Je tu nejaká čerstvá mamička Košice terasa?

janka08
17. nov 2007

najde sa tu nejaka cerstva mamicka z ke terasa?

nera
17. jan 2008

Vlasti - už boli ? U mňa teraz boli urobiť odpis...

junovka
17. jan 2008

vdaka, tak pockam a dam Nelku spat

janka08
autor
17. jan 2008

Vlasti kedy doobedu ti Nelka spinka

junovka
17. jan 2008

teraz spinka asi 20 minut uz 😉 idem jej varit obed.

A tvoj Marko spinka?

junovka
17. jan 2008

som sa bavila s nadpismi v Babetku 😒 Chodis tam casto?

martinabarak
17. jan 2008

Ahojte,ako sa mate ? My sme teraz dostali mlieko Hami 2 a o mesiac mu konci zaruka, takze neviem kto ho ochutna, asi tatko 😅
Aj vy dostavate reklamne balicky?

junovka
17. jan 2008

ahoj!! 🙂

Dostavame, tak asi raz za 3 mesiace 😀 😀

junovka
17. jan 2008

Mata, co si uz vsetko dostala?

janka08
autor
17. jan 2008

Aj my sme dostali 🙂 Marko spraskal to mesko a bolo mu malo musim mu robit uz vecsie davky

martinabarak
17. jan 2008

Dnes to mlieko, minule kasu Nutrilon, DVD - reklama na nutrilon, akoze dr. vravi preco by sa malo pit, a este dake caje. 🙂

janka08
autor
17. jan 2008

Marko spinka rano okolo8,30 a teraz na obed tak dufam ze si dnes pospi aspon do druhej

martinabarak
17. jan 2008

Hej a este aj pampersky 🙂 Jani ako dlho ti maly cez den spinkava?

junovka
17. jan 2008

okrem mlieka sme dostali aj my toto, len ja som este asi 4 vlozky dostala.

Ako si Jani robila to maso?

nera
17. jan 2008

Ahojte, čo sa týka reklamných predmetov...nám to z poštovej schránky raz vybrakovali(teda raz o tom vieme)..manžel nech cel to vybrať predtým než pôjde do roboty a keď sa vracal tak tam to už nebolo.....
a teraz už sme dávnejšie nič nedostali....posledne tie zľavy....a predtým ani si nepamätám...

janka08
autor
17. jan 2008

Na obed spinka tak 2hodinky doobedu pol hodky a tak okolo stvrtej este pol hodinku.To mesko mu velmi chutilo.Mati a tvoj kolko spinka?

junovka
17. jan 2008

inak, Evi u nas neni sanca vo vchode,ze ked dojde Kaufland a daju len na schranky, ze ho budes mat 😠 😠
Mne vsetke tie reklamne predmaty donese postarka do bytu 😉

martinabarak
17. jan 2008

Podla mna dost malo, rano pol hodku, a potom po 3 hodkach ked ho uspim na rukach tak 20 min. Ak ideme von tak aj 2 hodky, inac stale po 3 hodkach,len ak ho uspavam... ☹ Boli ste uz vonku, je zima ?

nera
17. jan 2008

Vlasti - tal to máš dobré....a to si si ako vybavila?
Nám dáva len do schránky a tie reklamné tiež hneď beriem keď vidím, hoci v MI to bolo normálne, že dávalo sa to do schránky a nikto Ti nič nezobral, bola tam fakt pohoda, ale tu.....

junovka
17. jan 2008

Jani, a aky recept si mala na maso?Hod aj ty mi tu dajaky recept pre Nelku 😉

junovka
17. jan 2008

Ja som si nevybavila,jednoduýcho nosi 😒

Sorry, za pravopis, ale Nelku mam na rukach

janka08
autor
17. jan 2008

Poobede pojdeme asi trosku vonku.Martinka stale vravim ze zaklad je aby spinkal v noci a velke plus pra mna je ked spinka takto cez obed.Ja zasa neznasam ked my polovicka znasa tie letaky 😠 😠 😠 😠 😠 😠

nera
17. jan 2008

panečku dievčatá koľko Vám detičky spinkajú...moja 3 hod v kuse cez deň nikdy nespinkala...keď bola menšia pol hodinky a teraz tak 1hod, keď spí o pol hod dlhšie tak sa niečo deje....tak to máte pohodu, všetko stíhate....mne keď dlhšie spinkala tak som stíhala a aj sa nudila potom... 😉

junovka
17. jan 2008

Nelka ide papat, potom nakupy a druzina...tak papa...zatial 😉 🙂

janka08
autor
17. jan 2008

Vlasti ta ty takto aj na babetku?????

junovka
17. jan 2008

este som tu chvilu 😀 ...ta ja tak aj na babetku 😀 ...ale co mas konkretne na mysli? 😕

janka08
autor
17. jan 2008

Nic vlasti ze to stihas 😀 a co za nakupy ides robit?

martinabarak
17. jan 2008

Nam jedna postarka nosi az do bytu a ina zasa vola. ze mam ist dole. Inac na letaky mame vyhradene miesto vo vchode a len nam ich davaju a kto chce si vezme. 🙂

junovka
17. jan 2008

len drobnost, Timke naplne do pera a do Agra jogurty 😀

Tak, idem horu riadov umyt a pomaly hadam zacneme sa chystat vonku 😉

janka08
autor
17. jan 2008

Aj my mame miesto v brane na letaky a stare babky to vzdy upratuju ved inej roboty nemaju.Dnes nam uz volali 3 panie na strazenie uz teraz mam z toho dilemu

martinabarak
17. jan 2008

Mozem sa ti spytat jednej mojej znamej, lebo mala opatrovatelku od jej 6 mesiacov, ked isla do prace, a bola vraj super. Chces?