Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

janka08
autor
16. jan 2008

Nie je v kalendari ale bude mat asi na Marek.My sa trapime s tou flaskou.Mame doma snad uz vsetky flasky ake existuju 😀

junovka
16. jan 2008

to vies, cicka je cicka 😀 ...a hlavne ked je to chlap 😀 😀 😀 😀 😀

Ja ani Timku a ani Nelku nemam v kalendari 🙂

janka08
autor
16. jan 2008

A kedy maju meniny 😕 Vlasti chodis niekedy aj na stranku babetko?

junovka
16. jan 2008

Timka ma 3.5
Nelka 2.2

Chodila som, ked som bola tehu k Junovkam, ale uz nechodim, nakolko je to tam dost nudne....si myslim 😒

janka08
autor
16. jan 2008

A ake su mena v kalendary tie dni.Ja som tam zasla ked nesiet ten kon a stratla som tam aj Evku tak som myslela ci nezajdes 😉

junovka
16. jan 2008

Ked ma meniny Timea, tak je Galina
----------//--------Nela, tak je Erika

A v ktorej sekcii ste boli??Rozmyslala som ci nezajst tam 😒

janka08
autor
16. jan 2008

Regiony terasa a skocila som je tam v babetkoch tema /partia z mk/ a preco akurat vtedy maju meniny????

nera
16. jan 2008

Dobré ránko 😵
Janka - skús fľašu so sosákom....nám až toto zabralo, ale sú rôzne až na tretí pokus sme natrafili....neboj aj my máme fľaše asi každého druhu...čo už keď je taká vyberavá....ale nie vraj tie deti čo pijú MM tak nechcú cumeľ

junovka
16. jan 2008

Timea je madarske meno, tak podla madarske, ale minule som videla aj kalendare, kde Timea bola uz aj v slovenskom, a taktiez 3 .maja 😉 Ved Galina je otrasne meno 🙄

Nela je ceske meno, podla ceskeho je 2. februara.Vypatrala som to na nete, ked som bola este tehu 😉

junovka
16. jan 2008

ahoj Evi 🙂 😉

janka08
autor
16. jan 2008

Ale maly cumlik ma skoro stale bez neho spat nebude tak sme kupili a flasku NUK tak dnes skusame vcera ju velmi nechcel aj ked je taka ista ako cumlik ☹ Co robite Evi???

junovka
16. jan 2008

Nelinka vstala,ideme desiatovat 😉

janka08
autor
16. jan 2008

Raz tu raz tam o zivot

janka08
autor
16. jan 2008

Vlasti co je to za dieta???

junovka
16. jan 2008

boze, terz asi babatka strajkuje 😠 😠

Idem na nakupy,vonku a potom padam na rodicko.Tak sa ozvek k veceru.Ak nie na koni tak ana babetku 😉

junovka
16. jan 2008

tak som doma.Je tu niekto? 😉

martinabarak
16. jan 2008

Ahojte,hmm-- to je rychlost 😵 😕 😵

martinabarak
16. jan 2008

Rano som si vas tu bola pozriet a kym som si precitala o com ste sa bavili, tak odisiel konik...
Inac ani Sebastian nie je v kazdom kalendari, len v niektorych sa najde 20. januara, takze coskoro budeme slavit 🙂

nera
16. jan 2008

Ahojte, tak Vlasti -- ako bolo? Ozaj ako to v škole dopadlo s dcérkou?

junovka
16. jan 2008

Evi, to bolo len informacne rodicko, o tom ako si moja dcera vodi v skole 😉 Je velmi sikovna 😵 Co sa tyka toho problemu, tak som to povedala triednej, poznacila si to a teraz neviem, ci si chce pokecat s dievkami alebo rodicmi.To je uplne jedno 🙄 Ucka vravela, ze tie dve su riadne rebelky. 😠

janka08
autor
16. jan 2008

Seruste

martinabarak
16. jan 2008

Marko ma dnes 6 mesiacov, vsak ? Blahozelame 😅 🙂

janka08
autor
16. jan 2008

Az zajta Mati ale si prvaaaaa

janka08
autor
16. jan 2008

Ako sa mate Matka dlho si tu nebola.Absencia 🙂

martinabarak
16. jan 2008

Aaa, tak to len o den ste starsi, a ja ze o dva 😀

martinabarak
16. jan 2008

Bola som tu aj vcera a predvcerom, len to dako neslo...

janka08
autor
16. jan 2008

Mati vy ste 18 ne?Co mate nove .My mame zubcek a velmi sa z neho tesime.Kazdy mu teraz pozera do tych ustoiciek tak sa maly cuduje co to je 😕

martinabarak
16. jan 2008

🙂 blahozelame... My stale slintame o dusu, a vcera sme boli u Dr., lebo ma od slin zapareny krk a bradu, tak to ma teraz prezmenu biele, lebo krem co nam predpisala ostava biely. A aj s prikrmamy mame este 2 tyzdne pockat, kym sa mu to nezahoji, aby sme videli, ci nebude mat z jedla nejaku reakciu. A ja som sa uz tesila, ze zacneme papat mrkvu 😒 A ano, my sme 18-teho 😉

martinabarak
16. jan 2008

Jani a vypadavaju ti vlasy, lebo mne hrozne uz 3 mesiace. Sa mi zdalo, ze cez vianoce menej a teraz zasa vsade same vlasy 😖

junovka
16. jan 2008

to su este hormony po tehu 🙂 mne este tiez vypadavaju