Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

petka.m
8. jan 2008

nera to kaderníctvo je meste, ako je veľká aida, tam je taká ulička, tak v nej. a tá holka vôbec nestrihá draho, ja mám dosť dlhé vlasy, postupne mi ich zostrihala, vyfúkala a vyžehlila a platila som tuším do 300,- Predtým som chodila do značkovho kaderníctva, platila som omnoho viacej a nebola som taká spokojná ako teraz. Ved ak si to rozmyslíš kedykoľvek ti môžem dať číslo a objednáš sa 😉 ...

janka08
autor
8. jan 2008

Evi a to mas vsetky skrinky vypratane????

nera
8. jan 2008

petka - vďaka, ešte uvidíme skúsim asi tu bližšie teraz pri maličkej veľmi nestíham chodiť do mesta, sama už vôbec....ešte kojím....
janka - všetky spodné sú prázdne...presnejšie sú tam tie veci čo tam dá maličká.... 😉 veď nech si to ešte užije, potom to už jej zatrhneme 😉

petka.m
8. jan 2008

nera malá je rozkošná 😀, akurát som ukazovala aj manželovi tú fotku s hračkami, aby vedel čo nás čaká 😵 , tak sa smial...

janka08
autor
8. jan 2008

Tak u nas sa kupe a dnes ide poistovna 😵

petka.m
8. jan 2008

dobre dievčatá, ja sa pre dnes asi rozlúčim, ideme kúpkať našu hviezdičku a potom si chcem pozrieť poisťovňu šťastia, škoda že už nechodí ordinácia, neviem či ste to sledovali.
tak vám prajem pekný večer, zajtra zas nakuknem 😉

nera
8. jan 2008

peťka - to je na dennom poriadku 😉 a vyzerá to tak všade tak všade...moje heslo_ bordel v byte - šťastné díte 😵

petka.m
8. jan 2008

nera presne tak, veľmi pekné príslovie 😵 , ale ja už fakt letím, papa

monikaaerik
9. jan 2008

Ahojte dievcata,
ako sa mate? Kociarikom sa von uz da,konecne odpratali chodniky,aspon tie velke.
Baby,chcem sa opytat,kde mate vy obvodnych lekarov? Chcela by som si prelozit kartu tu do Novej,lebo ja mam svoju lekarku v meste na Masiarskej a keby som nedaj boze potrebovala neviem ako by som sa tam s malou dotrepala. Viete mi niekoho odporucit? Nebyvam casto chora,ale clovek nikdy nevie.Dakujem

janka08
autor
9. jan 2008

Ahoj Monika ja mam obvodnu tu na toryskej a aj maly tam ma svoju za chvilu to bude poliklinika

junovka
9. jan 2008

ahojte, ja mam v Novej-Podhorska 😉

Aka bola noc?Unas po veeeeelmi dlhej dobe konecne pokoj, a to od vecera 21h 😝 😵 😵 /klop-klop/

nera
9. jan 2008

Ahojte, obvodového lekára by som aj ja asi chcela zmeniť, ale chcela bysom niekoho poriadneho, nie štatistu, či takého čo mi predpíše to čom si sama zaobstarám už predtým....niekoho komu skutočne záleží na pacientoch.
Nemám rada takýc čo sa ani nestarajú či netreba prísť na očkovanie, či ak som chorá tak čakajú či to nebude horšie a až potom začnú liečiť ......doteraz som takého mala, no už rok som bez poriadného lekára....
U nás bola celkom pohodova noc, len nad ránom už bola nejaká nesvoja a bola v kuse na prsníku....ale to až od takej 7hod .....potom aj zaspala a ešte spinkala do 8hod...

junovka
9. jan 2008

Evi, a kde mas obvodaka?Nasa nas upozorni, kedy mame prist na ockovanie 😉

nera
9. jan 2008

Ja teraz mám v novej - Vargová, no jednak má strašnú sestričku a jednak nejak...ja neviem....
Ja síce nejak často nechodím k lekárke a už ak tak chcem poradiť a nie len nejaký predpis aj to mi predpíše lieky, ktoré už sama beriem....

junovka
9. jan 2008

tak vezmi karu a chod niekam inam, alebo pockaj pokil otvoria na Toryskej polikliniku.Inak, nebolo by spatne, keby nasu prestahovali na Torysku 😀 😀

janka08
autor
9. jan 2008

Ahojte Marko mal vcera vecer horucku asi po ockovani tak uvidime ako to bude dnes 😕 Vecer ani nepapal a zobudil sa az o01,30 na papanie.Takze dnes vyspata 😀

martinabarak
9. jan 2008

Ahojky, Jani a na co bol Marko ockovany ? My sme boli druhykrat ockovat na TBC pred vianocami a najblizsie mame prist na kontrolu odvtedy po 2 mesiacoch ak bude vsetko ok.

janka08
autor
9. jan 2008

Ahoj Martinka ja letim s Markom ku lekarke ked vstane lebo teplotku volala som lekarke ta mame prist na nejake vys ☹ Porazi ma vsetko zle sa na neho teraz lepi 😢

junovka
9. jan 2008

drzim palce Jani.Potom sa ozvi ☹

martinabarak
9. jan 2008

Bude to z toho ockovania a nema maly zapaleny aj vpich? A pri inom ockovani predtym mu nic nebolo?

petka.m
9. jan 2008

Ahojte dievčatá, my sme mali super noc, Dianka spinkala do 7,00 a potom ešte do 9,00 a teraz zase spinká. Včera u mňa bola mamka, tak sme jej pozerali na ďasienka, tak vľavo dole má taký biely štvorček a má to aj napuchnuté, tak asi zúbček...
V pondelok ideme do poradne, tak som zvedavá čo povie dokina.
Janka to je mi strašne ľúto, držím palčeky, nech vám tie teplotky čím skôr prejdú. Ja viem aké to je hrozné, som si to prežila, keď Dianka mala 40-tky 😢

junovka
9. jan 2008

Inak Jani, cudujem sa tvojej dokine, ze Ti Marka zaockovala, ked ma soplik,. a este ani nevie preco tie sople ma. Pretoze, ked ma dieta sople alebo hnacky, tak sa dava odklad na ockovanie 2 tyzdne. 😒 Mozno, tie sople a to ockovanie urobilo svoje, preto ma teploty.Dufam, ze nema vysoke 😖 A jednak, moze to byt aj reakcia na ockovanie, len zase nechapem, preco musis ist k dokine 😕Vd ked je teplota z ockovania, tak to moze trvat myx.3 dni.Treba len na telotu sirup a obklad.No nic, som Jani zvedava, co ti povie 😕 Potom daj vediet, dobre?

junovka
9. jan 2008

hovor mi daco Peti o horuckach 😝 ☹ tiez s Nelkou sme si ich uzili po Mikulasi ☹ Brrr!!!Az mi mraz chodi po chrbte.

petka.m
9. jan 2008

veru, veru aj mne. už nato ani pomyslieť nechcem. inak akurát aj kamoška mi teraz písala cez skype, že aj jej malá má 38,8 a bola aj u dokiny, tiež má zapálené hrdlo. tak neviem, či niesú nejaké virózy.

janka08
autor
9. jan 2008

Vlasti my sme mali take zvysene teploty uz medzi sviatkami ked pametas.Potom to nejak preslo a bol kludny tak sme mu nemerali.Vcera sme sa boli ockovat a dnes zasa teploty.Ta to neni normalne aby stale teplotoval.Do teraz zdrave babo a teraz toto 😠 😠 😠

junovka
9. jan 2008

a vravela si ze ti mal teploty a sople pocas svitkov?

janka08
autor
9. jan 2008

Ano hovorila som jej

nera
9. jan 2008

Ahojte, to je fakt, že ak má soplíky tak nemal čo byť očkovaný. My sme tak predtým boli choručký, no keď sme mali ísť na očkovanie už sme vyzdraveli a aj tak sme museli počkať 2 týždne a až taks me boli očkovaný.

petka.m
9. jan 2008

Baby svokra zavárala cuketu pre malú, ale dala tam koliesko papriky, len také maličké. Neviem načo. A chcem sa opýtať či to nebude vadiť? Ja ju ešte pre istotu premyjem, ale čo myslíte nebude to vadiť? Pre istotu sa radšej pýtam...

martinabarak
9. jan 2008

Petka, skus jej dat ako bude reagovat, hoci paprika je tazka aj pre dospeleho ...