Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
10. jan 2008

Podla mna je to uplne normalne.V noci spinka uz celu noc?

junovka
10. jan 2008

Vecer sa Nelka napapala o 20.30 a spala do 4.30, napapala sa a spala do 7.30 😉 Jani, detto s tym cumlikom v noci 😒
Ja uz nevarim pre nas,pokial manzel nema volno.Obedy ma v robote, Timka je v druzine a chodi na obedy a ja vzdy si saco najdem.Nelke varim kazdy den.Pri Nelke sa neda varit 😖 ,vzdy klen na rukach chce byt 😠

janka08
autor
10. jan 2008

Vlasti hovor my daco maly sa teraz tiez velmi pyta na ruky 😠 inokedy sa vzdy vedel pekne sam pohrat a teraz chce aby som bola pri nom.Co varis Nelke

martinabarak
10. jan 2008

Dnes asi nic nevarime, pojdeme okolo obeda na prechadzku, tak si kupim daku cerealnu bagetku. Ani v chladnicke uz nic nemame a do Tesca sa mi nechce, lebo potom musim stokrat chodit hore-dole po schodoch (nemame vytah) a to som potom z vychadzku hrozne dobita....
Ako casto chodievate s detmi vonku, kazdy den ?
🙂

janka08
autor
10. jan 2008

My chodime stale poobede von.Vynechame len ked su prirodne kalamity 😉 Mati a kde byvas bez vytahu

martinabarak
10. jan 2008

V starom meste - v starom tehlovom bloku na 4. poschodi....

junovka
10. jan 2008

Dnes mam na plane Nelke navarit, ze Miesana zelenina s maskom 🙂
My , ked nosim Timku do skoly, tak sme vonku 2x, ale ked idem len prenu, tak 1x.Uz sa tesim na jar a leto, ako budem sNelkou, ak sa bude dat vonku uz od rana.Planujem, ze ked odniesieme Nelku do skoly, tak ja s Nelkou pojdeme rovno na pieskovisko...a to uz budeme chodit hadam aj 3 x do dna vonku.
Inak, Mati, moja kamoska, teda kamoska z porodky, tiez byva na 4 .posch v tehlovom, a nema vytah.Ty kde presnejsie byvas,Ona na Pajorovej.No, a minule som sla k nej, tak mala som dost 😝 😝

junovka
10. jan 2008

idem Nelke teraz zvarit hrusku+jablko na desiatu, aby ked sa vyspinka, uz bolo vychladene 😉 Teraz zaspala

janka08
autor
10. jan 2008

Vlasti a to jej nemozes postruhat surove jablcko???

martinabarak
10. jan 2008

Papali sme... 🙂 Aj ja sa tesim na jar-leto, to uz nebudem musiet navlacat vanicku do kociara, len si tucka znesiem dole do kociara, hmm... 😵 Byvam na Bencurovej ulici.

junovka
10. jan 2008

Tak som tu.
Jani, mozem, aj som tak robila.Ale asi pred dvoma tyzdnami mi zacala jablko+hrusku odmietat, len take surove nastruhane ☹ 😢 .Dala som tyzden pauzu a teraz to robim tak, ze narezem na kusky , minimum vody, aby sa nepripalilo, ked zacne vriet,tak stiahnem na minimum a max.5 minut varim.Ked vychladne, tak rozmixujem, vyzera to ako vyziva a spapa mi cele.Je to o nicom, lebo stracaju vitaminy varenim, ale ked zacneme o 2 tyzdne papat piskoty, tak skusim opat surove, ale zamiesam aj piskoty.Tak, uvidim 😖

petka.m
10. jan 2008

Malá vstala, tak som bola pri nej a stihla som už aj povysávať a pozmývať. Janka si sa ma pýtala, či prespí celú noc, tak áno. A s tým cumlíkom je to u nás tak isto. Sem-tam ked ho má po ruke, tak si ho dá do pusinky sama, ale keď ho nevie nájsť, tak hned plače.
Mati aj my bývame v starom meste 😉 . A kde presne? Alebo aspoň približne.
Ja dnes malej varím kuracie mäsko, zemiačik a chcem jej tam dať aj špenáť. Tak ako si vravela júnovka, pred koncom 2 minúty. A to asi aký veľký kus jej tam mám dať, aby toho bolo dosť?

junovka
10. jan 2008

Peti, takto:Ja kupujem 450g mrazeny spenat.Manzel mi to potom, sice ani neviem ako 😀 , rozdeli na asi 8 kociek rovnakej velkosti cca.A tak davam jednu kocku. 😉

janka08
autor
10. jan 2008

Mati my sme uz vanicku v kociary zrusili davno maly sa tam so vsetkym zimnym uz nevtrepe

junovka
10. jan 2008

My sme vanicku uzivali este do konca septembra, nakolko netrebalo fusak , takze asi tak do 4 mesiacoch.Jani, predpokladam, ze Marko sa narodil v juli, nie?Tak ako moja Timeika.Vanicku pri nej som uzivala len do oktobra

janka08
autor
10. jan 2008

Spravne Vlasti 🙂 Marko je dost velky takze sme vanicku museli zrusit.Doky sa nas pytala ci sme prisli na ockovanie v 7mesiaci?Je to proste obor 🙂

martinabarak
10. jan 2008

Sebastian ma 65 cm, tak Marko kedze ma 7,8kg tak musi byt velky - aku ma vysku ?

junovka
10. jan 2008

Petka, to ty uzivas telacinu?Dakto tu spominal telacie masko.Ja sa v telacine absolutne nevyznam, a tiez som rozmyslala, ze zacat davat Nelke.A ja ani neviem z akej casti telata je maso najlepsie? 😔 😅 Poradte. 😉

petka.m
10. jan 2008

aha, no tak musím rýchlo tú kocku vybrať, aby sa mi stihla rozmraziť... 😉 . áno dávam maličkej teľacinu, je to veľmi zdravé mäsko, je trošku drahšie, ale nevadí...a dokina mi vravela, že ak môžem mám jej dávať teľacinu. to mäsko je samo o sebe chudé, je trošku blanité, ale to sa vyreže. a malej veľmi chutí, by som povedala, že ešte viac ako kuracie. lenže už sa mi minulo, tak musím dávať kuracie teraz.

petka.m
10. jan 2008

inak aj naša malá je obor, teraz momentálne neviem koľko váži, lebo až v pondelok ideme do poradne. ale, ked sme boli naposledy, to bolo 19. 11. tak mala 8100g a 73 cm 😉 .

junovka
10. jan 2008

peti, a preco rozmrazujes tu kocku spenatu? 😕
A ked kupujes telacie maso, tak ake beries-stehno, olece...alebo co? 😔

janka08
autor
10. jan 2008

Marko ma 72cm 🙂

petka.m
10. jan 2008

noo lebo je v mrazničke a ja to nebudem vládať prerezať...no vyskúšam a ked to nepôjde, tak ho rozmrazím, alebo jej vymyslím niečo iné a ked príde manžel z roboty tak mu ho dám tak narezať ako si vravela.
inak teľacie nemajú všade, my ho máme z carrefouru a naposledy sme mali stehno 🙂 .

petka.m
10. jan 2008

idem dať maličkej desiatu, tak sa zatiaľ rozlúčim dievčatá.
potom sa ozvem, musím sa venovať princeznej, lebo je zas mrzutá a nechce mi vôbec ostať sama.

junovka
10. jan 2008

petka, ked raz nieco rozmrazis, tak znova uz nemraz!!!a to plati na vsetko 😉

martinabarak
10. jan 2008

Aj ja idem povesat pradlo a nachystat sa vonku.... 😉
Papa..

petka.m
10. jan 2008

Dobre júnovka, tak radšej počkám na manžela 😉 . Viem, že sa to nemá, ale myslela som, že pri špenáte to nevadí. Tak nič, zas som o niečo múdrejšia 😀 .
Už sme dopapali, tak sa ideme trošku pohrať a pošaliť 😉 .

lenkalienka4
10. jan 2008

ahojte kocky, ja vas tu nestiham sledovat, ako sa mate?

janka08
autor
10. jan 2008

Ahoj Leni 😉

junovka
10. jan 2008

ahojte 😉 ...........................