Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

junovka
9. jan 2008

Nepozerate romantisen na Markize?Dnes nic v telke nejde 😠

junovka
9. jan 2008

Pri Timke ked prvykrat ockovali, tak jej opuchlo cele stehno, ani nozkou nemohla hybat.Chudacik ☹ , ale dalsie boli v pohode 😉

monikaaerik
9. jan 2008

Vlasti, ja nepozeram, zehlim 😠 😠 😠
aspon by som chcela, 😉

janka08
autor
9. jan 2008

Nie mna to velmi nebavi 😖 Vlasti odkial vies ze konik dva dni nepojde?Dievcata spinkaju

martinabarak
9. jan 2008

Hmm, tak vam prajem skore uzdravenie...

Este vcera, ked som uz nebola si sa pytala ci budem chodit plavat s malym, tak nie lebo sa mu vysusuje koza od vody, a vy chodievate ?

junovka
9. jan 2008

dakde tu som citala,dajaka Nenka pisala, ci kto 😕
Nelka zaspala, aspon zatial spi.Som zvedava kedy sa zobudi.Timka sa chysta spinkat, takze uz tu dlho oxidovat nebudem 😀 😀 Rano sa potom ozvem 😉

janka08
autor
9. jan 2008

Martinka mali by sme sa ist na druhy tyzden prihlasit ale podla toho ci budeme zdravy 😉 Je fakt skoda ze si ta nepametam z porodnice 🙂 Monika ahoj

martinabarak
9. jan 2008

Nechodila som vela po chodbe, a ak ta pustili uz v piatok z porodnice, tak sme asi nemali velku sancu stretnut sa, kedze ja som sa prestahovala zo vzdychacky na izbu len vo stvrtok poobede....

monikaaerik
9. jan 2008

Janka ahoj,
Marko bude dobry,neboj.Musia byt aj zle dni,aby sme vedeli ze mame deturence.Nasa Emka dnes rano o 6 tak zacala z nicoho nic plakat,myslela som ze sa jej nieco stalo,ale potom sa mi ju podarilo utisit.Neviem ci ju uz netrapia zubocky,viem ze mozno skoro,ale mne sa jej tie dolne dasienka nezdaju.Ved uvidime.
Janka a kupat sa pojdete tam do ten Via Vitae?Aky je to kurz?
BAby predstavte si, ze ma moj sef pozval na obed, este sme neboli ale hadajte preco? Aby ma zavolal uz spat do prace,to je tak so starymi mladencami,nevedia co to rodicovstvo je,hruza

martinabarak
9. jan 2008

Ahoj Monika, a pojdes do prace ak ti da viac peniazkov?

monikaaerik
9. jan 2008

MArtinka, nie nepojdem, v ziadnom pripade, 4 roky sme sa o Emku snazili, o jedno babo sme prisli v 8 tt a tak by som isto nesla este. Nemam to srdce a proste NIE. IDem k malej,place so spania,neviem co to,akoby ju nieco bolelo tak pa.

janka08
autor
9. jan 2008

Tak bola som maleho uspat lebo nejak sa mu to nedarilo samemu 😉 Mony a ides na obed?

martinabarak
9. jan 2008

Jak vam je dobre, ze vam deti spia, my este santime a vykrikujeme 😀 Pocitam, ze o pol desiatej pride unava, a to aj tak budeme uspavat na ruckach aspon 20 minut ☹

janka08
autor
9. jan 2008

Mony to snazenie chcelo asi vela trpezlivosti?Plavat ideme do penzionu do barce a mala by ist s nami aj Villii obcas tu ku nam nakukne.

nera
9. jan 2008

Ahojte, tak moja kočka už zaspinkala, no najprv sme si pozreli Dr.Housa - to mám radši, ja také romantiše nemusím(lebo zväčša sú tam paralelky a to fakt nemusím)aj keď mám rada romantické filmy....
No asi už všetky spinkáte....

martinabarak
10. jan 2008

Dobre ranko a pekny den vsetkym ! 🙂 😉 🙂

petka.m
10. jan 2008

dobré ránko 🙂

junovka
10. jan 2008

Ahojte 🙂

petka.m
10. jan 2008

akú ste mali noc baby?

martinabarak
10. jan 2008

4x sme papali z toho 2x len trochu pocmulkali a zaspali - asi svrbia dasna 😒

janka08
autor
10. jan 2008

Ahojte 🙂 My sme papali 2krat o 7,00sme vstavali a spanie nic moc

petka.m
10. jan 2008

my sme do siedmej spinkali 😉, sem-tam sa povrtela, ale dala som ju na bruško a spinkala ďalej

martinabarak
10. jan 2008

A mate este tepltotu, ci uz je to o.k. ?

petka.m
10. jan 2008

a teraz spinká zase 😉 , ja len dúfam, že malá nebude anemická, lebo sa mi zdá, že nejak veľa spinká. a tie lieky čo sme mesiac brali, pohlcujú červené krvinky, tak v pondelok pôjdeme na krvičku a uvidíme

petka.m
10. jan 2008

ozaj janka a ako sa má marko? je to už lepšie?

martinabarak
10. jan 2008

Sebastianko sa teraz zobudil po 20 minutach a skusa si hlasok 😀 😀 😀

janka08
autor
10. jan 2008

Dnes rano bez teploty 🙂 🙂 🙂 Ja som spravila asi chybu naucila som maleho spat s cumlom a vzdy ked mu v noci vypadne tak si ho pyta zacne sa vrtiet dam mu ho do pusy a spi dalej.Ale kolko krat mu ho davam tak to neviem ani spocitat 😀 Peti a kolko krat spinka cez den?

nera
10. jan 2008

ahojte, tak my sme spinkali celkom v pohode....až od 3:45 začala sa dožadovať papania 😉

janka08
autor
10. jan 2008

Marko este spinka ale uz bude pomaly vstavat.Co dnes varite ale co mate navarene??

petka.m
10. jan 2008

Tak včera vstala o 7,00 potom ešte zaspinkala a spala do tej 9-tej. Potom zas od 12-tej do 3-tej. Išli sme vonku na prechádzku a to si pospala asi 3/4 hodinku. A večer zaspala o 21,00. Tak neviem, možno je to normálne.