• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
autor
Podla mna je to uplne normalne.V noci spinka uz celu noc?
10. jan 2008 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vecer sa Nelka napapala o 20.30 a spala do 4.30, napapala sa a spala do 7.30 :wink: Jani, detto s tym cumlikom v noci :unamused:
Ja uz nevarim pre nas,pokial manzel nema volno.Obedy ma v robote, Timka je v druzine a chodi na obedy a ja vzdy si saco najdem.Nelke varim kazdy den.Pri Nelke sa neda varit :confounded: ,vzdy klen na rukach chce byt :angry:
10. jan 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vlasti hovor my daco maly sa teraz tiez velmi pyta na ruky :angry: inokedy sa vzdy vedel pekne sam pohrat a teraz chce aby som bola pri nom.Co varis Nelke
10. jan 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes asi nic nevarime, pojdeme okolo obeda na prechadzku, tak si kupim daku cerealnu bagetku. Ani v chladnicke uz nic nemame a do Tesca sa mi nechce, lebo potom musim stokrat chodit hore-dole po schodoch (nemame vytah) a to som potom z vychadzku hrozne dobita....
Ako casto chodievate s detmi vonku, kazdy den ?
:slight_smile:
10. jan 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My chodime stale poobede von.Vynechame len ked su prirodne kalamity :wink: Mati a kde byvas bez vytahu
10. jan 2008 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V starom meste - v starom tehlovom bloku na 4. poschodi....
10. jan 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes mam na plane Nelke navarit, ze Miesana zelenina s maskom :slight_smile:
My , ked nosim Timku do skoly, tak sme vonku 2x, ale ked idem len prenu, tak 1x.Uz sa tesim na jar a leto, ako budem sNelkou, ak sa bude dat vonku uz od rana.Planujem, ze ked odniesieme Nelku do skoly, tak ja s Nelkou pojdeme rovno na pieskovisko...a to uz budeme chodit hadam aj 3 x do dna vonku.
Inak, Mati, moja kamoska, teda kamoska z porodky, tiez byva na 4 .posch v tehlovom, a nema vytah.Ty kde presnejsie byvas,Ona na Pajorovej.No, a minule som sla k nej, tak mala som dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. jan 2008 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem Nelke teraz zvarit hrusku+jablko na desiatu, aby ked sa vyspinka, uz bolo vychladene :wink: Teraz zaspala
10. jan 2008 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vlasti a to jej nemozes postruhat surove jablcko???
10. jan 2008 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Papali sme... :slight_smile: Aj ja sa tesim na jar-leto, to uz nebudem musiet navlacat vanicku do kociara, len si tucka znesiem dole do kociara, hmm... :dizzy_face: Byvam na Bencurovej ulici.
10. jan 2008 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak som tu.
Jani, mozem, aj som tak robila.Ale asi pred dvoma tyzdnami mi zacala jablko+hrusku odmietat, len take surove nastruhane :frowning2: :cry: .Dala som tyzden pauzu a teraz to robim tak, ze narezem na kusky , minimum vody, aby sa nepripalilo, ked zacne vriet,tak stiahnem na minimum a max.5 minut varim.Ked vychladne, tak rozmixujem, vyzera to ako vyziva a spapa mi cele.Je to o nicom, lebo stracaju vitaminy varenim, ale ked zacneme o 2 tyzdne papat piskoty, tak skusim opat surove, ale zamiesam aj piskoty.Tak, uvidim :confounded:
10. jan 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malá vstala, tak som bola pri nej a stihla som už aj povysávať a pozmývať. Janka si sa ma pýtala, či prespí celú noc, tak áno. A s tým cumlíkom je to u nás tak isto. Sem-tam ked ho má po ruke, tak si ho dá do pusinky sama, ale keď ho nevie nájsť, tak hned plače.
Mati aj my bývame v starom meste :wink: . A kde presne? Alebo aspoň približne.
Ja dnes malej varím kuracie mäsko, zemiačik a chcem jej tam dať aj špenáť. Tak ako si vravela júnovka, pred koncom 2 minúty. A to asi aký veľký kus jej tam mám dať, aby toho bolo dosť?
10. jan 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peti, takto:Ja kupujem 450g mrazeny spenat.Manzel mi to potom, sice ani neviem ako :grinning: , rozdeli na asi 8 kociek rovnakej velkosti cca.A tak davam jednu kocku. :wink:
10. jan 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mati my sme uz vanicku v kociary zrusili davno maly sa tam so vsetkym zimnym uz nevtrepe
10. jan 2008 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
My sme vanicku uzivali este do konca septembra, nakolko netrebalo fusak , takze asi tak do 4 mesiacoch.Jani, predpokladam, ze Marko sa narodil v juli, nie?Tak ako moja Timeika.Vanicku pri nej som uzivala len do oktobra
10. jan 2008 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Spravne Vlasti :slight_smile: Marko je dost velky takze sme vanicku museli zrusit.Doky sa nas pytala ci sme prisli na ockovanie v 7mesiaci?Je to proste obor :slight_smile:
10. jan 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sebastian ma 65 cm, tak Marko kedze ma 7,8kg tak musi byt velky - aku ma vysku ?
Petka, to ty uzivas telacinu?Dakto tu spominal telacie masko.Ja sa v telacine absolutne nevyznam, a tiez som rozmyslala, ze zacat davat Nelke.A ja ani neviem z akej casti telata je maso najlepsie? :pensive: :sweat_smile: Poradte. :wink:
aha, no tak musím rýchlo tú kocku vybrať, aby sa mi stihla rozmraziť... :wink: . áno dávam maličkej teľacinu, je to veľmi zdravé mäsko, je trošku drahšie, ale nevadí...a dokina mi vravela, že ak môžem mám jej dávať teľacinu. to mäsko je samo o sebe chudé, je trošku blanité, ale to sa vyreže. a malej veľmi chutí, by som povedala, že ešte viac ako kuracie. lenže už sa mi minulo, tak musím dávať kuracie teraz.
10. jan 2008 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj naša malá je obor, teraz momentálne neviem koľko váži, lebo až v pondelok ideme do poradne. ale, ked sme boli naposledy, to bolo 19. 11. tak mala 8100g a 73 cm :wink: .
10. jan 2008 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti, a preco rozmrazujes tu kocku spenatu? :confused:
A ked kupujes telacie maso, tak ake beries-stehno, olece...alebo co? :pensive:
10. jan 2008 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Marko ma 72cm :slight_smile:
10. jan 2008 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noo lebo je v mrazničke a ja to nebudem vládať prerezať...no vyskúšam a ked to nepôjde, tak ho rozmrazím, alebo jej vymyslím niečo iné a ked príde manžel z roboty tak mu ho dám tak narezať ako si vravela.
inak teľacie nemajú všade, my ho máme z carrefouru a naposledy sme mali stehno :slight_smile: .
10. jan 2008 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dať maličkej desiatu, tak sa zatiaľ rozlúčim dievčatá.
potom sa ozvem, musím sa venovať princeznej, lebo je zas mrzutá a nechce mi vôbec ostať sama.
10. jan 2008 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petka, ked raz nieco rozmrazis, tak znova uz nemraz!!!a to plati na vsetko :wink:
10. jan 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja idem povesat pradlo a nachystat sa vonku.... :wink:
Papa..
10. jan 2008 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre júnovka, tak radšej počkám na manžela :wink: . Viem, že sa to nemá, ale myslela som, že pri špenáte to nevadí. Tak nič, zas som o niečo múdrejšia :grinning: .
Už sme dopapali, tak sa ideme trošku pohrať a pošaliť :wink: .
10. jan 2008 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky, ja vas tu nestiham sledovat, ako sa mate?
10. jan 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj Leni :wink:
10. jan 2008 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: ...........................
10. jan 2008 o 18:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok