Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
8. jan 2008

inak Mata, neboal si na teme Tehotenstvo...tam sa myslim baby bavia, kde a kolko stoji 3D.

Boze s tym konom, 😠 pokial mi to nabehlo, tak aj kavu som si stihla zrobit 😀 😀 😀

janka08
autor
8. jan 2008

Aj mna z toho kona porazi 😠 😠 😠 Co robia vase deticky

martinabarak
8. jan 2008

Skusam junovka, Otvara sa mi tema 3D/4D a dvakrat mi vypadlo spojenie.... 🙄
Uz, aby to ten Bob opravil.....

slavka29
8. jan 2008

ja som bola u Dankovcika za 1500,-. zavolaj na Mojmirovu. mam niekde cislo keby si chcela

junovka
8. jan 2008

Nelka mi znova spinka, uz polhodinku, napapame sa a ideme brazdit sneh do DM a do druziny 😀 😀 😝
Jani, ake kapky ti dala dokina pre mArka na sople?

janka08
autor
8. jan 2008

Matinka uz mate s malym nejaky rezim dna??

martinabarak
8. jan 2008

O.K. Slavka posli a kde je ta Mojmirova.

No tak rezim dna mame zatial takyto:, kazde 2 hodky papame a medzi tym asi 20-30 minutovy spanok. Ked ideme vonku okolo obeda, tak spinkame aj 2-3 hodky, vecer zaspavame okolo pol desiatej, zalezi ako vyjde krmenie. Kupeme sa kazdy druhy den okolo deviatej vecer. A medzitym sa bud hrame, alebo nosime na ruckach, zalezi aku mame naladu 😀

janka08
autor
8. jan 2008

Neviem ako sa volaju teraz ich isiel oco vybrat do lekarne.Napisem ti.Tiez mate iba taky spanok???

janka08
autor
8. jan 2008

Martinka nabudes chodit s malym na plavanie??

nera
8. jan 2008

Ahojte, ako sa máte?
Moja teraz vystrája a najnovšie strááášne kvičí 😉 ale je podarená 😵
Chceli by sme ísť konečne vonku na prechádzku, no neviem či s kočíkom aj niekde dôjdem....

petka.m
8. jan 2008

Ahojte dievčatá, akurát som vás dočítala. Malá zaspinkala, tak mám trošku času.
Janka inak aj naša malá má dierku v srdiečku a mne to presne tak vysvetlila dr. ako to písala Júnovka.
Akurát dnes som volala na kardio a sme objednané na 18. 1., tak som zvedavá či sa to polepšilo.
Detičky počúvajú? Moja je zas dnes nejaká mrzutá, ani papať veľmi nechce ☹ .

janka08
autor
8. jan 2008

Ahojte 🙂 Peti aj Marko je zasa dnes nejaky placlivy 😢 Neviem preco je to moje slniecko v poslednej dobe take zamracene???Peti a kde chodite na kardio???Maleho my vzali von tak mam cas 😀 Co ste varili???Peti ako spenat

petka.m
8. jan 2008

Varili sme polievočku s kuracím maskom, mrkvičkou, petržlenom, brokolicou a zemiačik. Ale veľmi sa zlostila, ked papala. Nechápem, aj bola hladná ale mrnčala pritom aj poplačkávala. Ta ja neviem, možno zúbky...
Na kardio chodíme na Sever.
A vy Janka?

petka.m
8. jan 2008

A vy čo ste dnes papkali? Ja by som tak išla vonku, ale nevládzem ani kočiarik tlačiť v tom veľkom snehu 😠 .

junovka
8. jan 2008

baby, tak som dorazila 😝 😝 sakra, tolko snehu...ale je to uz lepsia ako bola rano.Vacsinou chodniky su uz odhrabane.Timka sa pokusa Nelku uspat v kociku, ale dajak dnes neuspesne.No nic, bude musiet so spankom pockat do 19h.
Baby drzim vam palce, ktore mate problem so srdieckom ☹

yvka
8. jan 2008

Ahojte kočky,
som v KE nová - teda bývame tu od augusta, ale väčšinu času som trávila aj tak doma v Senci. Mohli by ste mi poradiť nejakú fakt dobrú kaderníčku alebo nejaký dobrý kadernícky salon. Teraz som v 38tt, tak keď to príde nech som krásna 😀 😀 😀

petka.m
8. jan 2008

junovka, ďakujeme. som zvedavá ako dopadneme, dám potom vedieť. 😉

petka.m
8. jan 2008

ahoj yvka, ja chodím k jednej mladej holke, do jej kaderníctva. ale nieje to žiadne značkové, úplne obyčajné. ale ja som s ňou veľmi spokojná. tak ak chceš, tak ti môžem poslať IP, číslo na ňu a môžeš jej zavolať.

junovka
8. jan 2008

ja som u kadernicky naposledy bola hadam asi 3 roky dozadu 😀 😅 a mam ju priamo pod nosom 😀

junovka
8. jan 2008

yvka, citala si temu Skolka v Kosiciach?Prispela som ti do temy 😉

nera
8. jan 2008

peťka a kde je tá Tvoja kaderníčka, lebo ja už som tu toľko kaderníctva vystriedala a žiadne mi nejak nesadlo.....v MI kde som predtým bývala som mala super kaderníčku hneď pod blokom tak bolo super(a ešte aj za super cenu), no keď som prišla tu do KE tak som rátala, že to bude drahšie, ale že až taký bude s tým rpoblém som nečakala....
Ja by som už tiež potrebovala nejakú zmenu....

junovka
8. jan 2008

Evi, a neskusala si aj tu oproti, vedla kozmet.salona?Ja tam chodim s Timkou a aj svokra chodi tam, a sme spokojne.Raz som bola aj ja, este pred 3 rokmi? 😕

nera
8. jan 2008

a kde to je ?Myslíáš tu na Narcisovej? A kde tu je kozmetický salon? nevšimla som si.... 😔

junovka
8. jan 2008

ked pozres z obyvacky oproti do parku, tak uvidis kadernictvo+kozmetiku.Ano, na Narcisovej.Na kozmetiku tam chodim 😉

junovka
8. jan 2008

Evi, Dianka ma dobru skrysu v skrini 😉 🙂

nera
8. jan 2008

kaderníctvo som si všimla, raz som aj chcela ísť, len tam berú iba na objednávku....aspoň vtedy mi tak hovorili...
takže dobre tam strihajú? A aj kozmetika je tam dobrá? A cenovo je to celkom v pohode?

junovka
8. jan 2008

ano, vacsinou objednavky ber v kadernictve.Inak, aj v kozmetike beru len objednavky.Ale, ja tam chodim koli obociu, raz za mesiac+farbenie.Uprava+farbenie obocia 80 Sk.Hlb.cistenie pleti je 300 Sk.To chodim raz do roka 😅 Ta pani je prijemna srandistka.Da sa s nou pokecat o vsetkom 🙂

nera
8. jan 2008

fíha...dobre vedieť....to by som mala zasa všetko pod nosom super 😵
čo sa týka kozmetiky aj mne by to úplne stačilo(ja som raz za čas chodila do Vánku, kvôli tomu, že manžel mal tie kupony či čo...) a keď dobre aj strihajú, tak to niekedy vyskúšame....
Vďaka za radu 😉
Ja som bola v oproti v tom obchodnom dome terasa....v meste.....a nič...tak ešte tam uvidíme....

junovka
8. jan 2008

manzel za chvilu dorazi z roboty,Nelke idem dat kasu, uz by spala, lebo nechcela spat, ked sme prisli z vonku.Zatial sa odpojim 😉

nera
8. jan 2008

ozaj hodila som foto maličkej ako robí u nás poriadky... 😉