Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
13. jan 2008

🙂 🙂 🙂 🙂

nera
13. jan 2008

Dobré ránko, ako ste sa vyspinkali?My sme dnes mali zas už len 2-3 papania, takže celkom dobre... 😵
A aj vonku vyzerá byť celkom pekne....tak sa teším 😵

janka08
autor
13. jan 2008

My sme mali 2krat papu ale mrvenie bolo celu nocjavascript:addEmoticon('😠','vBody')
javascript:addEmoticon('😠','vBody')

janka08
autor
13. jan 2008

Malo to byt koniec 😠

junovka
13. jan 2008

ahojte 🙂 .Vcera vecer nesiel ani vam kon?

nera
13. jan 2008

až v noci išiel 😠

junovka
13. jan 2008

este som zabudla,
Mata, a yv uz mate neake zubky?Lebo citam, ze chces kupit neaky kremik.Ja som pri Timke a aj pri Nelke budem uzivat Babydent.Toto mi odporucala zubarka.Ale, ten Babydent sa ma davat, len kvapka na vychadzajuci zubcek.Nikdy sa nemaju potiert cele dasna, a ani nikdy pokial este neni zubcek na obzore-biela skvrnka.
Evi, ty co uzivala, alebo uzivas pri Dianke?

janka08
autor
13. jan 2008

Vlasti a budem vydiet tu bielu skvrnu

nera
13. jan 2008

Vlasti Babydent a calgel alebo tak nejak sa to volá....a ja som to dávala vtedy keď bola nervózna a na to miesto kde sa predieraz zub....ona najviac bola nervózna keď to bolo napuchnuté a ani neviem či tam bola nejaká biela škvrna.... potom keď už zúbok bolo trošku vidno tak to nebolo treba....ale ako stále hovorím všetko je individuálne.
Napokon moja je celkom odolná voči zúbkom(klop-klop) ona nie je nejaká nervózna, no ešte nás čakajú stoličky- päťky...uvidíme čo bude potom... ☹

junovka
13. jan 2008

bielu skvrnu-mam na mysli prerezavajuci sa zub 🙂

Pri Timke som uzila len raz na ocny, inak tak isto som ani nevedela ako jej zubky rastu 😉

janka08
autor
13. jan 2008

Tak budem to sledovat 😎 Dnes mame na plane navstevu u babky.Uz som ju aj prehovarala nech si kupi pocko lebo ja mam u nich veget oni sa venuju malemu aj ja by som mohla surfovat 😉

nera
13. jan 2008

jasné Vlasti 😉
My dnes pôjdeme niekam na prechádzku....ako Vám je dobre, že máte niekedy veget... 🙂

janka08
autor
13. jan 2008

Tak to ano Evi.a kde pojede von?Uz aby bolo leto ale staci aj jar to sa da ist hocikde von

nera
13. jan 2008

Janka - ešte neviem kam pôjdeme....ale už aj ja sa teším na jar.....a leto..... 😵 už aby to bolo....

janka08
autor
13. jan 2008

Inak marko ma nejaky biely fliacik tak uvidime co z toho vylezie 🙂

janka08
autor
13. jan 2008

Tak ten biely fliacik je zubok 🙂 🙂 🙂 Uz nam aj trci trosku vonku 🙂 🙂 🙂

nera
13. jan 2008

janka - blahoželám k prvému zúbku...a už vieš prečo bol v noci taký nespokojný 😉

janka08
autor
13. jan 2008

Diky Evi tak sa tesime 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

junovka
13. jan 2008

blahozelam Jani, takze mozno aj koli tomu teplotoval.Tak ako minule pisala Evka o svojej Dianke 😉 🙂 🙂 🙂

bejula
13. jan 2008

ahojte mamky, tak ako 😉 , už sa tešime s Bianulkou na Vás, čochviľu budete môcť aj vy behať s kočiarikmi po vonku myslím na sneh 🙂
my sme ok, ja som bola chorá, kašľala som ako tuberak, vzdorujeme, trucujeme, ale inak sme zlatééé 😎 pozdravujeme Vás papa 😉

junovka
13. jan 2008

ahojte 🙂 🙂

Vsetke ste vybehli vonku?

bejula
13. jan 2008

my sme ešte doma, čakam kedy sa bambulka preberie a idem von 😉

junovka
13. jan 2008

jeeej, uz asi ste sli, co? 😒

junovka
14. jan 2008

Dobre ranko, babenky 😉 Pozeram, ze tu od vcera obeda nik nebol 😕

janka08
autor
14. jan 2008

tak to mame absenciu 😀 😀 😀

junovka
14. jan 2008

ako sa mate a co nove?

Nelka teraz zaspala.Vstali sme o 6.30h.V noci o 1.30 sme tiez papali 😝 .Dnes som zacala s 2 -tyzdennou dietou 😝 ,...dufam, ze to zvladnem 😅

janka08
autor
14. jan 2008

Dufam ze to zaberie 🙂 My sme boli hore uz o 5,30 o 6,00 som mu dala este pocicat a spal do 7,00.Teraz spinka.Vcera sme skusali flasku a nutrilon ale ziadny uspech ☹

junovka
14. jan 2008

nechce?A aky Nutrilon, normal 2-modry?

janka08
autor
14. jan 2008

Ano on ani asi nevie co je flaska 😒 Dali sme mu 120ml z toho 60 vypil ale vypil tak za dost mu islo bokom 😀 on sa s flaskou len hraje ☹ ako ho naucit na flasku???

junovka
14. jan 2008

mna sa Jani nepytaj.Ja som take problemy nemala 😒 .A davas mu cajik?a ako ho pije, ak mu davas?