ma este raz toto caka, poobede 😝 -cesta do DM a pre Timku do druziny. 😖

junovka
8. jan 2008

varite vsetke?? 🙂 Nelka mi uz spi hodinku, cakam kedy sa zobudi, aby sme sli desiatovat a potom idem varit Nelke obedik.Dnesne menu je kalerab.kasa s kur.masom. 😵 Vcera vecer Nelka vstala o 21h napapala sa a spala do 2.30 😕 😕 😝 , potom znova papala a o 7.15 som jej vopchala mlieko do pusy, aby sa napapala, nakolko este spala, tak sa prebudila a sli sme o 7.45h do skoly 😉

Marko sa ti Jani v noci budi?Co je hladny, alebo koli soplikom?Este ich vobec ma? 😕

martinabarak
8. jan 2008

Ahojte, pripojim sa k vam... 😕
Janka v nemocnici Saca si sa ma pytala, ci maly sedi, tak sedi len s oporou a naklana sa, tak nanho museme davat pozor, aby nam nevypadol, a Marko? A mozem sa ta spytat, ze preco si uz zacala prikrmovat a nepockala do 6 mesiacov ? Ja pockam este 2 tyzdne a zacneme s mrkvickou, uz sa tesim.. 🙂

janka08
autor
8. jan 2008

Ahojte tak my sme prisli z ockovania aj z poradne a zial lekarka mu zistila seles na srdiecku 😢 Vy ste sa tu minule bavili o kasrdio nemate niektira cislo na objednanie???A oprava Lenka my nasa vaha doma asi zle vazi a mame 7,800.A na sopliky nam dala nejake kvapky a ak nezaberu tak nam spravy vysetrenie ☹

junovka
8. jan 2008

Jani poslem ti IP an t.c na kardio 😉

janka08
autor
8. jan 2008

Ahoj Martinka 😉

martinabarak
8. jan 2008

Ahoj 🙂

janka08
autor
8. jan 2008

Martinka ja nastupujem v aprili do roboty tyk preto smr zacali ☹ Vlasti budi sa naviem preco ale on ma sopliky tak asi preto 😒 Papa dvakrat za noc.Martinka a maly kolko krat za noc vstava?Konecne tu mame aj my rovesnika 😀 😀 😀

martinabarak
8. jan 2008

No vstava niekedy aj kazde 2 hodky, odkedy slintame a vraj to je tym, ze ho svrbia dasna, tak neviem...
Vraj je masticka na dasna, po ktorej mu znecitliveju, no velmi sa mi ju nechce kupovat, ved bohvieco obsahuje... 😖 Mate s nou niektora skusenost ?
A nepovedala ti Dr. od coho moze mat maly seles ?

martinabarak
8. jan 2008

Inac aj ja mam od vcera v hlave navrat do prace, pretoze mi volala kolegyna, co ma zastupuje, ze ma vela a nestiha... No teraz, ked som videla aj tu album pre 4 mes. Jakubka, co ho zrazilo auto, tak ma to preslo a chcem si uzit Sebastianka co najdlhsie...

junovka
8. jan 2008

mata, moja rec 😉
Jani mas IP

janka08
autor
8. jan 2008

martinka pocula som ze deticky sa s tym rodia ale nepocula som ze by sa im to potom urobilo 😒 Doky povedala ze to nic nieje.Tak dufam ze nie.Ja by som chcela tiez ostat s malym cim najdlhsie ci si myslite ze sa do roboty tesim?Nie netesim a stale nad tym rozmyslam.

martinabarak
8. jan 2008

Ak mas dobry kolektiv a dobru pracu, ze nebudes musiet nadrabat a pustia ta kvoli malemu aj domov, tak super... Ja by som sla asi kvoli len peniazom, hoci praca je zaujimava, bavi ma a je stale co robit, no viem, ze ak budem chodit domov presne o 16:00 tak ma budu ohovarat, a do stvrtej budem driet jak drak.. ☹

junovka
8. jan 2008

inak, Jani zaujimave, ze ti to dokina zistila az teraz.Ano Jani, deti sa stym rodia-t.j.tzv.diera v srdci.Tu dieru, keby babatka nemali, tak by nemohli prezit v bruchu.A vekom sa to uzatvara.Ale, su aj take pripady kedy sa to neuzatvori a vtedy sa to riesi operaciou.Samozrejme, zalezi v akom rozsahu to je.Do 5 mesiaca viem ze sa tam ma tiez nieco uzatvorit, nastastie Nelke+Timke sa to uzavrelo, a k sa to nezatvori, tak myslim, ze vtedy sa to vola selest.Ale, vsetko sa to este Jani moze upravit.Uplny koniec uzatvaranie je tusim okolo 6 roka.Mne sa to nikdy neuzatvorilo, a tak my operovali, lebo som zacala modriet. ☹

janka08
autor
8. jan 2008

ja uz saliem 😢

martinabarak
8. jan 2008

A ja si myslim, ze selest moze vzniknut aj z lakania, alebo choroby, a da sa vyliecit....myslim, ze to nie je to co pises junovka....

junovka
8. jan 2008

mata, ja som si so srdcom preskakala az az, ked ma ako 6 rocnu operovali ☹ Takze, predsa nieco viem

janka08
autor
8. jan 2008

Tak ja dufam ze to bude o.k.Mam z toho depku ☹ Pochopila by som keby sa s tym narodil ale teraz 😒 Idema na kardio po 21

junovka
8. jan 2008

mas IP Jani 😉

bejula
8. jan 2008

caute mamicky 🙂 ,
hore hlavu Janka08 😉 bude dobre, ja mam kolegynu a jej maly no 10 rocny syn ma asi od narodenia , ale zevraj to nie je az take hrozne, len trochu viac pozornosti ....
ten sneh Vam verim ze je to na nervy s kočikom, my chodi pešo al. na sánkach 😉
junovka 😉 , diky za radu na sankovanie, je to presne za mojim blokom 🙂 stale plne ked tam chceme ist, no neva
ja neviem, ale stale mam problem tu prist, blbne mi net...

martinabarak
8. jan 2008

OK Junovka. Jani ak chces byt mudrejsia skus na google hladat selest na srdci a mozno daco najdes...

Nahodou baby nemate skusebnost s 3D ultrazvokom v Ke, nedali ste si ho robit ked ste boli tehuli. Zistujem to pre sesterku v Irsku, ze kolko u nas stoji, atd... 🙂

junovka
8. jan 2008

Tak, vidis Jani, dokonca uz 21 idete.Ja som chcela s Nelkou este tiez v januari, ale ideme az 8 februara.Ona pokial ta este nepozna, tak ta objednava cim skor.Bude dobre, uvidis. 😉 🙂 Hlavne vsetko sa jej pytaj co ti nie je jasne.Ona je strasne zlatucka, vsetko ti vysvetli.
Presne tak ako pise Bejula, trocha viac pozornosti mu venuj, aby zbytocne vela neplakal a hlavne, aby ti bol minimalne chory.
Ja sa teraz 8 tiez bijim ist s Nelkou co mi povie, nakolko mala vysoke teploty.Ona dokaze USG zistit, ci vysoke teploty aj zasiahli srdce, vtedy sa ta diera pomaly uzatvara.Co by nebolo dobre 😒
Hovorim Jani, vela ludi to ma a ani o tom nevie.Mojej mame to zistili, ze ma selest az po 50 rokoch 😕

janka08
autor
8. jan 2008

Tak dik za rady a povzbudenie.Maetinka 3d stoji asi 1000sk sa my zda

junovka
8. jan 2008

mata, ja som sice za 3D neplatila, nakolko som mala odporucanie z kardia, ale na nastenke bolo napisane, ze 2500Sk 😕