• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

2. januára 2015 
cauko, a beries na to dake vitaminy, alebo daco?
16. jan 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie.Ale jeden cas som brala od NaturesBauety/neviem ako sa to pise :sweat_smile: /HAIR. :wink:
16. jan 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si kupila bylinky, co daka baba odporucala na takejto teme, len som si z nich este caj nerobila, lebo bylinkarka vravela, ze ked kojim, tak by som bylinkove caje pit nemala. Ale zajtra skusim hned po kojeni a dam si jeden caj denne a uvidim.... :confused:, bo uz mi vadia uz tie vlasy nachadzam aj v maleho plienke, a este som sa aj ostrihala, aby vlasy neboli take dlhe a nebolo ich tak vidno, no je ich vidno aj tak :grinning:
16. jan 2008 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobru nocku, idem pozriet kriminalku Las Vegas :grinning: a potom sa ideme kupkat :wink:
16. jan 2008 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som si kupila sampon co tu na julovkach hovotila obycajny lopuchovy a vlasy my uz tak velmi nepadaju len 2-3 :grinning:
16. jan 2008 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Fakt my pomohol lebo my tak padali ze som myslela ze ostanem lysohlava.Dnes maly zaspaval na rukach.super :angry:
16. jan 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute mamicky, no aj ja si spominam na vypadavanie vlasov po porode uz som myslela ze som nieco chora a potom sa to upravilo :wink: a inak ako sa mate, ja tu pridem a Vas nikde, to je to ze mate ine rezimy ako my :confounded: ale rada tu chodim, ked tak blizko byvame papa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. jan 2008 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bejula - akože tu nikto nie je ... :wink: ..ja som síce dorazila až teraz, ale čo už maličká nechcela ma pustiť z postele....aj spala, ale aj ma stále kontrolovala či pri nej ešte ležím....vystrájadlo malé :dizzy_face:
Ako sa máte?
Ale už asi spinkáte....
16. jan 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ranko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2008 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. jan 2008 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vlasti dnes prvy krat kuracinka daj nejeky fajny recept
17. jan 2008 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najlepsie Jani bude,ked zacnes kuracinu so zeleninou.Celkom dobry recept je vSpecial Mama a ja na str.29-Zelenina s kur.masom.Mas ten casopis?
17. jan 2008 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nemam my odoberame len mama a ja a co do toho ide???
17. jan 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
1 malu mrkvu,petrzlen,3 ruzicky karf. alebo brokolice,50g masa. 1 CL oleja.Neviem ako to vsetko varis ty,ale ja dam varit najprv maso asi na pol hodiny, potom k tomu pridam zeleninu.Ked je vsetko uvarene, tak pridam 1 CL oleja a zmixujem :wink:

Kup si ten Special, je super :wink: :dizzy_face:
17. jan 2008 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Vlasti a maslo uz mozeme???
17. jan 2008 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zacnem maslo az na 9 mesiacov :wink: ,kedy aj mliec.prikrmy. :wink:
17. jan 2008 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
junovka uz som sA raz pytala ale este raz lebo som zabudla akomas zapisanu malu neli v rodnom liste a kedy ma meninky???
17. jan 2008 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzy ty mas manzela a svagra z terasy???
17. jan 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka, ja ju mam zapisanu ako Nela a meniny ma 2.2, podla ceskeho kalendara :wink: :slight_smile: Drzim palceky, vidim, ze sa ti to pomalicky blizi :wink:

Jani, vcera sme zacali s piskotmi, v nedelu zacnem s cestovinami, potom chlebom..., preto s maslom a jogurtmi zacnem az v 9 mesiaci.Nechcem vsetko naraz. :wink:
17. jan 2008 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon Jani :zipper_mouth: , vsetko najlepsie Markovi k 6 mesiacom :slight_smile: :dizzy_face:
17. jan 2008 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky.....ja mám chvíľu veget, lebo manžel zobral maličkú do obchodu....booože to je pocit....
Ale asi rýchlo niečo navarím, aby som potom to nemala blbé....len neviem čo.... :frowning2:
17. jan 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka - ozaj všetko len to naj k Markovim 5.mesiacom :dizzy_face:
17. jan 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evi k 6mes :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. jan 2008 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Prepáč.... :frowning2: ....tak ešte raz všeeetko naj k 6.mesiacom..... :dizzy_face:
17. jan 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som strašná....prepáč.... :pensive:
17. jan 2008 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Evi, uz boli u vas odpisovat radiatory?
17. jan 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ano manzel aj obaja svagrovia aj svokor su na terase :wink:
17. jan 2008 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vlasti - ešte nie, to nie až poobede?(no veď aj preto som pre istotu ostala doma...)
17. jan 2008 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Zuzi - jeeeej Tebe sa to už kráti... :dizzy_face:
Ako sa máš? A Lilka?
17. jan 2008 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj doobeda a aj poobede.Lenze poobede mi nevyhovuje :angry: , tak dufam, ze sa dotrepu doobeda :unamused:

Zuzka, tebe sa tiez paci meno Nelinka?? :wink:
17. jan 2008 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok